Prijava

još jedna važna stvar za celokupnu ovu situaciju je navlačenje.
Zašto vakcinisani dobijau novac, zašto vakcinisani imaju privilegiju putovanja, zašto se vakcinisani favorizuju, zašto su vakcinisani dobri svesni i podobni građani, zašto se prenošenje virusa spočitava nevakcinisanima a ovim drugima se ni ne pominje, zašto se smrti od vakcine broje samo za stradale od kovida a ne i od vakcine.

O zašto je toliko teško ljude naterati na nešto što je dobro za njihovo zdravlje.

Zašto ste neposlušni pizda vam materina.

Skoro sam razgovarao sa nekim novinarima nevezano za kovid, ali su radili i taj deo posla, posle pitanja jeste li dobili pare za trud, kažu jesmo al nisu još isplatili PIČKE.

MALA BARA PUNA KROKODILA

Mala je vakcinisana vidi se po

O C H I M A
C
H
I
M
A

Iskreno, znam mali milion vakcinisanih, hvala Bogu, niko nije imao nuspojave, osim blage temperature jedan dan

Iskreno, znam mali milion vakcinisanih, hvala Bogu, niko nije imao nuspojave, osim blage temperature jedan dan

Postoje li dugoročne posledice ili je to tabu?

Pa kako to da znamo, kad je proslo samo 6 meseci od masovne vakcinacije...

da li uopšte postoji metodologija ustanovljavanja tako nečega i zašto ne?

Decu vakcinisati protiv kovida, po meni je nonsens. Ali ovaj anti-vax sentiment prevesti na vakcine koje smo svi primili ko deca i ništa nam nije bilo, katastrofa u najavi. Morbili ima da buknjavaju svake godine, tuberkuloza će se omasoviti...

Pa u teoriji, postoji. E sad kako će da se utiče na podatke, ko će i za koju svrhu da fingira, to ne može niko da zna. S druge strane, lažira se broj umrlih i od kovida, više ni najzagriženiji ne veruju da je umrlo samo 8k.

Ali ovaj anti-vax sentiment prevesti na vakcine koje smo svi primili ko deca i ništa nam nije bilo, katastrofa u najavi.

Ne razumem u čemu je problem kada vakcina koja je praktično odlična za matore (sve kategorije matorih i vakcine) može biti štetna za decu.

Uostalom, nije bitno što deca ne oboljevaju.
Problem je što deca prenose i ubijaju matore!

(nedovoljna distanca)

Pa nije ispitana na deci, i nisu regulisane doze. Nije isto dati na 80g i na 10kg.

Slažem se, zašto onda sve vakcine deci daju bez prethodnog alergološkog testa i takođe svakome istu dozu bez obzira na težinu prilikom primanja doze da bude u srazmeri!?

Šta kao kalibrisane su, te dečije su drugačije?

Pa iza njih postoji praksa davanja višedecenijska, koja je maltene iskorenila neke bolesti, nije davala nikakve nuspojave, i veza sa mmr-om i autizmom nikad nije potvrdjena. Alergoloski testovi masovni pre vakcinacije nit su moguci, nit bi nesto doneli

Edit a slozices se da su razlike u tezini beba male lolo

Sad su kao kovid vakcine opasne po decu a godinama već roditelji ukazuju na povređenu decu od vakcina. Ali svi ćute kao pičke. Kao ma izmišljate.

Sad kad je malo došlo do vlastite kože svi su se nešto uprpali za decu, ali za upis u vrtić dali bi detetu 3 komada mmr-a bez problema.

Sa tog aspekta uopšte mi nije žao matorih povređenih od vakcina, naročito onih koji su skontali potencijalni problem ali ga masovno ignorišu.

Objektivno sloboda izbora ne postoji već x godina, prvo na deci, ovo za matore je prirodni razvoj situacije.

Pa iza njih postoji praksa davanja višedecenijska, koja je maltene iskorenila neke bolesti, nije davala nikakve nuspojave, i veza sa mmr-om i autizmom nikad nije potvrdjena. Alergoloski testovi masovni pre vakcinacije nit su moguci, nit bi nesto doneli

Edit a slozices se da su razlike u tezini beba male lolo

Mnogo manje nego kod matorih, da kažem dece do 7 god, recimo mmr ide pred školu i sa 1 god, dakle pričamo o razlici od recimo 100% u težini.

A ovo maltene govori u prilog tome, iskorenjene su maltene ali se 70k dece svake godine i dalje šprica istim govnetom, kada će biti iskorenjeno, za još 70god?

Žao mi je što ovu priču ne znam u potpunosti - naime, početkom osamdesetih je neko - ne znam tačno ko, tvrdio na sva zvona da su deca u par okolnih sela (uzrast 5-8 godina) vakcinisana nekim probnim sranjem i da bi to moglo da ostavi ozbiljne posledice. Mislim da je čovek i sam bio lekar, ne sećam se, mogao bih da se raspitam. Uglavnom uhapšen je i zatvoren na neko vreme, i na to se brzo zaboravilo naravno. Ljudi su se setili i krenuli da pričaju o tome pre par godina, pošto je jako puno ljudi podobijalo nekakve tumore i pomrlo sa svojih 37-8 godina. Muškarci i žene isto godište. E sad jbg - taj doktor odavno nije živ i pitaj kurca šta su i zbog čega dobijali, ne znam da li to uopšte i može da se utvrdi. Ako bi neko uopšte hteo i umeo time da se bavi. Zvuči kao lejm teorija zavere, znam.

Zvanično Caro, mmr vakcina i autizam nisu dovedeni u bilu kakvu vezu. Jako puno ljudi tvrdi da su im vakcine sjebale decu, medju njima i Deniro recimo (tj njegova žena), koji je o toj tematici snimio i dva filma koja su skinuta sa programa svih festivala na kojima su trebali da budu prikazani. Ali da - zvanično, radjeni su testovi i istraživanja i ta priča je završena; možeš da se jebeš ako ti dete ne daj Bože nešto zapati i posumnjaš na iglu.

Postoje dokumentovani slučajevi dece povređenih od "naših" vakcina.

Da, izmišljaju keve.