ULICA!!!!!

  1. Pazi ga ovaj sa niknejmom kozma rekla moze ovog bi na ulici pojela deca.

  2. Houltu, pa kako da odg kad o ulici znas koliko i ja hahah

  3. Mbape nema fakultet, msm uopšte nije relevantan za ovu priču, čamugan je talentovan za loptu, neko to dobro plaća i to je to. wtf što bi reko Kašof

  4. Pa naravno da ce slabi likovi da pljuju kad znaju kako bi prosli na ulici i kako su verovatno prolazili.

  5. Vreo je asfalt
    Ulica te uci svemu

    -Tajson

  6. Dobro je objasnio onaj decko sa kosarkasem na avataru tamo je negde post iza na temi.

  7. Kavaj, solidno je objasnio

  8. Imam 25 god, ja sam student drzavnog fakulteta I to mi je super izgovor sto sam u zivotu zaradio oko 4000 din sve ukupno....al jednog dana cu biti vuk sa vol strita

  9. Del piero to su price kladionicara jesi li retardiran jebeno bas bih uzeo glupave fudbalere za primjer.

  10. Pazi ga ovaj sa niknejmom kozma rekla moze ovog bi na ulici pojela deca.

    Већину времена сам био један од главних на улици али имам и са бољим стварима од тога да се хвалим за разлику од тебе љуштуро ментална.

  11. I opet ste kao debili poceli sve da predstavljate samo crno belo jer vam tako odgovara
    Da ulicna skola znaci klosarenje na klupi sa pivom sa 10 din u dzepu I da su svi neobrazovani

    I elita sa diplomama faksa koja ce jednog dana da vlada svetom.iz senke

  12. To se zove oportunitetni trosak pezos, guglaj malo. Sada zrtvujes nesto kako bi kasnije imao koristi, ja sada ne zaradujem al cu kasnije zaradjivati vise nego ti ikada

  13. косма рекла може bio si jedan od glavnih u primanju dandara to vristi iz tvojih postova

  14. Готово ништа добро ме улица није научила. Само како непримјетно да крадем по продавницама, како успјешно да дилујем, како да олешим од батина људе без неког нарочитог разлога, како да будем дрчан према старијима итд. Скоро па ниједну од тих ствари данас не примијењујем и не би ми било криво да их никада нисам ни научио. Ипак, у таквом друштву научиш добро да лажеш, што је потреба, и донекле боље процјењујеш људе, али опет, што се овог другог тиче, не би ништа мање научио ни у другим социјалним ситуацијама.

  15. Kako da namestis glavu da dandara bude manje bolna je sve sto si ti naucio.

  16. Мисли шта хоћеш, немам намјеру да увјеравам у моје улично искуство рендом дебила са интернета.

  17. Čudni su putevi Gospodnji, to koliko će neko da zarađuje, opet nije faktor koji zavisi isključivo od fakulteta, ali kako to vama objasniti kada ne umete da razmišljate svojom glavom već zaključke umete da izvodite jedino po šablonu kojem su vas naučili u školi, znaš-ne znaš, kolega- prošli ste, kolega- vidimo se u sledećem ispitnom roku

  18. Дружим се са 50 људи дневно и проводим само 3 сата код куће, хвала Богу да је тако. А овдје боравим углавном јер су ми фасцинантне појаве твог калибра - глупандери, завидне душе, никоговићи без друштва, усмрдјели јарчићи жељни пичке.

  19. Дружим се са 50 људи дневно и проводим само 3 сата код куће, хвала Богу да је тако. А овдје боравим углавном јер су ми фасцинантне појаве твог калибра - глупандери, завидне душе, никоговићи без друштва, усмрдјели јарчићи жељни пичке.

  20. Da ne pominjem masu likova sa filološkog ili tako nekog hipsterskog fakulteta koji me vraćaju kući pijanog subotom ujutru za 400 din i bakšiš