ULICA!!!!!

  1. Sprema ti se likvidacija

  2. Maestrov kurac moze dada se ispaljuje iz luka kao strela

  3. Osecam se kao kad vidis neku ekipu njih 5-6 pricaju, vidis da se smeju zajebavaju I ti onda onako uletis kao caoo i neka fora I onda potpuna tisina, shvatis da si nepozeljan

  4. a ček ko beše ovaj lik skroz desno sa zapuštenijom bradom, ispod anđelka? onaj što ga fotošopovali da prima nekog crnca u bulju

  5. msm link od teme ti je gore manijace lolo

  6. Evo baš sad se vraćam iz kladže i tu na mračnoj raskrsnici onako baš po sredini se raširila neka tri lika i džoraju.. kapiram da bi se Reme usrao u svoje tomi hilfiger lanene ćega da se zadesi u takvoj situaciji

  7. Lepo je što si juče pobegao sa teme kada se pojavio Reme lepi. Ugini.

  8. pa taj ko se ne usere da pocnu 3 lika da se sire ima psihicki problem, bitno je kako se poneses u takvoj situaciji a ne da li si se usro ili ne

  9. Hahah da baš sam zbog tebe pobegao, Džimijev privesku... gde ti je tata Džimi da te brani sad... a toliko si mu se nalizao čmara

  10. bas se vidi kako glumis nekog stoika a pojma si nemac

  11. Derpijelo, jel jos vozis avione za kolumbijske kartele?

  12. Okej je, glupane, ubo si jednom onaj meme s Maestrovom raketom i sad se skloni, ok

  13. debilcina izlozena onaj tip ljudi koji govori MA JA CU PUCATI KAD SE ZAPUCA PRVI CU ICI a posle traze da ih ujne po podrumima kriju naduvenih ociju
    edit: ako si maestro jos si bedniji nego sto sam mislio

  14. Dao sam otkaz kad su mi ponudili neku šemu sa oružjem za Irak

  15. Ja nikad nisam rekao da ću prvi da zapucam... nego da ću samo da uzvratim paljbu

  16. ajde cuti dandaro odjavi se

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.