Prijava

Goat komičar: louis ck

imao sam srecu da ga gledam uzivo, kao i jos poneke.
dobar je, ali po meni, ubedljivo najbolji je dylan moran. znaci jedno 3 puta bolji od ck-a uzivo. i ovako

Imajući u vidu koliko je često Lui CK pravio šale na račun drkanja pre no što su ga navatali, uznemirujuće je koliko često takodje pravi šale na račun pedofilije

Odličan jeste, ali Moran mi je bolji jer njegov humor ne zahteva eksploatisanje tabua

a brate ona odvratna ejmi sumer isto prica o drkanju svoje picke kakve to veze ima
drkao lik pred 2 ribe koje nisu morale tu da budu u prostoriji uopste

ovo sam bio skoro, kad bio ovde u bazelu. fora bila da moras das telefon pre ulaska, oni ga ubace u neko cudo sto ne moze da se otvori pa ti vrate, i onda ne mozes da ga koristis :)
malo sranje bilo, imao neko troje koji pre njega kao pokusavali da budu smesni, al sveusvemu blagi uzas, posle i on onako, nije bas 100% bio dobar.
inace pomenuo ovo za drkanje, nije puno, al bilo na foru: "iz iskustva, ako vas lozi da drkate pred nekim, prvo pitajte vise puta dal je to ok, i kad kaze svaki put da nema problema, onda nemojte" tako nesto.

ali brate sto su bili losi oni pre njega. sad trazim jednog sto je puckao prstima nakon svake kao fore koju napravi kao "evo sad se smejte", kolko je bio nepodnosljiv. ne mogu ga nadjem.

ustvari bio jedan crnac, onako, OK, da ne gresim dusu. al ovaj sto pucka prstima, ja ne znam.

Puckanje prstima je generalno ponasanje koje zasluzuje samarcinu

izgledalo kao neki tikovi, jebem li ga

Daj Riki Martine
youtube.com/watch?v=qq6Y6MdtVP8