ULICA!!!!!

  1. Hahah evo napisacu deset definicija da budem bitan

  2. A stvarno su nejasni ovi friški dupli nalozi, ili još gore ako neko stvarno nije ranio imao nalog a pratio je Vukajliju godinama. Sta li natera coveka na to..

  3. Значи пратио си форумашење из офа бар пешес година, чим знаш како је било.
    Шта те је онда навело да се региструјеш пре две недеље? Маестров курац? Не иде то.

  4. Napravi dupli nalog i onda bude banovan ili ga napusti za 3 dana ajde pusite kurac vise, napravis nalog ovako ko ja i budes preslatka glavica i potrajes sad ce godina dana

  5. Да си рекао дупли у старту више би те страопоштовали

  6. Nije bilo strahopostovanja, suvo jedenje govana ljudi koji su sada na sajtu, a kji u ono vreme nisu došli do izražaja jer nisu imali šta pametno da kažu. Frenki gradio priču ovde na jebačkim definicijama, a onda počeo da se ponavlja. Džimi bio mod i dobar autor. U svakom slučaju, čovek koristan za forum jer je imao šta da kaže.

    Postojala pravila na sajtu, koja su se poštovala. I to je sve. Lol, strahopoštovanje na internetu. U najgoru ruku možeš ban da dobiješ.

  7. Ja nemam drugog naloga, a ti kavaj kad vec pamtis ta vremena frenkija i dzimija, dodji sa naloga iz tog vremena, u suprotnom nemas pravo glasa

  8. A realno Miki, blam me je toga iskreno haha slalo mi je par ljudi linkove odavde nekih tema, a i na pkzbu su kacili ljudi, pa kad mi je bilo dosadno, pratio sam nesto ovlaš sto se kaze iza offa

  9. Al' kontam da nekoe ko dođe na sajt bez pravil sajt sa pravilima deluje stresno. Jbg.

  10. Daje jednu jezivu notu tvom životu potreba da gledaš dešavanje na sajtu na kom ne učestvuješ. Neko ko je spreman to da radi u slobodno vreme nije mnogo naučio na ulici.

  11. Ma bukvalno sam pre godinu i po dana usao prvi put od 2012, kad sam imao nalog, al vecinom su me posteri tad zanimali, napisao sam dve neke prejezive definicije haha. Od tad sam zaboravio i sifru, a na mejl taj nisam usao 7 godina bukvalno. Ulogovao sam se sa novog pre 2 nedelje, jer mi je dunulo tako

  12. ko na internetu tripuje strahopostovanje nema dovoljno interakcije uzivo sto je sasvim ok ne osudjujem iako su debili

  13. Naravno da ne ide.

    Kavaj
    Ajde bre ne napinji me, kao isledjujes me tu nesto haha, kao da nije bilo strahopostovanja ovde prema nekim internet autoritetima. Znas i ti to, nego mislis da sam dupli, ili da sam otkrio vukajliju prekjuce, pa sad kao zauzimas neki "ne seri kad nisi ni bio tu" stav

    Ja stav ni o čemu osim o tvom poznavanju sajta bolje od mene (a to je aksiom ako pamtiš Džimija i Frenkija) nisam izneo. Ili čitaj šta sam napisao i na to odgovaraj ako hoćeš ako nećeš nemoj mene da spinuješ imaš ovih tvojih slinaca svežih i skorelih pa biraj.

  14. Reme zasto se ponasas uvek da sta god ti kazes to je kao tacna na kraju recenice. To je cinjenica. To je jedina prava istina I samo tako je bilo I nikako drugacije?

  15. I ja sam iz offa pratila dramu Tarzanija i brojanje sedista, sta?!
    Iskreno sajt iz offa deluje normalnije xD

  16. Da, ali znas ko su bili idoli na sajtu pre 7-8 godina. To zahteva veliko istraživanje. Cak i znas otprilike koga i kako da podjebavas. To znaci brt da je tebi jebeni hobi praćenje zivota jednog usranog sajta. Sta si ti naučio na ulici?

  17. Pezos, pričam o svom doživljaju. A meni je zaista filtivan momenat strahopoštovanja na internetu, ako imaš iznad 16/17 godina. Jbg, pazi, sa mnogo ljudi iz tog vremena sam ostao u kontaktu, i opet mi je nerealno da neko od ovoh sada priča o strahu od Džimija i Frenkija. I još je debilnije da to vadi neko ko tada maltene nije učestvovao na sajtu kao argument protiv random autora koji je tada bio tu.

  18. Svako ko kaze da dzimi nije imao copor lajavaca koji na svaki njegov post dodju I napisu "u pravu je ovo sto dzimi.kaze, ti nisi u pravu" jako laze I pokusava da ubedi sve ostale da ne veruju svojim ocima rodjenim

  19. Cenim da je ovo neki sveti gral uličnog iskustva
    https://i.imgur.com/ADqPSZD.jpg