Prijava

haha sinoć kad sa bio u marketu navala je bila na sve, ne samo toalet papir.

Iznesoše cele markete, koja panika jbt. I nekako da ukapiram za hranu, al i da nemaš toalet papir, pa operi bulju ko mundžosi jbt.

jebala vas korona u pola picke, sta god mediji da krenu da forsiraju, narod ce da se popali na to ko mazga

sutra da krenu da izvestavaju svaki put kad neko umre od alergije na kikiriki, glupani ce poceti da beze od kikirikija ko djavo od krsta

poz iz njemacke

sevastokrator prati desavanja u srbiji preko poruka koje prikazuju na DMSAT-u.

treba da se otvori tema kako se obogatiti u eri korona virusa, a ne ova sranja ovde da se pisu

vrednost bitcoina opala za duplo, jos malo pa ce novosadjani moci da otkupe sistem sto su im hakovala braca iz Islamabada

ne znam u šta sad uložiti.
daj te ideje za bogaćenje.

Iscepao sam se od smeha kad sam pročitao da je umrlo oko 4.5 hiljade ljudi Hahaha pa više ljudi ima u ulici u mom selu gde sam živeo. A ceo svet se trese, otkazuju letovi. Eh tugo tugo odnijela te voda.

Bukvalno, da umre i milion do kraja epidemije to je i dalje 36 puta manje nego sto godisnje umre ljudi od gladi. To ne znaci da je korona virus bezopasan i da treba svi da lizemo sipke u gradskom prevozu, ali mi nije jasno zasto se toliko panike dize dok se, s druge strane, izuzetno ozbiljni problemi i na lokalnom i na svetskom nivou (glad i rak npr) spominju onako usput, kao da su neka prosta nepromenljiva cinjenica zivota.

Da se prikriju neki mnogo veci problemi u svetu, npr globalo zagrevanje

Sevastokratore_95, ne shvatas neke stvari.

Sevastokratore_95, ne shvatas neke stvari.

Moguce, al i da je tako, opet je retardirano sto se non-stop prica o ovome. Na tv, na ulici, u prevozu, u wc-u. Kao da to pomaze resenju bilo cega. Zapravo se samo debilizuje javnost i unosi konfuzija i panika.

Grešite gorko, što nije velika šteta jer se apsolutno ni za šta ne pitate... ali greše i ovi što se pitaju.

Rudi Gober je tipičan primer takve kurčevitosti. Naneo je štetu u milijardama ligi

joj zapata dumeru jedan

I samo oko necega jos da se razumemo. Ako dodje do ozbiljnog sranja s virusom u Srbiji, to ce biti zato sto je javni zdravstveni sistem u Srbiji u prethodnih 30 godina razoren i sto su lekari bezali glavom bez obzira, a oni koji su ostali rade u nemogucoj atmosferi i uslovima. A ne zato sto je korona nekakva kuga 21. veka

Неки дан било у вестима извештај о јако великој количини смећа у рекама код Прибоја, зар је толики проблем поделити сеоским домаћинствима канте за смеће и обезбедити редовно одвожење истог. На тај начин се решава проблем смећа у рекама трајно. Хоћу да кажем да се о Корони извештава практично 24/7 а о неким другим проблемима само успут да се попуни програм кад нема ништа друго.

cim spomenes da je smrtnost ispod 1 posto za ljude koji su mladji od bombasa pocnu neki izgovori pa znasss privreda znasssss respiratori
inace ja imam simptome korone trenutno

I moja baba bila laik što se tiče procenta smrtnih slučajeva virusom pa sam joj rekao da u selu ako ima 1200 stanovnika u proseku umre oko 60 njih za recimo mesec dana pa joj ne beše svejedno.

vise od 60 ako je selo sa starijim stanovnistvom u pitanju, i dalje ne treba paniciti ako si zdrav i mlad
pricate kao da je kuga u pitanu

jok, selo sa baš izraženo mlađom populacijom :)