Prijava

prodao sam konja vranca da dovedem srbijanca. prodacu dva konja vranca da oteram srbijanca.

znas kako, pusite vi nama srbijanski kurac

znas kako, pusite vi nama srbijanski kurac

tako je

BOSANCI NISU SRBI
Prema tome
Najbolji srbi vojvodjani
Zatim crnogorci
zatim beogradjani i onda ovi južno od bga
CG ZA PAR DANA OBJASNI BOSOONCIMA ŠTA ZNAČI BITI SRBIN CRKNITE BOSANSKI NESRBI

Mamu ti jebem da vam nije bilo bosanaca sada bi pili kavicu u Knez MIhajlovoj, tačnije u šetalištu kralja Tomislava kužiš, neee ?!
Uz dužno poštovanje normalnom narodu prije bi sebi kurac osjekao nego bio prosječni srbin iz srbije, gledam vas samo po jadranu kako za deset dana pričate rvacki ko maternji jebo vam bog majku izdajničku neće vas ni za pod šljivu ostati kakva ste gamad

KBO: srbijanci izdajice najobičnije letujete u ustašiji
Also KBO: bok šefe kako mogu doprineti hrvatskom gospodarstvu danas

Mamu ti jebem da vam nije bilo bosanaca sada bi pili kavicu u Knez MIhajlovoj, tačnije u šetalištu kralja Tomislava kužiš, neee ?!

republikošumska mitologija

Mamu ti jebem da vam nije bilo bosanaca sada bi pili kavicu u Knez MIhajlovoj, tačnije u šetalištu kralja Tomislava kužiš, neee ?!
Uz dužno poštovanje normalnom narodu prije bi sebi kurac osjekao nego bio prosječni srbin iz srbije, gledam vas samo po jadranu kako za deset dana pričate rvacki ko maternji jebo vam bog majku izdajničku neće vas ni za pod šljivu ostati kakva ste gamad

odseci kurac kad nisi u stanju da cenis sve ono sto je srbija uradila za sve vas velike srbe

Šta, u životu mi na pamet nije palo da letujem tamo, a tek da im svoje evre tamo njima ostavim, možda čak i nekom ko je možda pucao u mog ćaleta pre 30g, s tim se čak i ne šalim.
I jebem mater svima ovima koji kao e idem tamo, ma treba da zaboravimo šta je bilo, prelepo je i ljudi su fini.

M R Š
R
Š

kolko mi se kenja od tog narativa po kojem su "srbijanci" izdajnici srpstva i picke koje ne smeju da se konfrontiraju, a srbi van srbije (pogotovo bosanci) stoje na braniku otadzbine i brane sludjene srbijance

prvo sto je istorijski netacan narativ, a drugo otcepite se bre vise od bosne kad ste tako hrabri mamu vam jebem

šta je uradila jbt niste bili u stanju da dopremite jebeni kiseonik za bebe, dok je arkan lagano lagerovao bijelu tehniku iz bosne i rvacke, čast pravim borcima ali većina te vaše pomoći se svodila na gamad koja je krala od svog naroda i pravila sranja gdje stigla

voleo bih da se republika srpska otcepi od bosne, al ne da se odma ujedini sa srbijom, nego da postoji kao nezavisna drzava jedno 10 godina

kontam da bi dozivela tri bankrota u tom periodu

u stvari, najgori srbi su oni koji letuju u hrvatskoj, ne rodilo im ni njivo ni šljivo

ako se ikada spojimo prelazimu islam jebeš mi sve

jbt narod ste koji gleda farmu na krsnoj slavi šta više imamo pričati

pa sto ocete da se spajate s nama kad smo mi takva govna a vi tako plemeniti?

Od “srba” iz bosne jedino su gori “hrvati” iz “hercegovine”, verovatno

Uf, uf, kapiram da kad bi na sajtari bilo pešes puta više aktivnih članova na ovoj temi bi tekle reke krvi i pljuvačke do sada XD

Mamu ti jebem da vam nije bilo bosanaca sada bi pili kavicu u Knez MIhajlovoj, tačnije u šetalištu kralja Tomislava kužiš, neee ?!
Uz dužno poštovanje normalnom narodu prije bi sebi kurac osjekao nego bio prosječni srbin iz srbije, gledam vas samo po jadranu kako za deset dana pričate rvacki ko maternji jebo vam bog majku izdajničku neće vas ni za pod šljivu ostati kakva ste gamad

DA SU BOSOONCI U CG DOLE SAD BI BILA KOLONA TRAKTORA SA IKONAMA U PRIKOLICAMA

Na koje smo niske grane spali majku ti jebem, pa o ovima smo viceve pricali decenijama i oni poceli da nas prozivaju.... e Srbine jebem ti sve