Prijava

mislim da kenja da je bio jedini nevakcinisan u sobi

Тешко, то прича свако ко се очешао о болницу у последњих неколико месеци

Уосталом качио сам пре можда 10-20 страна чланке где чак и ботовски извори полако признају да све више и више вакцинисаних оболева и отеже папке

A mož on da priča da je bio jedini nevakcinisan u sobi i da mu eto tako igrom slučaja baš to što kaže tera priču na njegovu vodenicu jbg, mislim da ipak treba malo kritički gledati i na takve izjave a ne samo da se traže dlake u jajima izjava poremećenih vaxxera LOL. Treba sa podjednakom skepsom i cinicizmom uzimati sve što svako izgovori, ikada.

Апсолутно, него ја му угл верујем јер се слаже с оним што сам чуо од људи које знам уживо.

Плус, није повео том причом, штавише, није се ни изјашњавао о вакцини док га ретарди нису испровоцирали.

Али да, генерално си у праву, због тог црно-белог гледања на свет и имамо толико дебилчина са обе стране.

ja mislim da je bojan skontao da od price o panduraciji moze samo da dobija pendrekom po bubrezima i da se zamera ljudima na poziciji moci dok ga inceli kraj tastature bodre u komentarima, pa je odlucio da se postepeno prebacuje na popularnije i profitabilnije teme kao sto su migranti i vakcina

em je publika veca, em je manja sansa da poplave bubrezi

jos ako krene neka prica o globalizmu, moze komotno kod raduloa u stranku, tipujem da bi bio bolji i od hane i od onog melanholika sto mu ne znam ime

Bojan nije trebao uvesti chat opciju u svoje klipove.

на шта тачно мислиш

Шта би с Бокијем?

Шта ће бити, снима и даље, последњи клип пре десетак дана

Не видим га нешто...

Dugo nista nije objavio.

Да му се није нешто лоше десило?

Шта је са Бојаном, зна ли ико?

Јел још вози нерегистрован?

Bojane javi se bojane javise

Супруг Николине Пишек.