Prijava

Pa ne gledam im face jer ne gledam jebeni tenis, ako ti se ne svidja sto gledas koji kurac

nenovaci su klasican primer sta tenis napravi od dece.
Ja imam godina kolko imam pa u zivotu nisam ni upoznao nikoga ko poluamaterski trenira tenis, a kamoli da se ozbiljno bavi time...svi ti koji treniraju su totalno asocijalni samo treniraju ne mesaju se s obicnim ljudima....1 od 200 uspe da se probije do nekih polu anonimnih turnira gde uzme neku sicu....a ovi sto uzmu milione se mere u promilima....naravno da su svi bez trunke harizme, spontanosti i cega sve ne ko djovak, vederer i ta govna kad u zivotu nisu sreli neku barabu nego samo ljude koji im titraju jaja i tipa druze se sa 5 ljudi max u zivotu koji isto treniraju

aj oni se bar useravaju od para pa uspeju da kupe neke zene da im rode, a kako zavrse hiljade i hiljade nenovaka koji nemaju srecu da im brat bude novak...bukvalno ostavljeni da trunu ko govna jer nemaju nikakve zivotne skilove ponasaju se ko kreteni ne znaju da smuvaju ribu ne znaju da kad sednu u kafic kafanu da obrnu turu nemaju nikakve socijalne vestine bukvalno su u ravni sa npr ljudima sa daunovim sindromom

pa ejj jos uvek nmg da zaboravim izjavu kad je djovak drzao neke lajvove i prica o bratu djoletu i mrtav ladan kaze ne ne on je genijalan on je cak jos duhovitiji i od mene

Hahah Djovak kupio Jecu od prvog turnira amaterskog. Odradila trasfer Pinn Bet-Monte Karlo

Dok sam trenirao atletiku, kod mog trenera su dolazili teniseri između turnira na vežbe brzine, eksplozivnosti, agilnosti, jelte...

Upoznao sam ih poprilično i muških i ženskih. Ima sasvim normalnih likova koji su blejali sa ostalima, a bilo je i tih asocijalnih frikova o kojima pričaš.

Ti asocijalni su svi završili među prvih 100-150 na svetu u nekom trenutku, ovi ostali se nisu probili dotle.

Tako da ima istine u ovom Pezosovom itekako.

Pa ne gledam im face jer ne gledam jebeni tenis, ako ti se ne svidja sto gledas koji kurac

ma ni ne gledam, prestao sam ima par godina vec

Ja sam trenirao tenis i to je tacno skroz, bukvalno svi koji su se ozbiljnije cimali i napravili nesto su bili ili razmazeni burzujcici, bahati, al onako gej bahati, histerise kad nije po njegovom, kad mu mama nije oprala patike za tenis, kad nema reket od 2 glave, ili su bili onako asocijalni streberkoi osisani na trojku koji od socijalnih aktivnosti imaju igranje sonija sa drugarima istim takvim ili izlaske jednom nedeljno u mek da se pocaste cizburgerom i pomfritom

Solidna sirotinjska spika

A dobro i vi kenjate
Uspeh zahteva odricanja a kad se odričeš ispadneš iz štosa i pregazi te vreme i debil si posle za navek
Da Đovak je neharizmatični idiot

Ne stignu ni da se druže ni devojku da imaju kad imaju 8 treninga dnevno ne znaju ništa ko telići

Pa to, pogotovo kad je individualni sport u pitanju pa nemas cak ni ljude iz tima da zajedno brijete noge satirate kose i jebete ribe iz turisticke ko fudbaleri

Pa ako cemo realno vaterpolisti su najnormalniji ovako i tako ti sportovi sto znaju da moraju jos neke vestine da imaju u zivotu sem bavljenja sportom. Kapiram da 15. Najplaceniji vaterpolista sveta zaradjuje ko malo jaci it strucnjak. A teniseri osim toga sto nemaju vremena nizasta, imaju snobovsku publiku, pa onda moraju i da se dodvoravaju nekim glupim izjavama i vestinama tipa e vidi znam da se obratim publici na 12 jezika, vidi koji sam intelektualac isto kao i vi na tribinama. Pritom u tenisu ako pricas u sred poena, ceo stadion te gleda sa prezirom i onako kazu prekorno ccc, dok u fudbalu i basketu imas likove koji ti psuju mrtvu majku iz prvog reda, gadjaju upaljacima i zvizde na 130 decibela dok sutiras slobodnjak/penal/izvodis aut. Tako da prosecan fudbaler iz Beocina moze da bude ono sto jeste, jer ce ga svakako gotiviti ako da gol u derbiju, a prosecnog tenisera nece gotiviti ako ne ispunjava neki kalup, makar osvojio i 30 grenslemova

Mogu da zamislim da Djovak ili Troicki psuju publiku svaki mec ko Lalatovic, izbacili bi ih iz ATP-a

Burazer od ujaka mi je trenirao tenis i bio sasvim solidan, uložili su jedan solidan trosobni stan u njega, da bi ovaj jednog dana došao kući i rekao - e ćale, ne mogu više da se smaram oko ovog sranja.

Sestrina starija ćerka je takodje trenirala i jako obećavala, osvajala turnire i ostalo (Nemačka). Batalila kad je krenula u srednju jer jebiga, drugari, simpatije, život. Individualni sportovi traže suviše odricanja, nije ni čudo što masa njih prsne po završetku karijere, ili bukvalno, kao Hanevald i Torp, ili krenu da piju i da se gudraju kao Felps. Shvatiš da nemaš prijatelje i ne umeš da živiš.

E da - kako normalan čovek može da ide na teniske mečeve kada postoji ovo apsolutno blago od sporta? Ovo treba videti, a ne plaćati da bi slušao Troickog kako se kao neki paćenik svadja sa linijskim sudijama https://www.youtube.com/watch?v=1_bMrTysuJs&ab_channel=COPA90Stories

Pa i ja se ne fircam u bulju i ne citam poeziju uz caj pred spavanje pa se ne iscudjujem po internetima kad sretnem ljude poput tebe

Batalila kad je krenula u srednju jer jebiga, drugari, simpatije, život. Individualni sportovi traže suviše odricanja, nije ni čudo što masa njih prsne po završetku karijere, ili bukvalno, kao Hanevald i Torp, ili krenu da piju i da se gudraju kao Felps. Shvatiš da nemaš prijatelje i ne umeš da živiš.

I timski sportovi traze strasno mnogo odricanja. Kao i manje-vise svaka profesija u zivotu u kojoj moras da se takmicis s drugima zbog toga sto broj zainteresovanih daleko premasuje broj mesta koji donose pare, uspeh, slavu ili moc. IT je jedan od najpopularnijih smerova u skolama i na fakultetima jer donosi nesrazmerno para i druge dobiti u odnosu na to koliko moras da budes u vrhu u toj delatnosti - ne moras uopste, cak i ako nisi u top 5% ili 10% zaradjivaces fino.

Agilni, kojom disciplinom se se bavio u atletici?

IT je jedan od najpopularnijih smerova u skolama i na fakultetima jer donosi nesrazmerno para i druge dobiti u odnosu na to koliko moras da budes u vrhu u toj delatnosti - ne moras uopste, cak i ako nisi u top 5% ili 10% zaradjivaces fino.

e vidis, to nije oduvek bilo tako. kad sam ja upisivao elektroniku, bukvalno su pustali sa ulice da udje ko hoce, jer nisu mogli da saberu dovoljno da popune mesta.
tad nije moglo da se pridje pravu, ekonomiji, medicini... farmaciji, psihologiji i tako to. ljudi se brate spremali debelo za ispite i ispale se jer 10 navalili na jedno mesto.
na elektronici u nisu, mogo si da dodjes na taj ispit, kao matematika i fizika, al u principu mozes da uradis 50%, a zadaci, nisi ni morao da se spremas.

tj, za faks, ako gledas na duze staze da upadnes u neku struku, treba malo i sreca, i gledanje unapred ako moze da se gleda.
reko bi sad da je najbolje ciljati na neku bio-hemiju, gde god da se radi debelo genetika, i matematiku, al ako ima negde primenjena (npr teorija kvantne komputacije, AI, blabla), a ne prevrtanje redova i diferencijalne po 1000 puta.

Pa ti nisi upisivao elektronski fax u nišu zbog budućnosti, nego je to bio jedini fax gde nrdovi nisu dobijali batine.

Jeste na fakultetima streberi dobijaju batine, sta tilmujes ti lol