Prijava

Sta vam je poklali se za 1000 eura, pa pricao je choda da nisu neke pare al krao taj lik u 3 intervala kapiram po 333 evra krao, racunica

Nema Baka toliko para od youtube, ima kao da radi neki Thilmo-job samo zaradjuje od youtube pa je narodu to fascinantno. Upravo sam saznao da zivi sa cimerom u tom stanu, po pola placaju znaci neki student koji se sam izdrzava, ta neka prica btw. Nije ovo Amerika pa da od YT-a i vidis neke pare. Mogu one picke jer reklamiraju proizvode Maybelline, Jo Malone i slicno

Pa u pravu je za to da nisu pare bitne koliko je bitna izdaja prijatelja.Pare dodju i odu svejedno.

Ljudi sa par miliona u steku obole na bubrege zbog 200k evra hmmm interesantno. Znam ljude (vise komada) sa 0 evra u steku sto su slupali auto koji im je bio sva ustedjevina (znaci sad nemaju ni auto ni pare) pa nisu oboleli na bubrege. Znam ljude sto su pukli 10, 20, 30k evra na razne nacine, a pritom imaju par soma u steku, pa nisu oboleli na bubrege.

Pez i Plidu lupate gluposti jebene, plidu jer je retard a ti Pez jer ne poznajes tematiku. Nisam je ni ja poznavao ali kad sam odlucio da radim yt upoznao sam se sa trzistem. Baka prase, osim sto se sprda sa parama (kupuje original versace papuce, prsluk, bade mantil) ima milion subskrajbera. Kad god pravi okupljanje (u bilo kom gradu) dodje par hiljada klinaca nastane opste sranje itd. Majice ne znam posto su mu, ali sigurno je dobar 10 evra po majici. On ima milion suba, 500k na instagramu pratilaca, 200k lajkova po slici itd, mislim da mu na te brojke nije nikakav jebeni problem da proda 10k majica po 10e zarade to je 100k evra.

Петар Пан Пезос је у праву, да је велика цифра летеле би главе, Србија је ово.

И морам додати да ми је Бака Прасе веома кринџ самим својим постојањем, изгледа ми као да умире од непријатности у себи док покушава да баца форе и испадне неко мудо.

Да не причам што изгледа и као да је још у пубертету.

Pa ne moze imati 10e zarade ako majica kosta tipa 1200 dinara. Cenim 300-400 po majici da ima čisto.

200 din pamucna bela na veliko 150 stampa na veliko max 300 din

Hahaha maestro, vidi se da nikad nisi ni posjetio versace butik jebeni hahaha kad udjes u butik versacea, sve je u versaceu, od pulta i fotelje do sijalica. Usao lik kada je bio u nekoj evropskoj metropoli i uslikao se u njihovom storeu haha kao kupuje jes jes baka prase dusan spasojevic

Sad sam usao da proverim, u pravu je pap, lik je stavio 1200 din sa sve dostavom majicu. Iskreno iznedadio sam se jer npr balkan info je stavio 1500 bez dostave sto je automatski 500-600 dinara razlike u ceni

Hahaha maestro, vidi se da nikad nisi ni posjetio versace butik jebeni hahaha

Inace sam se bas trudio da ostavim utisak kako redovno pazarim u versaceu

Ma ne kupujem ni ja ali dovoljno je da vidis one slike. Ne sumnjam ja da je kupio nesto, malo te potjera taj mentalitet sirotinjski kad dodjes do para ali ako sta ima onda ima maks 200 evra i eto.

Ne znam samo da li kupovinom majice automatski postajem clan institucije jer sam vec clan pokreta slobodnih gradjana pa da ne bude sukob interesa.

Петар Пан Пезос је у праву, да је велика цифра летеле би главе, Србија је ово.

Ahh, nema sta da lete glave, deo para je vratio, za ostatak ide na sudjenje. Pricate o nekim smesnim ciframa tipa 700 evra hahaha kakve gluposti jebene xD Baka doveo dva advokata, platio poligrafsko testiranje za Chodu i ovoga a vi pricate o 700 evra smrdljivih xDD
Ljudi rade na crno u nemackoj po dva tri dana i ne bude im placeno, ostanu im duzni lopovi 5000 evra pa nikom nista.

Nisam ja rekao da mu je ovaj uzeo 40k evra, uzeo je maks 8k evra a min 4k to su neke cifre na koje ja gadjam. A baka duguje drzavi izmedju 10-40k evra poreza sig (sig)

Mislim da dva advokata i poligraf ne idu za cifre ispod 4k evra da jebe rak raka. Pa ni oni najtvrdji macvani ne bi zvali advokate ni slali na poligraf za recimo 3k evra.

jel moze neko da me uputi sta se desilo ukratko i ko je taj sto nije baka prase

ove jutub spike su za tako uzrast 7-12 godina, tako da nemam pojma

Meekee se zove taj sto mu je ukrao te pare. Zna ga od vrtica, najbolji mu drug(bio).

Svako moze da ima pare,virtuelno su dostupne svima,problem je kad si nizak e to bato nema ti pomoci.

Pa jesu poprilicno ali ovu sam ispratio zato sto je u pitanju lova a youtuberi se prave kao "ma vi ste nama sve sabskrajberi, pare nam nisu bitne radimo zbog vas" i onda ovako nesto izleti i zivo me zanima koja je cifra, da vidim koliko baki treba da vrisne

Baka prase unajmio druga iz vrtica da salje majice koje fanovi naruce postom (jer je prevejan klinac). Ovaj poslao toliku kolicinu majica da drzava trazi porez (ko zna zakon neka proveri koja suma treba da se prekoraci za porez). Ovaj mu rekao: bako stigao porez daj plati to. Baka kaze: opusteno. Ovaj je imao pristup bakinom kešu, pa je odlučio (po njegovoj prici) da ga potkrada pomalo da bi skupio za taj porez da plati u slucaju da dodju inspektori.