Prijava

boki je moj dobar drugar....znamo se jos sa ratista u vukovaru.....neznam sta mu treba da se ovako glupira pod stare dane.....al opasan mangup bio.....on i krle belkica....

Стратимире, човек ја на овој кризи нашао посао себи. И то је нека врста посла.

И ево, три недеље га нема. Сутра ће да се појави па ће нешто као да лупа. Пропала му је прича, а имао је добру идеју.

Savic snimio klip sa damnjanom knezevicem, nogova ekipica. Nazalost, i savic je prevara, nije mu trebalo ovo

nije prevara. nego prica onom ko ce ga slusati. da se time sjebao, to je istina.

https://www.youtube.com/channel/UCkpn84tEfZZfAjrrv7ouzag/videos

Месец дана га већ нема. Прича му је пропала.

usao u spiku sa narodnim patrolama, srbin.info i problemima sa migrantima izgleda

a delovao je kao okej glava

Још једна талентована глава која
ће побећи из ове пустахије, јер се овде не цене праве вредности.

Vrati nick Roki majmunčino

И ево, два месеца га нема. И шта да подржимо онда? Боље да седимо кући.

nije konsekventan u ničemu što je pokrenuo, ali teško je i gurati do kraja kad možeš izgubiti sve, a niko te neće pri tom podržati.

Napred Bojane Savicu!

добра репортажа ова са мигрантима. прави новинарски ејприл о нил гас.

Dobar lik skroz, svidja mi se sto vise nije kao ranije da provocira policajce i posle pravi od sebe žrtvu. Medjutim ono protiv čega se on bori po meni nije opravdano, smatram da smo se kao nacija previše oslonili na upotrebu automobila, Beograd je jedan od najzagadjenijih gradova u Evropi i vozi i ko treba i ko ne treba, ljude je počelo da mrzi da prošetaju kilometar do negde, odma se seda u automobil i vozi. Po meni su cene registracija sasvim opravdane i da se ja pitam bile bi jos veće, jer su neki očigledno zaboravili sta je bicikli i sta je autobus. Ja npr imam električni bicikli plaćen oko 1000e, i smatram to jednom od boljih investicija koju sam napravio. Razumem ljude kojima je posao 20km od mesta stanovanja pa moraju, ali takvi najmanje koriste automobile, sada više od pola 18ogodišnjaka već ima položeno, realno ne idu patike od 200e nikako bez vozačke u dzepu. Mislim da Bojan najavljuje neki protest na proleće, a već smo svi dobro upoznati kako funkcionišu protesti u Srbiji, umetnu se Vučićevi ljudi u sam vrh protesta, i govore da ne sme da bude nikakvog nasilja i kako sve mirno treba da se radi. Samim tim cela stvar dosadi posle par dana i protest se ugasi. Kad bi izasšli na proteste i krenuli da lome sve možda bi i dobili nesto, ovako neće dobiti ništa.
Ako Bojan smatra da ima veliku podršku gradjana neka osnuje političku stranku i na taj način se bori, ako je vec toliko ubedjen da ga ljudi podržavaju imaće efekta. A pare koje uzima od patreona i donacija služe da bi se platile one pocepane kazne (tako da ne vidim poentu da ih cepa kada će posle da ih plati, samo podstiče ljude da se uvale u govna radeći isto to), i naravno ostatak zadrži za sebe.

Razumem ljude kojima je posao 20km od mesta stanovanja pa moraju, ali takvi najmanje koriste automobile, sada više od pola 18ogodišnjaka već ima položeno, realno ne idu patike od 200e nikako bez vozačke u dzepu

Ceo post je solidna sirotinjska spika ali bih izdvojio ovaj deo