Prijava

1 lajk = 1 čru frend za baku koliko će baka frendova koji mu neće nowtze ukrasti imati za 24h

њтф некад су били бфф

ko pobi onu decu majku ti jebem

Јебеш им матер лажна драма

Ahahah a ovaj što je ukrao pare nije najbistriji sa izjavama: "ja pare nisam uzeo, uzeo sam za po-rez, i hteo sam da vratim"

Pa bivsi narkoman a lepo kaze nas narod jednom narkoman uvek narkoman

dajte taj video, lako cu proceniti ko govori istinu

Nemojte da podcenjujete ovu pricu o porezu. Baka sepra je prodao 20k majica po 10 evra, to je 200k evra, za sta ce drzava da potrazuje od njega 20% poreza odnosno 40k evra. Al nece od njega nego od Meekee-a jer je on slao sve pakete u posti. Rekao je u klipu da je pitao Baku za porez vise puta a ovaj mu govorio “ma opusteno”. Rekao je decko u klipu: meni ako zakuca neko na vrata u vezi poreza ja i mama mozemo jedino stan da prodamo da platimo to.

Zato je poceo da uzima pare od ovoga da ne bi ostao na ulici. Znaci morate i njega shvatiti, ko je njemu garantovao da ce baka da iskesira 40k evra kad njemu bane inspekcija ili ce da kaze “nemam ja pojma to su njegove majice njegove pare”.

Mozda je prodao 10k majica sto je 100k evra, sto je 20k evra poreza, ne znam tacnu cifru, pretpostavio sam samo, ali poenta je ista svakako. Svakako mislim da nije ispod 10k majica prodao

To stoji al mali je trebao da se distancira od svega na vrijeme a ne da pelja. Sta da mu je baka rekao "batice od sutra prodajemo hors" ovaj bi rekao "dobro baki"

https://youtu.be/xRh_AMfaHFM

Bakina strana priče

https://youtu.be/9nxkdcmtGks

Strana priče navodnog lopova.

Apelujem na pezosa da svojim njuhom da sud

Haha jebo ove debile koliko je janko preljubazna glavica, kad ga poljubi ona mala slatkica na ulici, pogubio se hahha preswatko

Pliduuu

Baka se vodi politikom Nolovom

Nez zasto ali kidam se na ovo

jel ovo naš vitaliz ? šta je ovo , kada smo ovoliko ošli u kurac narode moj dobri

nijsam jos odgledao, tek sam pustio video ovaj nesto kenja kao pare nisu bitne, drugari ljubav....picke materine....samo da kazem hahaha kakvih crnih 200 000 evra, pa poubijali bi se ko psi za te pare, ljudi koji imaju par miliona za 100-200k se cimaju, obole im bubrezi, a ovi kao ma nisu bitne pare drugarstvo sam izgubio....tako da cenim da se radi o cifri od 10ak hiljada max

uzo mu kao 40k da ima za porez....a u videu onda kaze ''PARE KO PARE JEBES PARE, JA SAM I ZABORAVIO NA TO...SICA OBICNA...'' ma da sta je njemu 40k evra

sve sam sigurniji da se radi o cifri od oko 750-800e max