ULICA!!!!!

  1. Volio bi i ti da imas tommy hilfiger gace ali nemaaa nije tatica zaradio dok je pohadjao ulicnu skolu buahaha

  2. Bob rok je verovatno najnebitnija pojava na internetu oduvek.

  3. Je l' ovo onaj sav u oziljcima, misicavi sa citavih 80 kg zive vage na 190 cm visine?
    Macak imas manekensku gradju. Zenske manekenke.

  4. Rob iz potpalublja pa hahah radije bih se lešio najjeftinijim pivom u tom istom potpalublju sa njim, nego blejao uz Henesi sa mančmelou glavicama sa palube... uvek sam više voleo mračne ćoškove, nego lažni sjaj kapitalizma

  5. Macak zajebava izgleda.
    Mada ja sam i za Maestra mislila da zajebava.
    Tako da nisam bas merodavna.

  6. Jel zato što ništa ne znaš, pa odgovora nema..

  7. Ne brt, nego sto bas onako agresivno i nekorektno seres ovde. Msm sprdnja ili ne, mnogo je besmisleno.

  8. uvek sam više voleo mračne ćoškove, nego lažni sjaj kapitalizma

    Сиротињска спика, трансфер блама, године нису важне

  9. Kako bi dobro dosao kljuc na ovu temu i ban za teletumbisa sto je otvorio.Dosta je transfera.

  10. Pa to vam je usadjeno u jeftine glavice, ne mozete dalje od siromastva da ga jebes, osudjeni ste na propast i zavidne poglede na 650i nekog ko nije "blejao" na klupi sa vama

  11. uvek sam više voleo mračne ćoškove, nego lažni sjaj kapitalizma

    Ajde bar ne tezis nedostiznim stvarima, sta ces, tako ti grah pao, lipsat ces u nekoj rupcagi od 30 kvadrata, ah kako je zivot surov

  12. Jeste vi svesni da se svadjate sa covekom koji je izjavio da ima 80 kg i 190 cm u cilju da zaplasi sagovornike?
    Za zensku manekenku je idealna kilaza visina minus 110 sto Macak ispunjava.

  13. ja imam 80cm i 190kg da vidim ko mi sta moze!!!

  14. Mozemo da te zakotrljamo xD

  15. Najjadnija tema ikada.

  16. ko je macak βρατε

  17. E ljudi sa 190 i 80 kila uglavnom imaju solidan raspon ruku, tako da ako neko reši da se bije sa mačkom, neka pazi da ga ovaj ne ogrebe.

  18. kijanu rivs je dobar primer ulicne skole pravi momak vaspitani i dobra dusa ne mrsti se nikome i nije govnar

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.