Prijava

Videh na poluvremenu utakmice da je ovaj mikec urucio vucku neku nagradu

Sad ne znam jel moguce da je toliko rtd da uruci bilo kakav oblik nagrade coveku koji je uticao na rezultat na OI sa 0.00000% ili su ga nekako uslovili na taj potez

Ja ću prestati da pratim tekstove o Covidu i da gledam tv. Potpuno sam zbunjen. Svi vodeći svetski naučnici, epidemiolozi, virusolozi, nobelovci... tvrde da je korona opasna i da se treba vakcinisati. Na drugoj strani svi besposličari koji imaju veze sa naukom kao gambi sa pičkom tvrde suprotno. Ja ne znam kome više da verujem.

Jesmo li izdrkali kurcice preljuto?

ne znam sto ne koriste orginalna imena nego im daju alfabet valjda za novinare da zvuci zajebanije.

a ono delta npr a1.15.3 lambda x3.28.2 a izmedju ima 250 registrovanih varijanti i mutacija sto se nisu rasirile :)

i po nekom prirodnom sledu stvari trebalo bi da sto je virus "desnije", tj sto je duze medju populacijom da je manje opasan a vise zarazan, dok se ne uvrsti medju sve ostale viruse sto konstantno medju ljudima, sto imaju nebrojeno puno mutacija i svake zime ti neka nova zajebe imuni sistem da se prehladis

Uzimaće imena sa brojanje ejdusa do 10 000 rimskim ciframa jebem li te usta bangava

Ali bukvalno sautpark epizoda.

čekaj bre, pa gde je zapata?

da mu nije pao klavir na glavu, pa da ejdus kaže da ga je vakcina ubila ne do bog

Francuzga izdo nego ludilo

Ali bukvalno sautpark epizoda.

ceo svet postaje jebeni south park