ULICA!!!!!

  1. Ma glupi su ovi za raspravu samo vas treba napusavati a ne kao nesto da diskutujemo sa vama,nemate vi iq za to.

  2. Del piero, kad dodjem u autopraonicu gdje radis iduci put da dobro ocistis one svrsotine sa krovnog tapacirunga i ne zapitkuj me puno ko prosli put kako je to kad ti puse u autu.

  3. ubila vise spika sa kilazama i visinom istu kilazu mogu imati mamin sin i radoje sa gradilista

  4. Reme sa tim rasponom ruku moze i da poleti ako se razmase.
    Ne treba se s njim zajebavati.
    Moze te posere ko golub xD

  5. A šta ja da jebeno pričam likovima koji ne razumeju o čemu je ovde reč... Totalno ste neinspirativni

  6. labokv
    na ulici ne moze da se nauci nista to tvrdim jer sam proveo jedan period zivota na ulici.to je samo glupa fraza koja nema veze sa istinom

    brt to što ideš svaki dan peške do druga 12km da te maltretira ne znaži da si na "ulici"

  7. Stvarno pokazano je da zdrave price ovde ne mogu da se vode a i to je znao otvarac teme koji je inace za druzenje sa nekim babama tracarama i hteo je ovako nesto,ajde neka neki utucajni autore trazi kljuc ovde,mene nece poslusati modovi sigurno.

  8. Ma kakvo zakljucavanje teme.
    Del Piero, pricaj nam gde sve imas oziljke.

  9. Izgubili ste bitku ulicari pa sad pitate moze li lock haha

  10. brt to što ideš svaki dan peške do druga 12km da te maltretira ne znaži da si na "ulici"

    Misliš

    brt to što ideš svaki dan peške do druga 12km da ti lupa dandare ne znači da si na "ulici"

    Btnj, Labo je gospodin čovek, iako baš mnogo voli da šeta.

  11. Na srcu ih imam najviše... ehh

  12. ovako ja zamisljam rasprave ovih duplaka
    https://i.imgur.com/UR2hg5r.png

  13. Ma koju bitku objasnili smo vam odavno,vi sad samo nastavljate sa frustriranim izlivima,nije prijatno gledati.

  14. I nemam bajpas/nisam operisao pretkomoru/zaliske, da predupredim skečomane

  15. Proslo je vrijeme tvog humora bob, fino te reme isprskao ovdje evo peskir i vidimo se nekom drugom prilikom bez fleka na tvom licu

  16. znam ja dobro sta se misli pod ulicom, ko na to gleda kao na zivotnu skolu je debil.

  17. danas testiram svoje fotosop vestine nadam se da ste zadovoljni

  18. Jebeš svoje fotošop veštine kad nemaš ulične veštine u sebi

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.