Prijava

Ma kakav Pez, isti nerazumni lik ko ova dvojica

Ajde bezi slepce, prvo si prodo plod svoje maste na forumu da si burzuj....drugo ocigledno da ti klikeri nisu jaca strana posto tesko razumes ono sto procitas, kompleks siromastva vristi iz tebe cim moras tolko da upinjes sa parama I sve sudis siromasno - burzujski, ne mozes da ukapiras da I burzuji mogu biti iz ulicne skole, cak je I vecina mangupa sa parama sa ulicnom skolom....pedercici kojima tatica kupuje garderobu nisu uspesni u zivotu to shvati. Plus upinjes tu neku pricu kako si bogat, ja rob iz potpalublja mogu da kupim svu tvoju fejk garderobu iz ormana zajedno sa tim razklimanim tuaregom iz 2006 godine sto kosta 5k evra...imas 20 I kolko godina jos dinara nisi sam zaradio, kladim se da ti se I cale ponekad zapita jbt sta je sa ovim mojim, zadovoljava se sa 150e mesecno koje mu dam, kad ce konacno postati muskarac I poceti da se brine o sebi,smeju mi se prijatelji jer sam stvorio nesposobnog sina, makar da ide da radi da zaradi za plin sto sam mu ugradio u tog prematorog udaranog tuarega...ako ga uopste I imas, posto sam ubedjen da kucas sa desktop racunara onako iz sedeceg polozaja dok su ti.misici atrofirali od tolikog sedenja u tom polozaju pa izgledas na toj stolici ko sladoled kad se topi onako iz korneta

Pa dobro mlad je jos, studira, ima ceo zivot ispred sebe da radi i zaradi

A i svi koji imaju ulicnu skolu, da se opet rode, izabrali bi kucno vaspitanje i porodicni biznis/skolovanje, muka ih je naterala na ulicu uostalom

Znam ljude koji su bas pravi mangupi sa ulice, bar ih ovde kod mene na Fontani ima i da su mogli da biraju, ne bi nikad tu skolu izabrali, mozda cisto malo da pokupe neku foru, ali ne da se cimaju po ulici i dobijaju lekcije na dnevnom nivou

Hahaha nemam ja Touarega, to je od oca. Idi na Automobilizam, imas tamo sta vozim (posto vidim da ti to bode oci). Pa ne moram bas da zaradjujem dok studiram. Okej kad si iz siromasnije porodice pa moras da radis i studiras sto je teze u samom startu al sta ja imam da otezavam sebi bespotrebno, nema ti logike ta prica kao ni ova za ulicnu skolu. Ne znam da li si skapirao Pez, ali ti ovdje predstavljas dezurnog klovna. Ljudi ti se podsmijavaju na ove mizoginisticke postove kojima, uz rad na kruzeru gdje si sluzio kao daska za wc solju i opela calibru, dokazujes svoju mizernu zivotnu sliku. Nastavi da pricas o stopalima i psima, i ne izlazi iz te zone ako hoces da te neko postuje.

Znam ljude koji su bas pravi mangupi sa ulice, bar ih ovde kod mene na Fontani ima i da su mogli da biraju, ne bi nikad tu skolu izabrali, mozda cisto malo da pokupe neku foru, ali ne da se cimaju po ulici i dobijaju lekcije na dnevnom nivou

Pa i niko ne prica o dnevnom nivou,debilu,izbor nemaju crnci u getu i oni u Juznoj Americi i Africi i slicno,kod nas je malo njih koji bas nemaju izbor,to su uglavnom cigani i to je neka druga ulicna skola od one o kojoj pricamo.Bas ste glupi mnogo,bas vam vriste frustracije i kompleksi iz svakog posta dok kenjate o ovome.Takodje kucno vaspitanje,biznis i skolovanje su drugaciji tipovi skola i ne iskljucuju ulicnu,kao ni ulicna njih,uce drugacije stvari.

Ja imam baš onako mnogo para i smatram da je Pezos legendica. Šta ćemo sada? U suštini, furamo istu priču, samo joj dodeljujemo različite nazive.

ево један класичан пример уличног школовања.

на 41. секунди како искусно гледа лево и тихо прича, као резговор хехе и онда озбиљан набод. а не као сви остали ту без уличне школе то су драња, драме, вриске, треске. не брате, он хоће да повреди овог педера и онда све ради сврсисходно.

https://www.youtube.com/watch?v=zXgMnbH0VF0

Bolji primer kvlt ulične škole je MikI iz Kupinova kad je skucao Ivana Gavrilovića. Nije bio plahovit, ovaj džiberski podjebavao, Miki reagovao.

ahahah al ga je povredio jebalo majku

daleko od toga da je Pez klovn omg

mada svidja mi se ovo rivalstvo izmedju Peza i Plidua

Pa dobro, ja sam klovan, poenta ovog sajta nikad nije ni bila da dodjes ovde da lecis komplekse lazuci sam sebe kako si dete imucnih roditelja....verujem da ti je I u zivotu jako tesko da se upinjes 24h dnevno da drugima ostavis utisak kako ti tatica ima para, a podsvesno I sam znas da
I nemate bas mnogo vise od proseka, zato nikad nikoga od drustva ne zoves kod sebe u kucu jer bi im brzo bilo jasno da tvoje price o parama bas I ne piju vodu kad vide namestaj star 15 godina...kladim se da te jako povredjuje kad vidis ortake koji I nemaju bas kesha, al su puni zivota I harizme pa obrcu ribe kad hoce, I gotive ih drugi likovi svuda ih zovu...tebe zovu samo kad se sam pozoves...odatle I ide ta tvoja frustracija I mrznja prema svakome za koga mislis da nema para jer ni sam nisi puno imucniji, a gadi ti se pomisao da te neko smatra besparicom jer je to jedino sto imas da ponudis u medjuljudskim odnosima....taticine pare.
I da, na taj brod sam otisao kao lizac wc solji, za 4 ugovora sam se skinuo sa broda sa strajpom I oficirskom singl kabinom, a posao mi bio da isplacujem I uplacujem druge membere, bas bas onako pretezak posao za 3k mesecno...tako da mogli.su da me stave da budem.I wc papir tamo na pocetku ne bi mi bio problem jer znam da bi isplivao brzo odakle....a tebi kad jednog dana ne bude bilo prosecnog tatice sa prosecnim primanjima koji se toliko upinje da razmazenom sinu ispuni svaku zelju I isteze se I kolko nije dugacak ti si ga ugasio...jer kladim se da profil ljudi kao ti nema zaradjeno nikakvo postovanje medju ljudima, a nacin zivota te nije naucio da se sam snalazis....bas mi te onako.zao.ponekad, ne samo tebe nego sve vas sto misle da par original dukseva zasluzuje bilo kakvo postovanje

E django, dat cu ti đir u Touaregu, opušteno

svidja mi se sto su svi na Vuki vrlo imucni

Evo osjećam jaku potrebu da okačim sliku u Parajumpers jakni u Touaregu da se dokažem robu iz potpalublja haha

Ovde svi neki punisici, samo ja izbeglica. :(

Pa verujem da imas potrebu da se dokazes, o tome sam I pricao al opet nisi mogao da ukapiras sa svojim brokolijem

A ne mozes da se pomiris da ti harizmaticni ortaci kupe svu paznju kod riba iako nemaju polovnog tuarega od nedostiznih 7k....nego pokupe sve ribe na.ono kako grobari kazu samo glas I dlanovi, a ti se trudis kao neki paun sa koreografijama al dzabe

Houltu degenko mali, ne znam jesi disleksican ili sta, procitaj sve od mog prvog posta na ovoj temi, videces da sam imao slicne stavove kao kavaj

I prestani da sistis na forumu ovde, uzivo bi skupljo zube po betonu da me sretnes, gadino mala balava

Солидан ривалитет се рађа на релацији пез плиду, с тихим поштовањем ал без респекта, аргументовано

Не ко ове сисе с дуплих што долазе

Za jebanje kurcem u pičku ti ne trebaju pare za posvećivanje života jebanju kurcem u pičku pare su neophodne.