ULICA!!!!!

  1. Zdravorazumno prikupljanje iskustva haha ovo da definise neki deadkenny ili zapata

  2. Ti ces da se zajebavas sa mnom,znas li ti bre koliko ja imam zdravorazumskog iskustva.

  3. Hahah ali na svakoj jebenoj temi, samo tri čoveka imaju šta da kažu- Pez, Bombi i Kumara

    Ove ostale bih zamolio da ne zauzimaju prostor

  4. I to pričam u svojstvu čoveka koji je sedeo u bifeu ispod Pančevca i u bečkoj operi

  5. I twoja mama bi imala shta da kaze XD

  6. Ajde odjebi indijanac jebao te pezos usta

  7. I to pričam u svojstvu čoveka koji je sedeo u bifeu ispod Pančevca i u bečkoj operi

    кринџ

  8. ne slažem se boh njegova mama nije imala šta da kaže

  9. bila su joj puna usta nečega xd

  10. Nisam danas imao strpljenja da čitam ovo pa ću sada uz kafu da vidim ko se sve izasrao ovde

  11. Svi u strepnji cekamo bokesrov sud

  12. Bolje bi ti bilo Zlićko

  13. Hahaha brate to mi je tacan nadimak u ril lajfu, znas koliko si me istripovo sad xD

  14. Ja imam tremu pred bohorom al nadam se da nece biti dandara.. boh nisam tako mislio, cekaj da objasnim..

  15. plidu od ćaleta dobio megatrend uličnu školu to blentavo da ga jebeš

  16. Kbo, reci mi da nisam jedini ovdje koga bi poslao na zdravorazumsko prikupljanje iskustva :/

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.