Prijava

Ovo su moji

Fudbal: sve sam skloniji da mislim da je to Ronaldo. Posle čitanja postova nekih autora ovde. Romantizovanje prošlosti je kurac. Najspremniji je bre 15 godina. Radi sve. Osvojio sve sem SP. ali taj sp je specifičan, jer, na 4 godine je tek, a i ne možeš birati gde ćeš da se rodiš. A i taj fudbal nije basket gde jedan igrač može da toliko utiče.

Košarka: MJ, zaista ne vidim tu argumente za Lebrona validnim

Tenis: još uvek Federer i Rafa ispred Nola, ali još se igra

Odbojka: Žiba, jebo nas je kako je stigao, dok smo imali najjaču generaciju

Rukomet: ja ne vidim kako je to Balić ustaša bolji od gospodina Karabatića

Šah lolo: Fišer iz makar milion razloga

NFL: Tom Brejdi momčina

Hokej: to je za budaletine

Vukajlija: ja jbg

Dodajte još sportova

Mesi je samo specijalista za jebanje Reala u bulju, malo je to da bi bio goat

I sa 170cm uz dizanje na prste, daleko od goata. Ne mozes biti nizak i goat taman se sahom bavio

Zelim kada kazem GOAT dizem pogled a ne da spustam

Ne zelim da gledam goata kao kurac dok pisam jer onda mogu komotno da se popisam na tog goata ja

Jer takav GOAT moze samo da mi pridrži COAT dok ulazim na BOAT i kurvi ga dajem DEEP THROAT

Atletika: Zatopek kao istorijski simbol atletike, Gebreselasije kao moderna asocijacija, Bekele kao čovek koji beskrajno dugo drži rekorde na 5 i 10 km, te po meni jedan od simbola Finskog sporta, Lasse Viren (aletičar kome su za života podigli spomenik). Od vama zvučnijih imena, svakako Išimbajeva i Bolt. Ali ako bih birao jedno ime, onda je to Gebreselasije.

MMA: Da nije bilo igranja sa dopingom i poslednjih loših rezultata, svakako Anderson Pauk Silva, ovako to mesto pripada GSP-u, Jonesu (opet doping prisutan), eventualno Kahibu, i velikanima poput Fedora, Alda...

Tenis: Pa objektivno posmatrano Federer. Nadrastao je rezultate i postao simbol jednog sporta, usudio bih se reći veći od Džordana u košarci.

Slažem se da je u MMA to gospodin Žorž Sen Pier

Boks: Mada je Ali simbol, pre njega bih stavio Šugar Reja. Uz ogroman rispekt prema Frejzeru, i kasnijim velikanima. Najinspirativniji mi je svakako Nasem Hamed.

K1: Ernesto Hust. Mada je uz malo više boljih odluka, i manje vremena u zatvoru to mogao biti Bad Boy Hari.

Šugar Rej je u jednom trenutku imao skor od 128 pobeda, dve nerešene, te jednog poraza..

F1: Šumaher verovatno, mada ga zbog ne baš čistog stila vožnje mnogi ne vole. Tu je Hamilton, Fetel, Sena, kako kome.

A za Box: Majk Tajson

Možda najubojiti u prajmu, ali nikako najveći. Izgubio je gotovo sve velike mečeve.

A niko ne spominje Ricciarda kao LBJa F1 za sada

Tajson nije ozbiljno shvatao boks niti trenirao pretjerano, u krvi mu je borba i rodjen je za toga

Tajson nije ozbiljno shvatao boks niti trenirao pretjerano, u krvi mu je borba i rodjen je za toga

Pa ne mogu se baš složiti. Dok nije naleteo na Bastera Daglasa, verovalo se da je neranjiv i imao je opasan režim treninga. Ustajao je svako jutro u četiri, tako da ta teza ne drži vodu. Kasnije, pogotovo nakon zatvora, nije povratio stare navike, ali sportistu na prvom mestu i čini disciplina.

tajson se useravao od treninga to ga i spaslo klosarenja po ulici, po ceo dan samo trenirao, sve dok nije osetio PICKU