Prijava

ja sam uvek imao malo bodova na defke.kakve su dobro da nisam u minusu

Po kom principu ovo ide?

A ipak gledate a? A ovamo ste mi svi maco momci ccc

Haha želim da ih Rusi pobiju

Kakva nameštaljka alo preprovidna kako ih nije sramota

Haha želim da ih Rusi pobiju

hahaha
sta jel pobedjuje ukr.pa sta je to, takmicenje za naj pesmu ili sta?bravo demokrate i to ste uspeli da politizujete.treba putin da im jebe majku

Eto vam Putin jebo vas on. Da ne bi rata izdominirali bismo. :D

Znaci sledeca evrovizija u Rusiji xD

Dogodine u Azovstalu! Ako bude struje...

za pet sekundi nema svedske finske i engleske, divota.

Ali ljudi moji tri zemlje nisu uspele da se uključe u program pa ja to ne pamtim otkad je sveta i veka

inače, baš me čudi što se ovo desilo.

Martina treba zatvoriti sa šest crnaca da ga šamaraju kurcem po smenama

Сад Путин мора да спрема говор за отварање Евровизије 2023.

Sto svi kenjaju da je ovo politički, cak i da je ukrajina dobila 100 poena manje od zirija (koji se tradicionalno smatra politickom komponentom glasanja), opet bi pobedila zbog public votea. Razlog je 7 miliona izbeglica covece, i svi su oni uzeli nove brojeve da ne bi bili u romingu kad su izbegli, i glasali su kao ludi. Cak i ne mora kao ludi, 1 sms da puste to je 7 miliona glasova lol. Ne mozes da im zabranis da glasaju, taj jedan sms im je isto deo neke nacionalne borbe, ponosa.

Tako da je pobeda čista kao suza, čista zbog propozicija i pravila takmičenja, ne mozes izbeglici da zabranis da glasa sebe, kao sto ne mozes nasem gastarbajteru.

Da li je ovo najbolja pesma, lol nije ni u top 10 iskr.

Konstraktica je treca po svemu, Svedska i Spanija objektivno bolje pesme, plus malo drveniji nastup...

Jedini politicki deo ove veceri je bio Britanac, ne kapiram sto su ga žiriji toliko pumpali.

Sve u svemu prelep uspeh, Srbija stavljena na mapu predobrom pesmom, nismo drugi pa da plačemo što nas je rat omeo da budemo prvi, nismo pobedili pa da mora izdvajamo pare iz budzeta za org ovog sranja lolo.

A ja zaista ne znam kako će Ukrajina ovo da organizuje.

tako što će rusija da organizuje abd.