Prijava

ето прва петорка нам је у нба (добро, теодосић није али је био до скоро), показали су колико могу против америчких звезда, гузили их црнци кад су стигли, осим јокића... и како неко може да помисли да можемо да изгубимо мање од 40 разлике ако дођемо до тога да играмо против њих

Трајхардовање жешће је ово Запатино

Американци се не могу добијати осим неким космичким усером докле год играмо мечеве 8 мин краће и докле год нам је тројка пола метра ближе, овде у Европи. Просто имају много јачи полигон за производњу, а са тим се којекакве балканске и балтичке “традиције” не могу носити

Ne treba se ložiti ni u jednoj opcija (guze nas→guzimo). Meni je recimo muka što nam je generalni sponzor Laško. Msm škk

Kosmički user je moguć jedino ako ne igraju Harden i Dejvis, i da ne bude zabune, tad je potreban kosmički user da ih neko pobedi, sa njima niko nema apsolutno nikakve šanse

Da ne igraju Harden i Dejvis dace Lilard 60 poena

Mladi poljaci dobise mlade amere pre neki dan, uzese mi dinare

NIŠTA MORAMO POVESTI ŠTIMCA DA IH IZLOMI TAMO U PRVOJ ČETVRTINI PA DA IM IGRA TREĆA POSTAVA POSLE PRVE ČETVRTINE

Lol lilard ima prvu dobru seriju u karijeri i izložite se odma, ljut dosta igrač ali nema nikakvu konstantnost, nije vanzemaljac kao ova dvojica

Sta se ovo desilo sa zapatom pa je postao ovoliko iritantan lik, sećam se da je bio solidno gotivna glava 2015., verovatno je fejlovanje na tarzaniji i brojanje sedišta u bioskopu ili gde već, ostavilo traga na njega...

de si Shomy kuco?

Evo malo kuliram na terasi u svojoj vili na Zakintosu, veliki pozdrav mister bombas

Pa ne pratim evroligu... mozda su ovi micici gudurici, milutinovi zaista tolko dobri... al bogdan beli i teo u nba su nešto ispod role-playera

Jebala vas enbea "petorka" niste ni svjesni kako ćemo evroligaški da jebemo sa pozicije br.3 da sve puca. Lučić i Kalinoglu naizmjenično.

хаха а најаче што су нам скоро сви у првој петорци били мвп те евролиге, боби је чак једне сезоне кад је играо за звезду имао највећи просечни индекс корисности и опет кад су дошли у нба нису ни просек и сад ће неки тамо лучић и калина дркаџија да јебу икога са позиције три

зајебо сам се богдан није био мвп

Bio rajzing star, dva puta.

Zapamtite ovaj post pičke.

Garavi na jednu stranu, ostali na drugu.

E, na toj drugoj strani smo mi ponajbolji.
Sad mi neko priča da će nešto da napravi Ben Simons i Džamal Marej, ili šatro Janis će da se loži preterano. O padavičarima iz Italije ne želim trošiti reči, a možda će Francuzi da zapnu malo, Španci već imaju tradiciju(ali gasoli su izumrli lagano)

Dakle, šta može da nas jebe? Vrv mi sami i neki sukobi ko ima veća muda fazon, mada će Salo da smiri to. Računam da iz grupe idemo lagano, a ostalo je uvek klackalica.

Jedino ovo sto kaze Glavni, da Djordjevic ima veci igracki autoritet od skoro cele postave i da moraju da ga slusaju.