ULICA!!!!!

  1. Mickey Savage
    Da, ali znas ko su bili idoli na sajtu pre 7-8 godina.

    To si ti možda imao idole lol brt bukvalno sam se ulogovao na sajt da bih jebo Eclipsu i ispostavilo se da ne bih ipak hvala ne ne ne

  2. Ložila me njena seksualna fantazija na četu

  3. Kako si video cet iz offa?

  4. Petar Pan Pezo$
    Svako ko kaze da dzimi nije imao copor lajavaca koji na svaki njegov post dodju I napisu "u pravu je ovo sto dzimi.kaze, ti nisi u pravu" jako laze I pokusava da ubedi sve ostale da ne veruju svojim ocima rodjenim

    ovo je recimo ARGUMENT ja se ne sećam ili nisam bio tu da potvrdim ili opovrgnem ali ovaj argument ima težinu. Šta Kavaj sa 14 dana naloga može da tvrdi kao takav i to sve BEZ argumenta. Ništa. Što lepo ne dođeš sa nalogom sa bilo kakvom težinom za tvoje reči ili se lepo vrati u off i izbegni status sline.

  5. Pa naravno da sam bio pre 7 godina prisutan kada ste dizali pojedince u nebesa, ne znam ni ko vise, nit me zanima, mozda niko od vas sad prisutnih, al to je bilo tako i to je cinjenica. A najjace da cu sad da pisem definicije 3 godine ovde da bi mi neki lik na netu dao pravo glasa haha. Plus ni protiv koga nisam upotrebio argument o dzimiju, samo konstatujem da je bila ta atmosfera na sajtu. A nit sam ja neka prekaljena glava sa ulice, nit se trudim da budem, samo sam odgovorio na neke sramotne komentare i na konstatacije da ulicna skola znaci klosarenje u kraju i nemanje para

  6. Ja sam se ulogovao jer sam vrlo duhovit, elokventan i hteo sam sa nekim to da podelim van svakodnevnih interakcija.

    Za aktivnih 5 meseci pisanja postao sam no1 autor po proseku, stvorio sam najpopularniji sajt u državi, broj lajkova na moje tekstove brojio se u desetinama hiljada.

    I to je sve bio hobi. Moje zanimanje, u kome sam brilijantan, 1000 puta je zahtevnije od običnog škrabanja.

    Svi ste vi ispod mene.

  7. Sojin_komadić
    Kako si video cet iz offa?

    pfff moglo pre
    EDIT: popularno snajperisanje

  8. Deku, to je u neku ruku romanticno, moram priznati.

  9. Svako ko kaze da dzimi nije imao copor lajavaca koji na svaki njegov post dodju I napisu "u pravu je ovo sto dzimi.kaze, ti nisi u pravu" jako laze I pokusava da ubedi sve ostale da ne veruju svojim ocima rodjenim

    Tebra, ja dan danas delim masu stavova sa Džimijem, čak sam i u kontaktu sa njim. Čovek diskutovao na temama, opširno i detaljno objašnjavao šta hoće da kaže, ako učestvuješ na temi, logično je da ćeš da se složiš sa argumentovanim postom, kao što se danas milijardu puta složi bilo ko sa tobom ili bilo kim drugim.

    Sajt je i tada bio društvena mreža i svako se gotivio sa nekim i manje više, svi sa foruma su se međusobno znali. Tipa, samo ja poznajem 150-200 ljudi sa ovog sajta, od onih koje sam gotivio na sajtu do onih koje nisam. Možda zato kada si van te priče sve to deluje tako, a koliko znam, ti nisi ulazio u dubiozu i upoznavao se sa ljudima sa sajta, pa možda imaš taj utisak.

    Jebem li ga, različito doživljavamo stvari i to je okej.

    Ja sam a pun kurac autora sa sajta, pogotovo nekadašnjih autora i dalje u kakvom takvom kontaktu, da se ne lažemo. I baš mi je fiktivan taj momenat.

  10. sta cimate Kavaja, decko skroz korektno nastupio na ovoj temi.
    e sad, vorsip Dzimija i Frenkija se jeste desio, ali ne apsolutni, bilo je ljudi koji su se raspravljali sa njima i koji su drzali strane, jebemliga, kao i sad. samo je tad bilo iljadu ljudi na sajtu fazon pa izgleda masovnije.

    kao sad neko da gleda reko bi bohora vorsipuju na onoj vukajliji recimo.

  11. zap, daj neki vocaro, ne mogu tako ozbiljnog da te prepoznam

  12. Kavaj
    Pa nije ni cudo sto su ovde jedan Dzimi i Frenki Delevra bili autoriteti i legende, jasno je i zasto

    To znači da ovo nisi napisao i da nemaš pojma šta je tu jasno i zašto. Ok.

    Kao što rekoh ti si slina koju je neko obrisao o dno stolice. Nebitan si a smetaš.

  13. Sojin_komadić
    Deku, to je u neku ruku romanticno, moram priznati.

    Pa moram ti priznati da sam po celom telu takav ;)
    No da mi team mate ne pomisli svašta ćao će

  14. bombas
    Deku kako si?

    Potrešen, sudarili mi se trajakti danas na relaciji Kamenari-Lepetane pa tražim beg od realnosti na vuki. Ti? Kako Vučić, Partizan i borba za pravdu? Sve ok?

  15. Rekla sam mu bas si krimi, mora da te zovu Dzimi

  16. Deki, ja na sajtu tj forumu tad nisam ni bio. To sam saznao tek kasnije, da postoje božanstva.

  17. Sjetim se kad sam bio u Budvi 2017 i Frenki jebeni na duseku sa crnim rejbankama pluta onako mlitavo i zamisljam sad kako ovdje provodi neki teror hahah

  18. Sve kul, trenutno u Srbiji, inače u Azerbejdžanu. Savetujem bord direktora od 6 doktora nauka sa Lomonosov univerziteta, ne zajebavam. Plata ok, idem na duže ponovo od prvog marta.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.