ULICA!!!!!

  1. Ovde je generalno svrha priče da je

    "ULICA" tj "ULIČNA ŠKOLA" = najveće životno iskustvo

  2. Još je bolje kad ti sve izruče na tacni, pa ti ionako zakržljali mozak, dodatno propada... dok ti razmišljaš da se zaposliš posle faxa u struci, uličar razmišlja kako da napravi šemu koja bi ga napravila milionerom, da ne pominjem milion najrazličitijih iskustava koje jednostavno ni u teoriji ne možeš da prođeš ukoliko si student

  3. Houltu9, koji su to usponi i padovi koje si doziveo na ulici? Sta te je to ojacalo, koja iskustva tacno?

  4. uličar razmišlja kako da napravi šemu koja bi ga napravila milionerom, da ne pominjem milion najrazličitijih iskustava

    razmišljanje o nečemu nije iskustvo

  5. Улица ти је највеће животно искуство само ако имаш јако ниске критеријуме за вођење квалитетног живота. Или можда ако ти је главни животни циљ да обијаш трафике и дуваш сканк.

  6. A kad vec pricate svi vi toliko o tim ambicijama I kako ste vredni I radni, sve zajedno da vas istresemo iz dzepova ne bi skupili ni hiljadu evra

  7. Del Piero vidi se da si nemac pojma klasican, pa ako nemas zaledjinu drzavnu ili policijsku kakve seme i milioni, pociste te sa ulice odmah, namesti te prvi narkoman druker i zavrsis u prdekani zbog sitnine lol

  8. Хоулту дечко превише слушао БС па развија своје личне филозофије живота лоло

  9. ustani sa te klupe,odatle imam preglednost na trim stazu
    http://i.imgur.com/ugfNLDz.png

    :zvuk dandare:

  10. Vase smor zivote bez ulicnih iskustava ne bi nikada ziveo i ne mozete me ubediti da su super posto vidim da se trudite.Ulicno iskustvo sva vrata otvara.

  11. Odg na pitanja zajebani covece

  12. Sta ja tebi ima da odgovaram na pitanje,ti nemas ni sluh ni vid,ajde mrs.

  13. Vase smor zivote ne bi nikada ziveo i ne mozete me ubediti da su super posto vidim da se trudite.Ulicno iskustvo sva vrata otvara.

    https://media1.tenor.com/images/830800d4e0fc56b7fd6ccf465c9575fc/tenor.gif?itemid=5414869

  14. žalim za tim nekim uličnim iskustvom i želeo bih da ga imam više, eh kakvi bi tu razgovori mogli da budu vođeni o svemu, sportu, ženama, biznisu o bogo moj...

  15. Pezose, naravno da je bitno, jedino ako nije reč o nekom megatrend tipu faxa, a to kako je hendlovao krimose, da li kao omega batler ili nadrkani boss koji im zabrani pristup posle 45tog sranja, on najbolje zna

  16. Hahaha pa sve ostane na tom razmisljanju del piero jer shvatis da nemas skole, posla, para i onda odes bacis tiket i kazes "jebo majku mbappe 20 godina tezak 50 miliona"

  17. Na kraju krajeva Vucicu su lupali dandare na kosarkaskom terenu, mama ga branila i nosila serpicu satarasa za njim. Jebe celu drzavu.

  18. Појединцима се види трајно оштећење можданих функција због честог примања дандара на улици.

  19. A ironija, najvise studenata znam koji nemaju ni dinara nikad I samo se vade kako.studirajunzato ne mogu da rade....ono do 25 zive bukvalno od 100e baksisa od roditelja

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.