Prijava

Labo, posle ovakvih tvojih postova se ozbiljno zapitam da li je atomski mis tvoj dupli

dovoljno je da poledas ciganske narkomane pa da vidis kakvo to znanje pruza ulica

To je klošarenje. nije ulica

Pa ti si klosar bez dinara

Tj jeste ulica, ali samo njen deo

A uvek kazu tako nesto glave za koje se ionako predpostavlja da bi lose prosle na ulici i bez da kenjaju protiv hahaha.

Lose prosle na ulici - sta imam ista da prolazim na ulici osim semafora pri brzini od 90km/h kada me uhvati zeleni val ?

Labo, posle ovakvih tvojih postova se ozbiljno zapitam da li je atomski mis tvoj dupli

bas me i ne zanima sta si se zapitao u vezi sa duplim nalozima

Pliduu nisam mislio na tebe,samo si se zaneo sada,iskuliraj.

Počinjete da me zamarate opasno... a noćas nemam baš entuzijazma da nadjačam tu vašu smaračku energiju

nije tajna da nosim skakavac jedan uvek sa sobom zlu ne trebalo

Maknite se s ulice i pustite nas uličare sa ulice da ulično uličarimo!!

Evo ovaj Djoto ne bi preziveo 15 minuta.

idealna opcija ovo da mozes da blokiras clana, to jest da ti ne izlaze njegovi postovi, steta samo sto je podeseno za 20.000 min glasova

ja sam blokirao bob rocka i jos neke, sad nek seru do mile volje

Haha al kako selektuju ove sto bi nesto kao trebali da prodju na ulici pa picke jedne malene, drugar mi je 12 uboda nozem zadobio, lik zivi u kuci pod kamerama, u papucama vise ima nego tvoja porodica u nekretninama i ti mi pricas kako sranje prolaze samo propalice siromasne kao sto ste ti i del piero. Pusite kurac indijanci, to sto ste sirotinja ne znaci da ste prosli nesto, prosli ste vi kroz kurcevu rupu

pa to je ulica, ili mislis na visi kriminal.ne znam sta drugo rade ulicari.evo brano je vrh kriminalac, ne zna ni da cita kako treba.kakvo znanje sta lupate.msm ako vam u krajnji intelektulani domet spada znanje kako obiti prodavnicu, izmiksovati heroin itd onda ok

bomb, nisam imao neku konverzaciju sa tobom od povratka tvog, jebemo li zvezdanu u aba jako i do samog kraja, sta mislis?
koga prizeljkujes u polufinalu pre?

nadam se covicevoj mezimici u polufinalu, bude nategnuto

Fakultetski obrazovani momci jebu zene ulicarima