Prijava

Jbt secam se peki d dzem bas banovo za svaki shit.
I onda se izdivljo na nekoj temi iznapusavao bugare tako nesto.
Svi ga iznapusavali da je nedosledan.

Samobanivao se bio na 7 dana nije dolazio ispostovao.

Mora banana cisto zbog karme.

Evo, prihvatam ban, da se ne uzbuduje melkor, ipak ima koronu po 14. put.

I zbog budućnosti. Ima i neuračunljivih, ako ovo prodje, trigerovaće daleko opasnija sranja.

nemojte banovati zapatu, ko ce napusavati ejdusa onda?

Evo ja ću preuzeti taj krst na svoja pleća

Ne ne, pravila mora da se postuju, preterao sam i ocekujem ban.

Celt kao ex mod simbol pickarstva presao na dark sajd.

Kada si odlucio postati muskarac?

Evo ja ću preuzeti taj krst na svoja pleća

Brata Šmoklje da nema, ne bih ni ulazio na sajt.

Smo prelazi na pickarsku stranu a zeli biti true.

U nečemu što je trebalo da bude ukusno šegačenje na šaljivom sajtu Vukajlija, preterao sam, želim da budem banovan.

Naravno da autoru ejdus želim sve najbolje, i da je ono bila glupa šala.

I da duguješ izvinjenje, pravo ko čovek, i da se samobanuješ na tri dana, isto ko čovek.

Cenim to Zapata. Nisam želeo da budeš banovan, sve i da se nisi izvinio. Pokazao si da zrela osoba. Da si ovako razgovarao, mislim da ne bi imali problema. No, mislim da si okrenuo novo poglavlje u našim dobrosusedskim odnosima.

Dugujem ogromno izvinjenje autoru ejdus, koji ničim nije zaslužio onakvo vredjanje. Nadam se da se ni u jednom trenutku nije osetio nebezbedno.

Ne mogu se samobanovati, nemam dovoljno samokontrole, ruka sama podje da kuca PUŠI GA EJDUSE.

Jer ako najbezazleniji i najpristojniji medju nama doživljavaju onakva sranja, šta bilo ko drugi da očekuje za tipa dva meseca? Ono, ako ne prodje nekažnjeno, narašće krila i onda može biti samo još drastičnije, to je bar svima jasno.

New age novo poglavlje welcom

Razumljivo. Ne ljutim se. Jače je od tebe. Želim samo da shvatiš da sam ti ja prijatelj.

Eto...Lepo sam napisao pre jedno 10 dana na nekoj temi, čovek, a ne Zapata.

Želim samo da shvatiš da sam ti ja prijatelj.

Hahaha