Prijava

Javlja bojan da su prebili boska video dokaza ida su mu izbusili gume na kolima kao panduri, poco rat

nema, od kako pustili GTA V free, svet odlepio

ne mislim na to da se bogati, ali od necega mora da zivi.

ne mislim na to da se bogati, ali od necega mora da zivi.

mislim da se zainatio toliko da ce da jede poparu svaki dan, samo da kara pandure, to je ona pozitivna strana srpskog inata da guras izvan svake racionalnosti kada si ubedjen da je nesto nepravedno

a mozda sam i ja samo naivan i boki ce da se proda kad namirise ozbiljne pare (ili kad ga sateraju u cosak, a vidi da nema dovoljnu podrsku), ali po ovome sto sam dosad video ne cini mi se kao takav lik

Zar nisu vec obojica poceli da traze neke donacije...kao ee vidite kako su bili drski danas, moze neka donacija posto ovo ne moze da se trpi

nije. covjek je fino rekao: ako mozete donirajte da ne moram sljakati sa strane za zivot i da imam više vremena da se posvetim ovome. bukvalno je tako rekao.

Е сад стварно, надам се да ће и он да прочита. Бојане, видим да опет претиш кривичном пријавом, у сваком видеу поменеш по пет пута кривичну пријаву, а ми не видесмо ни једну кривичну пријаву. Поднеси неку кривичну пријаву, а не само да говориш шта ће да следи...

А најстрашније је што ово никог не занима. Благо нама кад живимо у земљи благостања.

Ništa ne može ovde da se uradi konkretno dok se ne registruje i ozvaniči neki građanski pokret da bi sve to dobilo nekakav legitimitet, pa se kasnije uđe malo u politiku (jer drugačije ovde ne možeš da bitnije deluješ)

И још једна ствар. Мора да се пише овде сваки дан ако се жели нешто направити.

И он мора објављивати клипове сваки дан.

Samo gledajući ovaj klip osećam nekakvu nelagodnost, teorije nema da prisustvujem tamo ni za pare

Има он опасне клипове, али заиста бих вилео, ако прати ово да узме у обзир ово што сам рекао.

ne moze on podnositi krivicne prijave za to sto mu se desava jer u vecini sucajeva to je samo povreda policijskog poslovnika, prekoracenje ovlastenja itd. to za posljedicu moze imati samo sazivanje disciplinske komisije unutar policije, a svi znamo da od toga nema nista.
jedino ako bi ga pretukli ili mu ostetili auto i da on to moze dokazati, onda ih moze krivicno goniti on sam, a i tuzilastvo po sluzbenoj duznosti.

4 дана без кривичне пријаве.

Ау брате, недељу дана без кривичне пријаве. Бојане, жив ли си?

pa ne moze podnijeti krivicnu prijavu kad nema dokaza.