ULICA!!!!!

  1. Ja ti ne zamjeram Pez. Ti si covjek u 30im i svjestan si da ti vrijeme prolazi i sada ganjas tu neku spiku "ali vi mladji koji ste ipak odlucili da se skolujete a ne da klosarite, ni vi nemate neke sanse da uspijete u zivotu". Koliko se sjecam ti si nesto radio na kruzeru i te zajebancije znaci cimas se ozbiljno za posao i sada kada znas da si zivot protracio na vukajliju i potpalublje, dolazis sa spikom da je sve sto nije nalik tvom degresivnom zivotnom putu, takodje sranje

  2. Jebote jel realno da vukajlija obiluje ovim istraumiranim glavama, koji se gnusaju ulice toliko da se bas oseca cemer iz nekih postova ovde. Mrzi me da pišem sad ovde neke stvari po stoti put, imao sam isto mišljenje ko vi kad sam bio izmaltretiran par puta i bio u fazonu jao kakvi nasilnici, kako tako mogu sa mnom, a ništa im nisam uradio, samo sam ja tad imao 13-15 godina, valjda 90 posto decaka, momaka, muskaraca prodje kroz tu inicijaciju u zivotu bilo gde na svetu. To što mislite da je ulica nebitni deo odrastanja, koji možete da preskočite i da se teleportujete u 25. godinu zivota kao prelukavi i prenamazani likovi, a da ste pritom blejali samo po kafićima hipsterskim i od konflikata imali scene samo sa busplus kontrolorima kad vam traže kartu, a vi branite svoja GRAĐANSKA PRAVA u fazonu jao sramota kakav sistem vrednosti, nemaju oni prava mene da pretresaju, drzava da uradi nesxto, to govori o tome kolko pričate napamet stvari koje niste ni videli. I opet kažem to je deo ODRASTANJA jebeno, prođe se sa 20 godina maks, ne treba se hvaliti time jer je lejm jebiga, a ne treba se ni gnušati toga jer govori o traumama vašim. I nemojte sad da mi navodite tu kao e a kako ovaj koji je imao tesku pricu, a nije blejao u kraju i pusio vutru, jer ja tu pricu kraj-ludnica nisam ni potencirao, već sam svesno rekao da je to metafora za neku lukavost i namazanost, ali i manire i odmerenost i da je moze imati neko iz donjeg milanovca kao i neko sa senjaka, ili banjice, tu su onda samo nijanse u pitanju

  3. druze, lagali su te, ne budu svi maltretirani u zivotu...

  4. Kavaj, ovoliko si ispisao i nista nisi rekao. Ako uzmemo to da si svu pricu zaokruzio na to kako je ulicna skola sinonim za lukavost i premazanost, opet kazem da to mozes da imas cak i da ti je jedini vid socijalizacije bio u biblioteci.

  5. Na brodu sam bio samo 4 ugovora, uglavnom.da bih karao kolumijke, brazilke, engleskinje I ostale kurve, ne da bi zaradjivao za zivot.
    Cuvenu diplomu o kojoj pricate kao da je clanska karta u nekom golf klubu imam I ja. Para mi nikad u zivotu nije falilo, mislim da nijedan jedini put u zivotu nisam bio u situaciji da me neko.zove aj dongrada, I da kazem jbg nemam pare preskacem ovaj put...sad radim privatno, nemam gazdu, I sto se tice para vrvtno bi I po tebi mogao da pisam da ti tata ne daje pare I sve sto imas u zivotu...a o ovim ostalim sa vuke sta imam.da pricam, skupljali su po 100 dinara dve.nedelje da imaju da daju cavezu za kartu, I sta ja treba da slusam neka predavanja o zivotu I zaradjivanju od takvih likova

  6. mislim ne kazem da ne bude situacija kojekakvih, ali samo kazem pomislis li da me popreko pogledas, a kamoli udaris, tuzicu te i uzeti ti sve sto ste u zivotu stekli ti, otac i deda. znas da mogu

    i uglavnom prodje bez problema

  7. Efemerna ovo mnogo tema je

  8. a o ovim ostalim sa vuke sta imam.da pricam, skupljali su po 100 dinara dve.nedelje da imaju da daju cavezu za kartu, I sta ja treba da slusam neka predavanja o zivotu I zaradjivanju od takvih likova

    ахахахах

  9. Pezos, kako je na brodu? Cuo sam od nekih poznanika koji su to radili da su radnici bas ono gradjani treceg reda, da vas gledaju ko pseta i bacaju koske okolo i slicno

  10. Pez je moj veliki brat i nece zameriti ako se neki od njegovih postova odavde nadju na "god nisu vazne" i to kopirane od strane mene...

  11. Pa ne budu, neko je gotivni klinac uvek, ne trpa se gde mu nije mesto, ima starijeg burazera i kul sve, vecina nas se iskurci par puta, dobije preko picke, pa se smiri pa opet tako dok ne nauci neke stvari, pa se nekad uloge zamene, a neko je maltretiran ceo zivot, jer nema svoje ja i muda mu nikad ne izrastu do kraja. Ti mi deluješ kao ova poslednja vrsta nekako, a skapirao sam iz price da imas 50 i kusur godina, pa je to utoliko gore

  12. Hahaha jebeno efemerno

  13. Ja ti ne zamjeram Pez. Ti si covjek u 30im i svjestan si da ti vrijeme prolazi i sada ganjas tu neku spiku "ali vi mladji koji ste ipak odlucili da se skolujete a ne da klosarite, ni vi nemate neke sanse da uspijete u zivotu". Koliko se sjecam ti si nesto radio na kruzeru i te zajebancije znaci cimas se ozbiljno za posao i sada kada znas da si zivot protracio na vukajliju i potpalublje, dolazis sa spikom da je sve sto nije nalik tvom degresivnom zivotnom putu, takodje sranje

    suicide watch

  14. Rasni se ranije kleo da zna Bombasa sa Juga i da su ga prejako drkale viđe navijača...
    Ja biram da ne verujem Rasnom

  15. Hahah ma dobro ajde, pomirio sam se sa tim da ne mozete da shvatite, ocigledno da je za pojedince ovo prekompleksna tema i da joj daju puno na znacaju i pokusaju da prave neke crno bele podele ne bi li ONI bili ti koji su dosli do zakljucaka nekih

  16. плиду претјерао је

  17. Nemam ja nista protiv tebe Pez niti smatram da si neki bezbankovic, samo kazem da mi je katastrofa da neko predje 30 i bude u fazonu "ulicna skola", uostalom zbog takvih glava je otvorena ova tema. Ajd razumijem neke mladje glave ovdje momci su u dvadesetim, nisu prosli tu neku visu edukaciju i jos ih drze price iz srednje kako je somi nacepio nekog lika bokserom i to im je wow (a ne bi trebalo). Evo vidis houltu npr decko ima mafijaske obracune, nema vremena da iznese pricu do kraja.

  18. Bonbas, dobro subti rekli poznanici, uglavnom je tako, ako se postavis tako da mogu da te tretiraju kao pseto....zao mi je sto se druzis sa takvim likovima jer skim si takav si....ja nisam doziveo tamo da iko od nadredjenih povisi ton na mene, a ne da mi se sili kao da sam mu pas, dok mi je prijalo bio sam tamo kad mi je puko kurac reko sam kupujte mi kartu idem kuci.
    Al tonje stvar karaktera....verujem.da ima I zdravstvenih radnika koji su tretirani.na poslu.kao psi, u policiji takodje, na gradjevini, na tribini...sve je to do pojedinca koliko dopusti. Zao mi je sto su tvoji prijatelji dopustili sebi to

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.