ULICA!!!!!

  1. Pa postoji brate. Evo Delpiero, Houltu, Pezos, Kavaj i drugi tvrde da postoji.

    I mnogi se u zivotu na nju pozivaju.

  2. Ima nesto romanticno u vezi te ulice, posto je obavijena nekim velom misterije i opasnosti, zato su valjda svi zaljubljeni u mangupe sa ulice

  3. Ko kaze da ne voli mangupe, laze

  4. DeadKenny i Bombas su gluvi i slepi,nema potrebe da im se objasnjava,objasnili smo sinoc dovoljno za normalnije ljude,a da crtamo debilima nema potrebe.

  5. Једини који имају право улично искуство су кримоси, клошари и бескућници. Сва остала градска деца само серу о томе, углавном на нету, а ту укључујем и себе. Пушење џиџе и остале "опасне" приче немају везе са тим.

  6. Pazi sad ovog jbt.Mozemo pustiti ove da tupe istu tupu pricu jer ovo je izgleda tema koja ide tako a mi smo sinoc vec dovoljno objasnili i nema potrebe da opet objasnjavamo,samo da gledamo ko debile one sto i dalje nisu shvatili.

  7. Испразни ми садржај муда уснама својим врелим.

  8. Houltu magistar bloka objasnjava sisanje kare mladim generacijama ulicara kolorizovano

  9. Houltu sinoc do 3 ujutru mlatio praznu slamu- Cika Bolja ima komplekse od lupanja dandara na ulici hnjohnjo

  10. Хоулту дечко са улице, барем до 8 увече када га кева утера у кућу.

  11. houltu diplomirao ulicu, sad ga znaju svi u kraju i cimaju ga kad god im treba nesto da se zavrsi.
    da se zavrsi krecenje, ciscenje dvorista, kopanje kanala, ciscenje kanalizacije

  12. Sedplas, pito si za onog sto su mu vracena.kola cime se bavi, garant nekim kriminalom....nema veze s kriminalom al je od mladosti citav zivot u tim krugovima, bukvalno ne postoji kraj gde ne poznaje najbitnije ljude....a ovako je klosar, ne radi nista, izdrzava ga bogata zena

  13. sad se vec majmunisem, al sa Houltijem se ne moze drugacije. to tele, samo muuu i gura naprijed.

    izvinjavam se ostalim finim ucesnicima, zastupnicima ulicne skole, izvolte nastavite.

  14. Mozda diplomci ulicne skole poput houltua nisu znali, ali moguce je procitati neki upis na internetu i prosto ga ignorisati, bez potrebe da se automatski uleti sa epitetima debil kreten i ostalo. Mislim mozda nisu imali vremena da prime tu informaciju jer sam siguran da je na ulici zaista uzurbano.

  15. nema veze s kriminalom al je od mladosti citav zivot u tim krugovima, bukvalno ne postoji kraj gde ne poznaje najbitnije ljude....a ovako je klosar, ne radi nista, izdrzava ga bogata zena

    паразит

  16. Pa dobro, jeste parazit, izdrzava ga zena nikad nista nije radio....u principu nesto najslicnije vecitom studentu samo imao dosta uzbudljiviji zivot

  17. Petar Pan Pezo$
    Sedplas, pito si za onog sto su mu vracena.kola cime se bavi, garant nekim kriminalom....nema veze s kriminalom al je od mladosti citav zivot u tim krugovima, bukvalno ne postoji kraj gde ne poznaje najbitnije ljude....a ovako je klosar, ne radi nista, izdrzava ga bogata zena

    ne vidjeh ovo odma.
    onda ok, kapiram na sta ciljate i razumijem.

    samo sto nece bas svako iz toga izaci tako uticajan kao taj tvoj komsija. na hiljadu tih vucibatina imas 1 koji eto moze tako na poziv da vrati kola npr.

  18. Kako je to primer uspesne osobe a ne lokalnog bednika iz kriminalnih krugova? Te veze u svakom kraju jel to znaci da moze da dobije sudiju apelacionog na telefon za minut,sedi na kafi sa likovima koji drze euromedik itd ili zna comija sa limana koji mu je digao auto i njegovog burazera koji je robijao u nemackoj?

  19. Ne znam, meni sad sve ovo nekako prebedno, msm jebem ti drzavu u kojoj cimas sudiju apelacionog i krimosa da ti vrati auto koji ti je digao, a prosperitet obicnog coveka je osudjen da nekako balansira izmedju takve dve pojave. I kao, vazno je tu snaci se, igramo geto, kriminalnu elitu i tako to.
    Doktore ste zaboravili, vazno je znati i doktore, da te ne zakazu za pet meseci kad imas galopirajuci karcinom.

  20. Треба ухватити неке нити и научити лекције али кад се дипломира титула је уличар, ето толико ћу рећи