Vaccina

  1. :D Koliko znaš nevakc. na kis.?

  2. Ali fora, ako si vakcinisan ne moraš radiš test kada putuješ, iako si u stanju da preneseš virus na druge. Sautpark epizoda.

  3. Идеја да вакцина спречава да се заразиш је одавно смешна, у Израелу је пре пар недеља хоспитализовано неколико њих који су примили и трећу дозу, а и онај Ендру Полард са Оксфорда, што баш ради на развоју вакцина, је рекао да је колективни имунитет недостижан, без обзира на вакцинацију.

    Остаје само да се види шта ће бити на јесен, јер сад свакако ретко умиру људи од вируса, као и прошлог лета. Ал ако вакцинисани буду умирали колико и невакцинисани у следећем таласу, онда је ковид вакцина и званично најбескориснија ствар у универзуму још од Јоване Јеремић.

  4. u japanu umrlo hiljadu nakon što nisu primili vakcinu

  5. Svakog meseca više ih izvrši samoubistvo nego što stradaju od virusa. Daleko više.

  6. онда је ковид вакцина и званично најбескориснија ствар у универзуму још од Јоване Јеремић.

    sta fali jovani jeremic?

  7. Melk izdrkao svoj mali kurac na ovu vest.

  8. Ал ако вакцинисани буду умирали колико и невакцинисани у следећем таласу, онда је ковид вакцина и званично најбескориснија ствар у универзуму још од Јоване Јеремић.

    za sad u svajcarkoj imas oko 50% vakcinisanih tako da na primeru od 40-60 god moze da se vidi da je oko 20x veca sansa da zaglavis u bolnici sa upalom pluca ako nisi nego ako jesi primio vakcinu.

    za umiranje jebem li ga, mali uzorak da se tumaci, al svejedno jbg, i sedenje u bolnici pa i da se skroz oporavis je po meni poprilicno dobar argument da se primi vakcina.
    nekako i na to ljudi gledaju, kao sta, imao malu upalu pluca. jbt, ko da je to nesto rutinsko sto se najnormalnije svake godine dogadja a ne bolest koju obicno ceo zivot pamtis.

    primio bi 10 vakcina pre nego sto bi kasljao kao konj mesec dana i mucio se da se popnem uz stepenice.

  9. meni dali ovu modernu jos onomad, i jos sam ziv za sad. cisto za melkora

  10. Naplašili me da se vakcinišem i ja i svi po kući zbog trudne žene da je zaštitimo. Neki doktori kojima verujem jbg
    Pošto ona ne sme
    Tj sme posle 3 mjeseca trudnoće al neće
    Fajzera sam primio
    Pita me deda neki dole dok sam bio ko me naterao haha ja kažem trudna mi žena pa zbog nje i setim se da pitam dok me bola je l se trudnice vakcinišu kaže mi ona žena ne nikao, trudnice i koje dodju vraćamo
    Inače ruka me boli do jaja, kažu da je fajzer takav

  11. Procitaj vest tilmo, povucene sve jer je u proizvodnji zasrano sa nekim od njih

  12. Inače ruka me boli do jaja, kažu da je fajzer takav

    prva doza je takva od druge si sjeban jednu noc ako je primis ujutru, ko da te uhvatio grip al nemas nikakve uobicajene simptome i posle prodje.

    nece ti nista bude od vakcine ko sto ne bi ni od korone, al eto vidis ti si ukapirao zasto primi neko mladji i zdrav, i sve ces vise da kapiras. brate radis sve sto mozes da smanjis sansu da zarazis slabije oko sebe a da imas normalan i zdrav fizicki kontakt sa ljudima.
    objasni to klincu sto ume samo svoje dupe da gleda i do sad iz sveta samo isisavao korist od drugih, bez ikakvog doprinosa ostalima.

    cestitke za buduce roditeljstvo inace!

  13. Moja keva hronični plućni bolesnik, 65% invalid itd. Žena koja ujutro prvo sabije pet cigara i dva deci kafe, onda ode da radi i doručkuje negde oko pola 1. Non stop medju ljudima, dakle, ne vodi zdrav život apsolutno nikako. Dogodi se da se zadesim kući kad sam bio bolestan (Božić), i onda mi je bila baš frka pošto smo bili u kontaktu danima pre nego što sam saznao. Srećom nije joj bilo ništa sve do danas.

    Kad smo kod starih i bolesnih - ovo je prvi put u istoriji čovečanstva da nam je ovoliko stalo do starih i bolesnih. Kao što vidimo, činjenica je da ljudi - umiru od ugrušaka, šlogira im se jedna strana lica, povlače se vakcine jer su sjebane (što je svakako nedopustivo u 21. veku), kineska i ruska jedva da štite itd. Vakcinisani svejedno oboljevamo i prenosimo virus, tako da stare i bolesne svakako ne štitimo od sebe. Predlog je da vakcinišemo osnovce nekim sklepanim govnetom čije dugoročne posledice naravno ne poznajemo, da bismo na taj način zaštitili ljude koji se i sami ne čuvaju jer im se živo jebe.

    Ako već treba zaštititi s&s - neka izbegavaju gužve, nose maske i sami se vakcinišu tripl dozom. Dostavljaćemo im hranu ako se već boje da izlaze i rešena stvar. Nema bre ovo veze sa brigom za bilo čije zdravlje, jebe se tamo nekoj kompaniji da li će umreti 200 ili 2000 ljudi. Priča se prodala, mašina radi punom parom i valja je držati na petici dokle god može da radi, jer pravi opasan kapital. Što duže traje takozvana pandemija više ljudi će pristati na vakcinu, pa drugu dozu, pa treću, a biće i četvrte očigledno.

  14. Uostalom od svih mladjih drugara i poznanika koje znaš da su se vakc. - niko se nije pelcovao da bi štitio druge već da bi mogao da putuje i izbegao druge komplikacije.

  15. Taj rad naprimer.

    "Svako ko primi vakcinu na punktu kod stadiona 4. septembra, dobija kartu za utakmicu protiv Luksemburga i ulazi u igru za vredne nagrade, a Mozzart za svakog vakcinisanog donira 5.000 dinara za lečenje male Vanje Malović".

  16. Dostavljaćemo im hranu ako se već boje da izlaze i rešena stvar

    Sounds good, doesnt work. Oce to da izadje da proseta, baci sah po kalisu, glasa za vucica itd

  17. Nema zapate od kad je primio vakcinu, igrom slucaja istovremeno kad su javili da se pojavio Napoleon u Vranje

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.