Prijava

Ispusimo nekad i od slovenaca, nije to sustina. Mada, sto se mene tice lozite se, skroz je ledzit.

Realno ovo je najjaci drim tim realno.

Jeste ovo dobra ekipa al nije da smo tolko moćni da pomislimo da ćemo dobiti amere
srebro je plafon

Неће више бити комичних ситуација где Штимац покушава Џордана да угура у рекет и овај га одбије још три метра даље....

само срби могу да дркају на потез једног монголоида на 32 разлике

A jbg morao je ovaj komentator malo da se loži nije lako prenositi utakmicu kad ti tim gubi 30+ haha

Trenutno od nas po imenima, kadrovski, taktički i fizički jači: usa, španija, francuska, kanada, italija, australija. Usa ubedljivo, francuska, španija, australija značajno, a italija i kanada jači u smislu da igramo 5 tekmi dobili bi 3.

A vi to srebro već osvojeno u guzicu turite. Mislite da će i neke slabije ekipe da pustaju teodosića superspori telefonirani pik da igra s Bobijem, jer je to jedino što sarlatan Đorđević može da nacrta... ne mogu čak ni da kažem da je na našoj strani srčanost, kad ih puškom teraš na pripreme. Niti neko mudaštvo, ne pamtim clutch partiju dobijenu.. setimo se Litvanije 2015...

Na našoj strani je samo i isključivo to ime Srbija i što se neobjašnjivo svi useru protiv nas. Ali pazite... user 2014, user 2016, 2017... pa čak i 2015 kad smo na bazi kurca (u eliminaciji dobijaš finsku i češku alo) došli do polufinala. Neko će u nekom momentu, a to mogu biti čak i Filipini, nimalo se ne sprdam, da kaže "ajmo bre ove kulove da radimo"

Oprez, skepticizam, pesimizam... nikad defetizam.

Edit: u eliminacionim tekmama do svih ovih finala salovog mandata dobijane su redom: grčka 2014 (osakaćena sa golobradim janisom) brazil 2014( ne pričamo o fudbalu ovde), francuska 2014 (bez noe i parkera), 2015 gorepomenute češka i finska, 2016 smo dobili ustaše, i australiju (jedina dobro vođena partija Salova), a 2017 mađare aloo i rusiju koja je skandalozna bila.

Oprez...

Edit 2

Molim vas prekinite od Vase micića da pravite džordana

I grčku sam zab... grčka je jača od nas za pola janisa

zapata traj harduješ silovito druže, od tih pobrojenih timova ameri su pet klasa jači od nas ostali su svi slabiji jbg to je činjenično stanje, moguće je da ispadnemo pre finala da, ali malo verovatno

od tih pobrojenih timova ameri su pet klasa jači od nas ostali su svi slabiji jbg to je činjenično stanje, moguće je da ispadnemo pre finala da, ali malo verovatno

+1 na ovo...
Jeste brate i Angola jača od nas. Stvarno mnogo napinješ. Kad smo na prethodnim takmičenjima sa jebenim Simonovićem, Birčevićem, Lazićem, Katićem i Štimcem uspevali da stignemo do finala sasvim je okej sad da se malo ložimo da može da nas ukenja nešto i protiv Amera.

Hahaha Zap ja sam jebeno ravnodusan za košarku al sereš prijatelju jaki smo ko crna zemlja jbg
Da postoji verovatnoća da ispadnemo u preranoj fazi postoji al ne što smo slabi

Jaki smo ko crna zemlja = Imamo Jokića

Ali on nije dovoljan, imamo Jokića i 11 prosek i ispodprosek igrača

Ja mislim da cemo fejlovati bas jako

Ok a koga imaju ove značajno jače reprezentacije od naše

španija, francuska, kanada, italija, australija

Kapiram da smanjuješ očekivanja u slučaju neke blamaže i potajno se nadaš da dobijamo Ameriku ali malo objektivnosti pls

Pa brt pogledaj rostere na netu ja li da ti guglam sad lolo

Pa makar istraj do kraja sa ovim sranjem smh sad sam razočaran :(

Jaki smo ko crna zemlja = Imamo Jokića

Ali on nije dovoljan, imamo Jokića i 11 prosek i ispodprosek igrača

A dva posta iznad si napisao da je Grčka jača od nas jer imaju Đanisa. Kao njihovi igrači nisu prosek i ispod proseka nego suvi kvalitet, pa su sila za nas. Brt kapiram da se trudiš troluješ ali bar probaj da deluje smisleno.

Zamislite Bjelicu kako cuva Janisa