Prijava

Kod mene je dva meseca, mozda tri. Inace okotila se pre te sterilizacije to su mi rekli, je l to to leglo sto pitas? Hvala za savete inace

Hm... vidi ovo su ti najgori scenariji. Ja bih je odvela na uz cisto da proverim da nije podvezao jajovode, jer ako jeste (a neki jos nisu napustili tu praksu) to moze da bude opsta katastrofa. Ako je ostavio deo jajnika tu vise nista me moze da se uradi. Msm da ima teranje koje ispoljava tako, mada psi tako pokazuju I dominaciju. Moguce je I da se oseca ugrozeno zbog drugog psa u kuci pa hoce da izdominira naskakivanjem, mada su tome skloniji muzjaci, ali nije iskljuceno. Msm u svakom slucaju ce se jako tesko videti sta je uradjeno zapravo.

Ker mi naskace na nogu, da li da odesecm nogu ili keru glavu?

Ok usvojio sam stene 3 meseca staro, jazavicar, zenka i moj zenski pas pokusava da je jebe vec nekoliko puta za par sati. Zajase onako ko musko, stisne je sapama i radi kukovima. I lize joj picku stalno bas napadno. Inace je sterilisana jebeno, ajde neko ko se razume da mi kaze skk se desava jezivo je

nema ovo veze najcesce sa seksualnim apetitima, nego pas tako pokazuje dominaciju

to kad uvati ker da jebe onako nogu od coveka u principu odma znas da mu taj covek nije autoritet

moja mala zenka je glavna u odnosu na muzijaka, redovno mu da porciju da ga tako iskara malo cisto da mu bude jasno ko je gazda

Koga briga za tvoju dzukelu

Nadam se da je samo to pez videcemo

Пез у раљама сурове женске доминације

Mačke. Nikada neću voleti pse na način na koji volim mačke. Ne samo domaće nego sve mačke. Od lava do najbednijeg uličnog mačeta.

Mačka u stanu. Stambena zgrada, znači ne izlazi napolje.

Za ili protiv.

Oni koji čuvaju mačke u stanu, i oni koji su probali i odustali.

Samo me iskustvo zanima.

Ja imao degua i skočio mi dole sa terase.

viđao sam kako im turaju povodac kao kerovima i vode ih vani da hodaju. sedeo sam u parku i video neku devojku kako to radi jednom crnom mačku. reži i sikće na nju, dođe meni i sasvim je pitom bio i kulturan.

nista ako je zelis, samo nemoj drzati prozor otvoren na kip jer neki su imali iskustva da im se udave tako il polome kicmu (debili?) jer podju za nekim pticuhom; i drzi beskonacne zalihe hrane jer nista nema kraca creva od macaka
i ne petuj je previse jer preziru ljoobav
i maksimalno si ispostovao jednu macku

Kuckari ili mackari, koji su veca govna?

Pas je prijatelj, mačka je parazit. Prove me wrong.

brate, macka je. postojace tu, smrdece i ostavljace dlake po kuci, vremenom ce nauciti da sere u pesak, i dremace po ceo dan po foteljama, uglovima i ljudima.

disklejmer: imao sam macke u kucama samo, uglavnom su bile po dvoristu, al ovako je izgledalo kad nisu u dvoristu.

i bilo je pre cca 30 god.

Pas je prijatelj, mačka je parazit

+100

Galantni kosovac
Kuckari ili mackari, koji su veca govna?

Kučkari, i nije ni blizu.

uglavnom im svi seku kandze kad su u stanu ako postanu previse feral, e sad ne znam koliko to smeta macki samoj