Prijava

Opet ovaj debil. Aman

sta radi ova debilka reklamira belu tehniku?
ja se ne brinem sa ulicarima mogu lako da izadjem na kraj, dok su oni klosaraili ja sam trenirao karate i dogurao do crnog pojasa.

znas li Kankū-dai labo

Ja kik boks.
Imam odnos kilaze i visine kao Del Piero.
I oziljak na obrvi mrkoj.

to u karateu ne postoji makar ne u izvornom japanskom

Haha jel to imas sliku del piera

nisam procitao lepo.znam to naravno

dobro reko da nisi oni sportasi sto se packaju rukama uzasno ih je gledati

labo,godine nisu vazne

nisi skapirao za cecu lab arkan pljackao po bijeljini bijelu tehniku

kad na fb navedu za obrazovanje-ulicni fakultet ocigledno je da ne lazu

ne znam da li se zajebavas posto ih ja znam bar 3 koji su fejkcine
ako cemo vec da pricamo o tim ljudima sa ulicnom skolom i generalizujemo najblizi tome su mi tipovi koji nikad nista ne postavljaju na mrezama imaju jednu sliku godinama ne znas jesu li zivi

ima pravih naloga kolko hoces sa ulicno skolom

ako nekog ko ozbiljno misli da je takav zivot dragoceno iskustvo ne mrzi neka napise razloge.msm jeste iskustvo svuda covek moze da nauci nesto i u zatvoru, na planini itd ali zasto mislite da se na ulici stice najbolje,najbitnije znanje to me zanima

Ajde ko je u kontaktu sa Olom neka ga nazove da dodje na sajt barem da napise ovde nesto.

Labo,napisali smo nekoliko puta zasto je sve dobro ulicno iskustvo,ali vi ste ignorisali sve to i jednostavno ste previse frustrirani da rezonujete i da se sa vama prica normalno,jednostavno ne zelite prihvatiti tako da nema smisla ponavljati.Jedino frustracijama se mogu objasniti vasa ponasanja,iskreno.

Lolo da dajte i olanika, Houltu nije dovoljno komican

Imate Houltua koji non stop kenja o frustracijama i vice kako ne bi ovaj prezivio 15 min na ulici jer ulica je dzungla brateu.
Imamo i Boba koji je manekenskog tijela prepunog oziljaka, pilotira za Kolumbijske narko kartele dok svercuje oruzje za Irak i kao aj ozbiljno da pricamo sa vama. Pa ne bih dozvolio sebi da uzmem i utrosim sekund zdravog razuma na neku diskusiju sa takvim glavama bitnim poput onog dodatka za pikavce na kantama za djubre sa ulice koji niko ni ne koristi.

Dok su Pez i Houltu sasvim normalno diskutovali odje moglo se pricati.

Inace Djotova slika sa prosle strane pokidala hahah