Prijava

kbo ima pravo na ovoj temi i slazem se
sto se tice ljudi ja sam najgore iskustvo tokom zivota imao sa kosovarima, znaci svaki od 15 sto sam ih upoznao licno su neki prevrtljivci sujetni
a da ne spominjem porodicu djokovic i kompaniju

ali nema poente svadjati se vise na ovoj temi, sada bosanaca i krajisnika ima po celoj srbiji, valjalo bi se udruziti i prepoznati kosovare kao stetocine a i drugosrbijance isto

Šta ima pravo kolko ti znaš ljudi koji letuju u kurvackoj

znam ja jednog, al on je kosovar tako da se ne računa

Dušane dragi nije problem u ljetovanju jebenom jer većina nas i ne ljetuje nigdje jeri smo svi generalno sirotinja uboga koja ako skucka za grčku 7 dana za 200 evra skucka i to je to, problem je u tom jebenom hejtu prema srbima iz bosne od većine vas tamo a ne da niste veća govna nego vas je većinu teško svrstati i u govna, više vučete na proljevčinu jebenu nakon flaje vinjaka. Naravno da ovde ne mislim na časne prave srbe koji su izumrli krajem drugog svijetskog već na ova govna što su ljubila titove partijske knjižice i zbog tog famoznog ljetovanja i krenula u još jedan rat da sačuvaju tekovine najdražeg im druga i svih beneficija u tom drugarskom sistemu. Da vam nisu došle izbjeglice iz krajine ne bi i sada znali šta su pravi ljudi i sada su vam svi krivi jer se većina tih ljudi snašla koliko toliko dok ti mama i tata još žive u romansi radnih akcija ebo te pas

Naravno da ovde ne mislim na časne prave srbe koji su izumrli krajem drugog svijetskog već na ova govna što su ljubila titove partijske knjižice i zbog tog famoznog ljetovanja i krenula u još jedan rat da sačuvaju tekovine najdražeg im druga i svih beneficija u tom drugarskom sistemu. Da vam nisu došle izbjeglice iz krajine ne bi i sada znali šta su pravi ljudi i sada su vam svi krivi jer se većina tih ljudi snašla koliko toliko dok ti mama i tata još žive u romansi radnih akcija ebo te pas

Ма теби је то деда причао

da nisu dosli ljudi iz krajine i bosne beograd ne bi imao fasade danas

Lale su nekada slaninom mazale šine da voz sa srbijancima produži dalje iz njihovog mesta...

Nešto slično kao sa migrantima danas.

Hejt prema bosancima jer su se snašli ahahhahaha
Pa ništa smešnije nisam čuo u životu
Pa vi ne možete da se snađete da imate sopstvenu državu.Moj hejt prema bosancima proizilazi iz tog vašeg tripa da ste veći srbi od srba i iz nekog razloga tripujete da imate pravo da pričate o bilo čemu što se dešava u srbiji.Da nisu došle izbeglice srbija bi bila bar za 20% kulturnije društvo nego što je danas jer braćo bosanci ima još dosta vode drinom da prođe dok konačno ne dogurate do statusa ledzit homo sapijensa.

nemojte sad na svetog nikolu baš

Lol, jebem ti Vukajliju kad se vise ne moze izvuci ni masovna rasprava iz nje, na sta ovo lici

Hahahah Goran popenio je

ne iznosi privatne podatke ovde na sajtu...

vukajlijo sram te bilo za odavanje privatnih podataka, jer bilo ih je.

Solidan kurac nema šta

Hrvatska ko Hrvatska pišaj je ne bih išao da mi klinci neki ne izgrebu kola iskreno
Nemam taj trip sad da im ne ostavim pare kurac me boli mrzim ustaše ko Bora nemce svakako i ćale je debelo zakačio ratišta
Fanatici su to možda jedni od jačih u svijetu drže svoje ne jebu sistem
Neka njih tamo mi ćemo ovde i perla bela neće izgrebana biti

Dušane dragi nije problem u ljetovanju jebenom jer većina nas i ne ljetuje nigdje jeri smo svi generalno sirotinja uboga koja ako skucka za grčku 7 dana za 200 evra skucka i to je to, problem je u tom jebenom hejtu prema srbima iz bosne od većine vas tamo a ne da niste veća govna nego vas je većinu teško svrstati i u govna, više vučete na proljevčinu jebenu nakon flaje vinjaka. Naravno da ovde ne mislim na časne prave srbe koji su izumrli krajem drugog svijetskog već na ova govna što su ljubila titove partijske knjižice i zbog tog famoznog ljetovanja i krenula u još jedan rat da sačuvaju tekovine najdražeg im druga i svih beneficija u tom drugarskom sistemu. Da vam nisu došle izbjeglice iz krajine ne bi i sada znali šta su pravi ljudi i sada su vam svi krivi jer se većina tih ljudi snašla koliko toliko dok ti mama i tata još žive u romansi radnih akcija ebo te pas

nema hejta brt, samo napusavanje kurcem kad krenete da se kurcite kako ste velike srbendare, a da vam nije nas ne biste ni respiratora videli

da nema republike srpske, srbije bi i dalje bilo, da nema srbije, republika srpska bi prestala da postoji u roku od godinu dana, kraj rasprave, motaj kablove