Prijava

ovi sto su se vakcinisali umiru kao uzorni gradjani..da je to provereno i efikasno kao sto treba da bude vakcinisali bi sve ljude za 10 dana.ko nece milom onda silom, ne bi ovako molili ljude i nudili pare.

Au...

Šta je sledeće?
Geografija sa crvenim zonama...

Iskreno ne vidim potrebu da više išta kačim na ovu temu, sve je odavno rečeno sad smo u fazi "kuća se zapalila, kuća gori"

https://ibb.co/vh4WL2J
Mimovi se ne računaju jebiga njih ću kačiti dok sam živ

Naravno da će morati kad kreteni nećemo da primimo ni prvu i drugu a kamoli treću, neće valda bacati vakcine. Mora to da se potroši.

"Imunitet kratko traje, moramo da svi primimo treću dozu, možda i četvrtu u februaru. Dok se situacija ne smiri, a valjda će se smiriti jednom", rekla je Adžić Vukičević.

Iskreno oduševljen, bravo!

sve ok, vakcine ne rade, globalna zavera i to, al aj mi objasnite kako od sredine avgusta pa do sad u svajcarskoj, na 30 ljudi koji zavrse sa upalom pluca u bolnici, 29 je nevakcinisano, 1 je vakcinisan. korona, ne korona svejedno. 30x veca sansa sad da zaglavis u bolnici sa upalom pluca ako nisi vakcinisan.

U SRB oko 92% u bolnicama nevakcinisano koliko sam čitao.

"Koliko sam čitao" wins

Nznm Celt koliko je taj podatak uopšte tačan i merodavan; ja medjutim kad sam išao u bolnicu da radim pregled i ostalo, sreo masu ljudi koji su imali upalu pluća ali ne i zarazu. E da šta misliš - kolike su šanse da ti ukinu putovanja i privilegije jer si primio samo dve doze, a ne i treću i četvrtu?

E da šta misliš - kolike su šanse da ti ukinu putovanja i privilegije jer si primio samo dve doze, a ne i treću i četvrtu?

Manje nego nevakcinisanima

skoro umro čovek, stariji doduše, iz izrazito pro-vakser kuće, dva dana posle primanja vakcine, cela kuća sad pljuje vakcine

antivakser, kad izadju prica kako jedan ko se vakcinisao umro:
evo konacnog dokaza!!! vidite, vidite, sutra cete da patite, gledajte, sve je jasno

antivakser, kad neko napise zvanicni administracioni podatak iz jedne od najtransparentnijih zemalja, koji ne ide u prilog antivakcinasima:
Nznm Celt koliko je taj podatak uopšte tačan i merodavan