Prijava

Jel iko gledo njegove klipove na JuĆubu?

https://www.youtube.com/watch?v=J3RTnRtSMwk

Ja u poslednje vrijeme dosta gledam... Uglavnom čova iznosi stavove koje bi i sam iznio. Ponekad malo previše zabacuje udesno (moj lični stav), ali okej je generalno. Od mora jutjub kanala na domaćem netu, on je jedan od rijetkih koji mi je zaokupio pažnju.
Naravno, ne slažem se sa svim što kaže, ali je jedan od rijtkih koji baš razmišljaju.

jebem li ti mater u picku

bombas: vredjanje porodice je nesto najodvratnije, ja sam obrazovani partizanovac clan intelektualne elite govorim 40 jezika
isto bombas:

bombas
jebem li ti mater u picku

poslusao do u danasnjem svijetu (treca sekunda) i ugasio... mada kad boosanoc i inteligencija stoje u istoj recenici ne znam, obecava, pa mozda i pogledam kasnije

Ja sam ga ranije pratio jer me psihologija donekle interesuje, ali sam prestao kad je krenuo o politici da pravi klipove, ne drži mi pažnju. Inače, totalno super lik, par donacija sam mu rebnuo.

Meni se takođe mnogo više sviđaju klipovi u kojima ne govori o politici. U par videa mi se čini da je poprilično zastranio. Ali ovi apolitični klipovi su stvarno dobri, lik je dobar govornik i razložno objašnjava stvari. Poprilično je realan kada su životne stvari u pitanju