Prijava

Dobro, ja kapiram da će do tad rat da završi (verovatno sa modifikacijom istočnih i crnomorskih granica ukrajine, u korist rusije), tako da će se ovo ipak održati u kijevu, uz celu propratnu idolatriju

Bravo zap beskucnici izbegli sa po nekim clanom mrtvim u familiji sve vreme samo cekaju da glasaju na evroviziji hahaha
Mislim da vise brinu gde ce da spavaju batke i sta ce da jedu

Brt govorimo o 7 milki ljudi, nisu svih 7 promrzli i gladni.

Šta je s mozgom Duške Jovanić?
Meni češka i island ok

Stefanija mamo mamo ste fa ni je

Ma Zap kapiram ja tvoju logiku ok je to al 4 miliona bar ni ne zna da je Evrovizija a 2 bar zna al nema gde da je gleda

Evrovizija je nuzno zlo, jer da nemas Evroviziju, ne bi imao Maneskin, a Maneskin su ikone u narednih 50 godina hall of fame rnr, ikone vec sad. Svakih 10 godina ti se pojavi neko takav jbg, to je losa stvar, izmedju imas ovakve gluposti.

Ikone heroinske zavisnosti

ja vidjam kola sa ukrainskim tablicama sve vrhunska.strogo nova.dal su to neki spijuni sta su nemam pojma a ovi u ukrajni mogu da naprave kao neki mali koloseum pa tu nek pevaju

Pa sta te briga, bitno da prave dobru muziku jbg. A da se raspadaju od droge to da, ovaj šepa jebeno, ima 20 godina izgleda stariji od mene, a ja se ič ne pazim

egzistencija benda drogeraša nije ni blizu dovoljna da bude vredna egzistencije pederskog legla pokvarene trule politike.

DABOGDA PUTIN DRZO EUROSONG NA CRVENOM TRGU

E moj Bohore, da vidis dzipova i audija i bemvea i kuraca sa ukrajinskim tablicama samo po Kosicama jasnije bi ti bilo. Narocito mladjanih muskih ukrajinaca koji ih voze i pitas se kako su uopste presli granicu kada je proglasena opsta mobilizacija tamo i nista musko i vojno sposobno ne sme da napusti zemlju. Lokalci su vec poceli polako da pizde od "izbeglica" i njihovih beneficija. Ne placaju vinjete za auto put, dobijaju radnu dozvolu instant, dobijaju pare za svako dete od Slovacke, jebenu postarinu im ne naplacuju i sve zavrsavaju preko reda i instant. A ti Sale ganjaj surnjajs papira da dokazes da mozes sina koji je rodjen u Slovackoj da izdrzavas kako bi dobio boravisnu.

На Вукајлији као на Евровизији. По гласању жирија избио на 37. место, а онда су онима испод почели да додају гласове публике, па ме изгураше на седамсто и неко, и ко зна где ћу да завршим у коначном пласману.

Do kad trajalo ono sinoc jbt?

Reko vam ja rezultate pre rezultata.

E moj Bohore, da vidis dzipova i audija i bemvea i kuraca sa ukrajinskim tablicama samo po Kosicama jasnije bi ti bilo. Narocito mladjanih muskih ukrajinaca koji ih voze i pitas se kako su uopste presli granicu kada je proglasena opsta mobilizacija tamo i nista musko i vojno sposobno ne sme da napusti zemlju. Lokalci su vec poceli polako da pizde od "izbeglica" i njihovih beneficija. Ne placaju vinjete za auto put, dobijaju radnu dozvolu instant, dobijaju pare za svako dete od Slovacke, jebenu postarinu im ne naplacuju i sve zavrsavaju preko reda i instant. A ti Sale ganjaj surnjajs papira da dokazes da mozes sina koji je rodjen u Slovackoj da izdrzavas kako bi dobio boravisnu

did you mean 'kosovari' ?

⢀⣠⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⣠⣤⣶⣶ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⢰⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⣀⣀⣾⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⡏⠉⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠈⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠛⠉⠁⠀⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠙⠿⠿⠿⠻⠿⠿⠟⠿⠛⠉⠀⠀⠀⠀⠀⣸⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣄⠀⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠠⣴⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⠀⠀⢰⣹⡆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣭⣷⠀⠀⠀⠸⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠈⠉⠀⠀⠤⠄⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⢿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢾⣿⣷⠀⠀⠀⠀⡠⠤⢄⠀⠀⠀⠠⣿⣿⣷⠀⢸⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡀⠉⠀⠀⠀⠀⠀⢄⠀⢀⠀⠀⠀⠀⠉⠉⠁⠀⠀⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿