Prijava

Pa cek, ako je majica 1200 bez postarine, on po majici nije dobar vise od 700 dinara.
Nisam gledao klipove, ali da li je drugar imao nesto od toga po dogovoru ili je samo slao da pomogne Baki?

Mada sad vidim ovo za porez preko 6 miliona din. To se uklapa u 10k majica i 700 po majici

On je radio za baku, slao majice i to. Bukvalno kao zaposlen da je bio, primao platu i sve.

Al da bi mogao da dize lovu na posti registrovali su to na njegovo ime.

Kiseli bubrezi na ovoj temi

Losa mi matematika lolo
80k majica mu treba da prebaci taj prag od 6 miliona.
Znaci da ga je drugar odradio za pare jer porez nije ni morao da se placa. Jer odbijam da povjerujem da je prodao toliko

Pa odbijaj ali to ne menja cinjenicu da verovatno jeste :D

Ma namestena je cela prica zbog ulaska u zadrugu 2, u petak ulazi baka za neki besan honorar a hoce i ovog malog da ubace ali se on necka trenutno, jer hoce njega i baku da suoce pred Velikim sudom u zadruzi. Sad je sve ovo rekao baka na live streamu na jutjubu, mislim nije rekao da je namesteno naravno, to ja kazem jer je ocigledno

AHhaha Baka izvozao Zapatu

Izmislio sam da je baka ovo rekao xD sve su ovo moja nagadjanja

Ali zapamtite ovaj post, ulazi u zadrugu uskoro, ovo je odskocna daska

Kome je ono bese orao uzeo pare s bankomata?

Zlatku i Mikseru

Msm nije orao kucao pin i to nego je taj neko digo pare pa mu orao uzeo iz ruke kad je digao ruku sa parama u vis da se pohvali kevi.

Sedplas glup ne budi. Postu ne interesuje koliko je on DOBAR po majici. Postu interesuje koliko je ona njemu para isplatila. 8 miliona dinara (ne 6) je 68000 evra, sto je 6800 majica puta 10 evra (1200 dinara). Jesi zavrsio ti osnovnu skolu?

Ko je Bakaprase?

Glas jedne generacije. Retardirani glas retardirane generacije ali ipak glas.

Postu ne interesuje koliko je on DOBAR po majici. Postu interesuje koliko je ona njemu para isplatila

Pošta poslala najljuće poštare na mopedima da uberu porez od meekeea

Baka prase pobedio vraga

Baka prase skuplja pljuvačku kad priča tak čovek ne može biti dobar