Prijava

Kako to da se magnet lepi za ruku,a vakseri?

Pa taj rad, zavadi pa vladaj. Poenta i jeste u tome da jedni druge omrznemo, onda možeš da radiš šta oćeš. Jbg teško je u 21. veku nahuškati hrišćane na muslimane ili belce na crnce, ne prolazi više. Ne ide više ni da praviš bele i crvene kao u Rusiji pre 100 godina, jer ljudima više ne trebaju ideali. Čak više ne bijemo ni gay ljude kada izadju na ulice, e al sad je u pitanju zdravlje, život ili smrt. Ima za 2 meseca, kad krenu restrikcije, pretnje i zazor da postanu dobardan.

Nego da li se hotulijan prvovenčani odlučio za treću dozu? Šta složiti na dva kineza, astru ili f? Možda bi i rujka valjala, ne znam šta kažu zvezde.

Treca doza je za starije od 70 godina.

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2021&mm=08&dd=05&nav_id=1902423

U jebote, pa ipak se sastajao sa Epstajnom. Ja sam mislio da su to teorije zavere. Mislim, bar je tako Gamby govorio.

Sta je tu cudno? I ceo holivud se sastajao sa epstajnom, gomila US politicara, lik je bio bilioner i ultra popularan, bilioneri se druze medjusobno brt, to ne znaci da su svi ti ljudi pedofili kao sto ejdusolike i triforsolike lobanjice misle.

Ovo sto kaze gamby.

Ako ste gledali dokumentarac filthy rich videli ste da su npr Epstajn i Klinton vodili devojke u afriku i da ni jedna nije rekla bilo sta inkriminisuce za Klintona. Sto me je zacudilo ali je prosto tako bilo.
Zanimljivo je da su medjutim spomenule onog matorog advokata jevreja da su bile sa njim, i to vise puta..

Advokat je Alan Dersovic sad se setih

Da li može neko da mi iskopa snimak ili intervju u pisanoj formi, gde Džena Džejmson tvrdi kako je prisustvovala lovu na decu u Engleskoj? Puste ne znam koliko dece po šumi i onda lov na njih. Ne mogu to da nadjem.

Inače ne shvatam zašto je pedofilija u visokim krugovima tako začudjujuć pojam - seks sa detetom od 14 - 15 godina takodje spada u pedofiliju. Ljudi koji imaju nešto malo novca i uticaja svejedno misle da su nedodirljivi; masu njih, siguran sam, nije tako teško nagovoriti. Pozove te nekakav Epstajn na večeru (vau onaj Epstajn, mene, jbt) jer si neki senator, glumac, pevač, košarkaš...Ono, zabava, brdo ljudi sličnih tebi. Malo vina, malo kokaina, zajebancija, razularenost...Uvedu decu, ti se isprepadaš, medjutim vidiš da masa ljudi oko tebe smatra da je to najnormalnija stvar. To su radili kraljevi i vlastela na dvorovima vekovima, najnormalnija stvar. Krenu da te ubedjuju, ti već izdobijan, pa dobro, ako već Epstajn i Klinton opšte sa decom šta sam ja gori od njih...Posle te snime i, ako nećeš da slušaš, ucenjuju te video zapisom.

Znam da zvuči kao teorija zavere ali nije nerealno.

Pa ako pocnes da se druzis s njim kada je u zatvoru zbog podvodjenja i nastavis sve te godine, onda ti sigurno prija kao karakter.

Sta ti mislis gamby?

Sta je tu cudno? I ceo holivud se sastajao sa epstajnom, gomila US politicara, lik je bio bilioner i ultra popularan, bilioneri se druze medjusobno brt, to ne znaci da su svi ti ljudi pedofili kao sto ejdusolike i triforsolike lobanjice misle.

Ah tugica

Zamišljam gambija kako zaljubljeno gleda u Bila gde razglaba Andersonu Cooperu kako su vekcine jedini spas i razmišlja u sebi kako nikad ne bi menjao majicu kada bi se ovaj očešao o nj

https://youtu.be/2wIFAoTVc7M
Tražio sam ovaj video s telegrama da mogu da podelim i kucam "Mt Vernon" na jućubu i jebeno prvo što mi je izbacio je bio neki ćelavi "doktor" koji bukvalno nema pojma o čemu priča, laže o vakcinisanim hospitalizacijama i promoviše maske majku im jebem govnarsku koliko dugo će im trebati da cenzurišu i ovo koliko sam umoran jebeno od sranja i slepaca

+700 slucajeva ahha, krece show opet