Prijava

Tražiće Pekovića natrag da im gradi hotele po Mineapoliskim Zlatiborima

Malo da oživim ovu moji temu.

TEODOSIĆ

BOGDANOVIĆ

BJELICA

JOKIĆ

MARJANOVIĆ

Ovo da doživim pa da mrem na miru.

Najtromija petorka ovog veka

Možda. Ali poenterski su svi ubice.

A tek asistencije i osećaj za igru, Harlem petorka rekao bih.

Dzabe kad im je sut za tri nepostojeći a trče slabo ili nikako

Bjelica Jokic i Marjanovic izuzetni trojkasi

Znači startna petorka su nam

Plej i kreator igre

Bek šuter

Krilo

Centar i kreator igre

Centar

Iskreno ne vidim poentu da imamo i Teodosića i Jokića i još jednog centra uz Jokića u istom trenutku na parketu, ali aj dobro.

Micic, Teodosic, Jovic.

Bogdanovic, Milosavljevic, Lucic, Guduric.

Bjelica, Kalinic.

Jokic, Marjanovic, Milutinov.

Lučić, Milosavljević i eventualno Jokić da igraju četvorke.

и да ротирају много

Ne, ne Đoto. Kapiram da nije najidealnija petorka. Al njih petorica su u jednom trenutku bili u NBA, pa su mi od tad vlažni snovi.

A mož se uguraju u jednu petorku.

Hahaha realno da se uguraju u istu petorku da zbunjuju protivnike.

Elem brt teško da Milosavljević koji je ispod 2m visok može da igra krilnog centra pre bi ovi s krilne pozicije (Lučić, Kalinić...) mogli da igraju krilnog centra. Tehnički od ovih koji idu na SP jedino se Bjelica vodi kao pravi krilni centar

Evo kako bih ja to uradio:

Teodosić, Micić, Jović

Bogdanović, Milosavljević, Nedović (Gudurić i Marinković kao potencijalne rezervne opcije za ne daj Bože)

Lučić, Kalinić (Zagorac ili Simonović ako neko od ovih se povredi ili ne ode)

Bjelica (ovde pojedinci sa trojke i petice mogu da rotiraju da igraju četvorku)

Jokić, Marjanović, Milutinov (Raduljica ako Jokić ipak odustane)

Ma mož vi da se kurobecate do prekjuce ali gubimo u cetvrtfinalu od bilo koga. Bjelica i Teo su aktuelni igrači iz prošle dekade, Boćo nikada neće biti igrač, Jokić je ok samo tu. Ostali su evropski esalon neki četvrti.

A osim toga imamo i homoseksualca u timu

Ahahahah taktika našeg tima za prvu ( a i ostale utakmice)

Napušeni Teo sedi na parketu i jednim okom prati igru i baca paseve a drugim okom prati gde su se na tribinama smestile Jelisaveta i dete

Bogdan čim primi loptu odma' šutira pa nebitno odakle (pogađa svaki 4. šut)

Kalinić juri protivničke igrače s polunabreklim kurcem da ih jebe i propituje da li znaju nekog šimejla

Jokić na četvorci želi da i u reprezentaciji pokaže šta sve ume, ali zbog ove trojice gorepomenute ne može, potpuno izrevoltiran na sredini druge četvrtine napušta parket i nakon utakmice dobijamo inofrmaciju da se iznervirani Jokić vratio u rodni Sombor na godišnju trku konja. Tri dana kasnije na zvaničnom tviter profilu Denvera vidimo snimak Jokića kako trenira.

Marjanović potpisuje autograme na sliku sa Kijanu Rivsom.

EDIT: Teo negde pred kraj utakmice skapira da nije ni poveo Jelisavetu i dete sa njim u Kinu

Giotto nije baš ovo neki jak humor...... :((

Hahahah nemoj biti majmun
Jokara neće igrati samo još da se vidi razlog

Ovo nije humor ovo je istina brt :((

Teo porodičan čovek počo da igra 3 do 4 utakmice u toku sezone

Bogdan je generalno šuter i generalno ga boli uvo odakle će da uputi šut

Kalinić drka na fejskemu na trandže

Jokić generalno za razliku od Denvera u reprezentaciji teško da je glavna zvezda, najbolji igrač vrv da.

Marjanović ledžit post'o glumac...

Ne vidim šta sam šaljivo opisao :-/

Ja sam siguran da neće igrati ni Jokić ni Bogdan.

Simons igra za AUSTRALIJU JEBENU 10000 zivota da sam živeo ne bih provalio. I Dzamal Mari za Kanadu.

Voleo bih da se svi odazovu onda da u grupi dobijemo sve sa po 30 razlike i onda da nas neko oduči od košarke kad prodjemo i budemo u najjačem sastavu da se ne ložimo više da znamo košarke