Prijava

Hahahaha da jbt, neka srpska verzija “The King drinks”

Mada to je ipak romantizam.

Malo vuče na Tuđmana

ok, nisam odatle pa ne znam coveka, ali lik ladno dolazi ovde, cita sta ima da cita, i onda navodi primere kako pobogu drvimo kurac ovde ili ne znam ni ja sta, a trebali bi nesto, stagod, mrzi me da gledam ostatak a i verujem da nema nista da kaze nego samo drvi kurac bucno ono sto svi znamo al on kao ga kaze i to?

melkore, jel si ti bojan savic jebem te debelog?

Pa nije jbg, lik je godinama tjerao uz kurac vlasti, organizovao proteste, njega samog hapsili, tukli, nema sta mu nisu radili ne bi li odustao, a jedino sto je u sustini trazio od ljudi je da izadju na ulicu i da oni protestuju, ako nisu zadovoljni trenutnim stanjem, a nisu.

Vukajlija je pomenuta kao primjer, jer je prva poruka u fazonu "da li je prevarant ili se stvarno bori", i 2 god kasnije se i dalje samo diskutuje, a niko nije dosao na neki od protesta, upoznao se s njim pa provjerio sam, podrzao ili sta god.

TL DR Lik upravo NIJE od onih sto drve kurac, vec je vodio primjerom dugo

Imao Bojča vrlo dobru priču, stvarno se iscimavao a i kolko sam provalio direktno pomagao neke marginalne likove, ali narod je letargičan ne vredi Bojčo džabe sve kad je jedna polovina stratimirci a druga ejdusi

Odakle on zna da ovaj tap 012 nije bio na nekom od tih njegovih fejk protesta? Šta, treba da mu se identifikuje pri dolasku, da napiše na čelo vukajlija? Ili boki ima šesto čulo da oseti prisustvo vukajlijaša. Iskenjam se ja na te proteste koje vodi poremećeni kučkar dizel batica bivši pandur i koji god još kurac je već bio.
Boki je psyop i plant od strane BIA.

Boki zapadni špijun. Znam za tvoje račune na Kipru, govno prodano.

Odakle on zna da ovaj tap 012 nije bio na nekom od tih njegovih fejk protesta? Šta, treba da mu se identifikuje pri dolasku, da napiše na čelo vukajlija? Ili boki ima šesto čulo da oseti prisustvo vukajlijaša. Iskenjam se ja na te proteste koje vodi poremećeni kučkar dizel batica bivši pandur i koji god još kurac je već bio.
Boki je psyop i plant od strane BIA.

Нисам читао ово, али имам нешто да кажем.

Не вреди Србима ништа говорити и знао сам да ће лоше проћи. Иако сам доста млађи од њега, могу рећи да знам кроз шта пролази. Хтео сам да му на мало заобилазни начин скренем пажњу куда га то води, али он није схватио, мислио је да га исмевам. Волео бих да га упознам лично да мало поразговарамо. Поздрав и све најбоље желим брате, ако ово читаш.

Bojan Savić mi cucla glavić

Mogao je Bojan svasta, da narod nije stoka, al posto jeste, vrhunac "otpora" ce biti glasanje za razne Sase Jankovice, Sergeje i ostalu gamad i pudlice, i onda ce se cuditi sto se nista ne mijenja, jebem im mater u picku svima, vise vrijedi i prosjecan sendvicar nego pseudoopozicionar

Sendvičari manje iju govanah

Bojanu Savicu muka je od svega.

Bojane Saviću mrdni kursorom ako si dobro

Sad zivi mirnijim zivotom sa psima.

Bojan Savić živi od prodaje ajvara