ULICA!!!!!

  1. Glupane, ne pripadaš ovoj temi... kao ni svim ostalim

  2. Bobe, jel ima načina da normalno razgovaraš?

  3. Pazi kad je i čika bulja dečkić sa uličnim univerzitetom za tebe... a meni ne bi mogao ni šegrt da bude... pa ti vidi jbg

  4. izvini sklonicu se evo :D

    debilcino

  5. Pa skloni se, kažem ti... nalupaću ti dandare

  6. Dobro je Delpjeto lagano

  7. sklonicu se zato sto nisi zanimljiv sagovornik i ova tema je za degene vec je sve receno i objasnjeno sve naknadno je drkanje kurca sto vidim da pokusavas ali sam te dokacio gde ne treba na prosloj strani pa sad povlacis neke argumente glupave
    primeti da je ovo stvar suprotna od ulice tako da svako licno promovisanje ima 0 znacaja

  8. drzite ga da ga ne ubije drzite ga nemoj nemoj

  9. moze li neki sinopsis ove teme neki tldr
    ima li svetlih momenata?

  10. Ja igram malo drugačije... volim da polako razvijam diskusiju... postepeno... jel vidiš da mi je već uspelo?

  11. svako ko na ovoj temi prica o nekom svom ulicnom iskustvu u mojoj glavi vec poprima glavu kristijana golubovica kako prica da su resetali njega i kera u kolima

  12. na ulici ne moze da se nauci nista to tvrdim jer sam proveo jedan period zivota na ulici.to je samo glupa fraza koja nema veze sa istinom

  13. imaju li klinci danas tu razvijenu kulturu ulice ili ne?
    nesto mi se cini da to vise nije popularno, samo igraju fortnajt i gledaju insta

  14. Dajte maestrov kurac ovde da se osvešta i ova tema, red je već evo do preko 30 strana dogurala

  15. mi smo secam se u tom razorenom beogradu 99 igrali basket, druzili se, cirkali svoja prva piva, muvali svoje prve ribe..
    secam se dobro, jednom dosli bodiroga, djordjevic i rebraca, kao: momci, hocete da opalimo jednu, mi u neverici

  16. Tačno sam znao da je ovaj mali glupan bonbašev bratanac, izdrkam vam u čizkejk oboici... jebeni azerbejdžan, alo liče pa tu vukojebinu nemam ni na mapi zemalja koje bih preleteo avionom

  17. Sinopsis ti je da smo izobjašnjavali ja i Pez, ostali su samo kipovali govna na temu

  18. Ti si izobjašnjavao samo kako nemati muda ni iza tastature.

  19. Sta ste vi izobjasnjavali, i sta to mogu da objasne u zene razocarani rob iz potpalublja i lik koji ima srednju drvnu ? Ovdje se vec duze vrijeme provlaci da je pez gej, pa mi je sad i jasno sto imas posebnu privrženost njegovom rektumu

  20. Reme je dao naročiti doprinos, toliku količinu neiskusnog proseravanja bez bilo kakve poruke nisam video odavno... čak su i Fenderovi postovi iz zlatnog doba kada je bio broj 1 smarač sajta, sadržajniji... lol

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.