ULICA!!!!!

  1. A sustina problema u ovoj temi je sto uvijek naginje na jednu stranu. Ako kazemo da je ulicna skola zapravo onaj zapatin ZPI, onda smo preblagi znas nekako smo vise orijetisani ka fakultetskim glavicama a ako kazem do ja ulicna skola neki struggle everydayo, onda smo previse mracni i kriminalno orijetisani. Jebeno je ovo privesti kravu.

  2. Nisu mi prijatelji, poznanici kao što rekoh... da, kapiram da se takav tretman nad ljudima može naći u svakoj profesiji, nego tipa u tom poslu važi kao pravilo, mislim takav odnos, pa zato pitam... kao ne zna se ko je gori, da li nadređeni da li zadrigli englezi sa par hiljada funti u džepu

  3. хоулту у фазону ma pusti ih tebra vidis da ne kapiraju ulicna skola sta je nisu nikad doziveli onaj momenat kad moras sam da se izboris za svoje mesto u svetu pa dobro mama jel moras bas sad da usisavas vidis da radim nesto necu puding zatvori vrata kad izadjes

  4. Mama I tata I treba da te sluze dok si ziv, sta su te koji kurac pravili ako ce da ti odredjuju e sad imas 25 snalazi se sam.
    Eto plidu sta bi ti sad da ti cale zavrne slavinu? Koliko bi poziveo?

  5. Meni ćale, keva i supruga da zavrnu slavinu bio bih jako.. efemeran.

  6. Umro bih od kvašiorkora za par sedmica, kahektičan.

  7. fora je sto se na kraju svodi sve na iskustvo jebemliga.
    neko ga ima vise neko manje. kao i sve u zivotu, neko nauci iz toga, neko ostane budala cijeli zivot.

    neko to zove ulicna skola, nekome je to bas glup izraz i to zove iskustvom, sto i jeste i realno 90% ljudi ce proci kroz to, neko manje, neko vise.

  8. Бацио си много великих речи на нас, а пошто их не разумемо, схватичемо то као увреду.

  9. Mama I tata I treba da te sluze dok si ziv, sta su te koji kurac pravili ako ce da ti odredjuju e sad imas 25 snalazi se sam.

    не

  10. Uuu multi, captain obviously

  11. pisnuo sam na bohorov print od prije iskreno

  12. Vidi se na ovoj temi ulicna skola. Jos niko nije dobio nijednu ozbiljnu virtuelnu dandaru, uspesnost izbegavanja prepreka 9/10.

  13. Laki ne budi debil, vrlo dobro znaš da je to s fensi rečima sala na svoj račun, i eto sad sam morao tu šalu da objasnim i propala je :(

  14. mene zanima KBO i njegov post sa pocetka teme kad je rekao Remeu da bi umro posle 3 dana da ga neko baci bez dinara u drugi grad.
    pitao sam KBO sta bi on uradio, ostao bez odgovora. a zanima me. ja bi umro vjrv.

  15. Ma umrli bi kurac.
    Za tri dana ne mozes da umres sve da ne jedes nista. I da pijes vodu na zeleznickoj stanici gde Romi pisaju u cesmu.

  16. sta bi ti radila, Sojo?

  17. Plidu bi vjerovatno zvao tatu da mu posalje helikopter da ga izvuce odatle.

  18. Zapata bi se zaposlio u nekom pozoristu lokalnom kao brojac sjedista.

  19. PA BRATE DA JE ZAPATA IMAO ULICNU SKOLU NE BI GA SJEBALI TARZANI

  20. Otkud znam dje sam sta sam. Msm ako me bace u nepoznat grad u Srbiji, dosla bih kuci jako brzo.
    Za ino, jebem li ga, sve zavisi jel imas pasos sa kojim mozes dva dana da peres sudje da kupis kartu ili nemas.
    Morate udariti specifikacije obitavanja u nepoznatom gradu.
    Vrv bih plakila mami i tati na telefon. Tako je najlakse. Nisam ti ja ljuta vukajlijaska glava sto bi rekao Maestro.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.