Prijava

zemo neki mix
mujo bolja cika mali.manele jebote

hahaha sprdam te jebeno vidim da se nerviraš.. to je stara fora sa sajta, pa ko se upeca

a ti iskreno jesi, nema priče

Haha, solidan pokušaj izvlačenja, nema šta. Slučajno si izabrao baš mene, je li? Jebiga, većina ljudi bi te ignorisala kapiram, ali ja nisam pristalica toga. Kad tipovi poput tebe bivaju ignorisani oni to ćutanje druge strane shvate kao da su pobedili, a takvima se ne sme dozvoliti ni iluzija pobede, kapiraš? (Ne brini, ne moraš da odgovoriš, ovo je retoričko pitanje)

Mali Mujo je čika Bolja

S obzirom da si ti zakljucio i da je Trifunovic avangarda i spas Srbije, ovakav zakljucak me uopste ne cudi, jasno je da imas iskricavu inteligenciju

dajte post o maslacu, ocu da vidim

20 hladnjaca dupke punih putera... :)

tema je bas kisela btw.

kelte, zasto te ovaj proziva da si lazov, ja znam da ti ponekad kenjas, ali nisam se nesto udubljivao u pricu niti sam video da nesto lazes uglavnom opstemestasis

a sto je najzanimljivije, sad u retrospektivi ti verujem bombas da ti je neki zadrigli, bogati azerbejdzanac pomenuo svoj "biznis plan" da uvozi puter, jer je to smislio, a treba mu tacno 1200t, pri cemu, posto naviko da barata naftom ili kamenjem ili sta vec trguju tamo, to mu izgleda kao sasvim normalna kolicina cega god da se kupi odjednom.

meni je zanimljiva spika.dodjes na vukajliju gde ne mozes 1200 dinara namaci da trazis 1200 tona putera.
ne zezam se,stvarno je dobra spika.dobar humor.

a sto je najzanimljivije, sad u retrospektivi ti verujem bombas da ti je neki zadrigli, bogati azerbejdzanac pomenuo svoj "biznis plan" da uvozi puter, jer je to smislio, a treba mu tacno 1200t, pri cemu, posto naviko da barata naftom ili kamenjem ili sta vec trguju tamo, to mu izgleda kao sasvim normalna kolicina cega god da se kupi odjednom.

ne, najozb, sasvim legitiman lik iz Rusije kojem zaista treba ta kolicina... radilo se o necem drugom ustvari, prica je bila za neki duvan i lik kaze br nemam sad to, ako imas puter treba mi toliko i toliko.. ja reko ajde da pitam malo po linkedinu i po netu, a od neta skinem film, procitam vesti, gledam Partizan i vukajliju.

legitiman nije, posto realno na koji posao dolazis kao sojic i pokusavas da uvalis kantice i lopatice uz kafu tj da kupis puter uz duvan :)
nije te pitao ozbiljno, nego jede govna. kao fora e nemam sad da ti dam za duvan, al ako bi mi nabavio jedno 300t kriptonita, odma bi ti dao pare.
jebeni rusi, biznismeni iz ukradene cisterne.

ne ozb, sasvim legitiman lik... verovao ili ne krenula je ta prica, brat mog kolege je registrovao firmu i cak nasao neke ogromne kolicine u Iranu, ali je korona zajebala

inace zovu me iz Sudana jebenog, kelte jel imas ti neke veze u Svajcarskoj meni je muka od belosvetskih rupa.... znam sa duvanom brt

https://i.imgur.com/qgp0J0R.jpg

aha, hoce to da se upadne u Svajcarsku u Filip Moris... brt to je Holy Grail duvanskih poslaova, centrala u Nojsatelu ili Lozani, imaju u kancelarijama bazene, nesto kuckaju na kompu, pa izadju da se okupaju koleginice se skidaju u bikini i ond bleje zajedno ozb... tamo se brt ne upada, tamo ide preporuka sa samog vrha, konkursi su pro forme

zaposljavaju hemicare i inzinjere da im razvijaju e-cigare, to znam. ne bi ga zvao bas holi grejl posao, osim sto je lokacija bas dobra. ustvari ceo taj deo svajcarske nojsatel do zeneve jebe.