Prijava

deluje mi da ovde postoji nesto vise od puke prepiske na internetu... ne secam se da sam stvorio previse neprijatelja, ali ko ce ga znati

Nemaš ti neprijatelja, ti si neprijatelj sam sebi, ali ljudi žele da te prosto ignorišu jer te smatraju potpuno nebitnim, a ti im se namećeš

Naporan si, defetista, negativac, ko to voli jbt

Jesi to ti bobtok?

eh sad ti kao otkrio toplu vodu stratimire

800 franaka stoji ta info

Трифорс, ај сад неиронично да те питам. Хоћу да разумем антиваксерску позицију, без намере да вређам.

Прво, шта је за тебе проблем с вакцинама:

а) Фармакомафија намерно трпа нека срања унутра да би произвела штетне последице по здравље људи.

б) Нема никакве директне намере да се нашкоди људском здрављу, али се вакцина форсира, упркос нежељеним дејствима, због профита.

в) Вакцина је начин да се контролишу људи, било путем неких чипова или неких сличних срања.

г) Вакцине су у начелу океј, али су поједине недовољно испитане.

д) Нешто пето.

Друго питање, шта ће решити пандемију коронавируса ако не вакцина?

а) Корона је глупост, измишљена политичка игра / бројеви се преувеличавају, треба игнорисати.

б) Корона постоји и проћи ће сама од себе. Умреће доста људи, али последице ће бити много мање него да се вакцинишемо сви.

в) Корона постоји и треба тражити лек, али никако вакцина.

д) Нешто четврто.

Hvala na pitanju, daću svoj najiskreniji neironičan odgovor i probaću da se držim medicinskog shvatanja u kombinaciji sa onim što sam zaključio na osnovu sopstvenog istraživanja
https://prnt.sc/tljjwf
Dakle mišljenja sam da virusi postoje ali da se ne mogu prenositi sa osobe na osobu, tojest osoba kada se zarazi virusom nju napadaju spoljašnji faktori kroz koje se manifestuju simptomi poput nekakvog kašlja, infekcije, upale ili čega već i sve to VELIKOM većinom zavisi od genetike, imuniteta, ishrane (koja je opet povezana sa imunitetom kao i sve ostalo što bih naveo jer se radi o zaštiti sopstvenih ćelija u telu). Takoreći ti se možeš zaraziiti nekim bakterijama ili nekim živim mikroorganizmima koji te mogu otrovati i izazvati lučenje ovih virusa/eksozoma iz tvoje RNA ali nikako ne može taj virus koji je mrtvo telo da se prenese na druge ljude ako ni oni sami nisu u okruženju gde se pojavio taj "okidač" koji u njima izaziva iste efekte. Moja pažnja spram tome nije uopšte usmerena na vakcinu jer mi vakcina svakako ne pomaže, možda može da ublaži smrtnost podizanjem imuniteta ali generalno gledano postoje mnogo bolja rešenja za pitanje imuniteta od vakcina i najviše sam zato protiv istih jer se nameću kao panacea za problem koji ne postoji odnosno za virus koji ne postoji u smislu da nije to bauk protiv kojeg se borimo i kojeg svetski mediji promovišu već je nešto drugo u pitanju. E sad, postoji veliki broj spekulacija šta bi to moglo biti, da li je trovanje izazvala 5G tehnologija? Ne. Možda je doprinela u smislu da su zatrovali vazduh u gradovima još više pa se ljudi lakše razboljevaju ali svakako nije glavni uzrok jer je još uvek nema svuda u svetu i u pojedinim mestima većinom i nema toliko zagađenja ali ljudi i dalje oboljevaju. Šta je onda u pitanju?
Prelazimo na takozvanu višu talasnu dužinu. Okej ovaj deo ćeš možda totalno zanemariti ali pls pročitaj barem kako bi imao uvid u nešto što možda svakodnevno nemaš načina da pronađeš normalnim guglovim putem.
Ako pratiš planetarna kretanja mi smo praktično na pragu nove ere, takozvanog bronzanog doba. Do sada smo bili u dobu zvezdane konstelacije "Ribe" i 2012. smo se premotali na "Vodoliju". Pošto je sve ovo beskonačno i nema ničeg novog pod kapom nebeskom, ni nama nije ništa novo da sad odjednom izlazimo iz frekvencija mraka i prelazimo u dan, svet je cikličan i beskonačan to ti je pouka za danas ako ništa drugo ne izvučeš. Dakle kada se premeštamo iz takozvane teške i materijalne frekvencije naše telo se prilagođava novim uslovima koje nam nebeski zraci šalju (aj jebati ga zvaću ih nebeski zraci da bih uprostio pojam ali se zapravo radi o planetama koje šalju frekvencije kao i suncu i mesecu. Ako te zanima mogu postaviti zanimljiv video mislim da je NASA od svih mogućih objavila gde su snimili zvuke svih planeta sunčevog sistema i time dokazali da planete emituju sopstvene frekvencije). E sad, kako se debeli lenji krezubi fail svesti prilagođava emitovanju visoke frekvencije za koju se ZAHTEVA zdravo telo i zdrav duh? Kroz bolesti. Kroz bolesti se telo leči i zapravo upozorava da moraš povesti računa o svom zdravlju i da si u okruženju koje če ti škoditi na duže staze ako se ne prilagodiš, tojest ako ne izgradiš imunitet. Ono što mi je već duže vreme jasno je da su se elitisti totalno zajebali jer su oni pripremali pandemiju za neku 2021. ili 2022. godinu međutim ispostavilo se da se u njihove planove umešao izvesni Donald i malo ih ubrzao pa sad rade sve neuvežbani jer Event 201 nije bio namenjen da se odigra odmah za par meseci nakon što je obelodanjen, a pogotovo ne odmah nakon vojnih vežbi u Wuhanu gde su najverovatnije sprovodili eksperimente sa frekvencijama i laboratorijama u kojima su veštački proizvodili viruse i virozne infekcije.
Još jedan razlog zašto se sve ovo zove "The Great Awakening" leži upravo u tim frekvencijama koje sada struje kroz takozvani hivemind čovečanstva i teraju nas pre svega na pozitivu, na jedinstvo, na iskrenost i šta sve ne ali najbitnije je da nas drmaju u pravom smeru, ka konstantnom ispitivanju autoriteta i eventualnom otkrivanju prave istine o tome ko smo i odakle potičemo.

Dakle ukratko:

Прво, шта је за тебе проблем с вакцинама

Moj odgovorI bi spadali pod A, B, V i G. Svaki od njih može biti tačan do određene mere

Друго питање, шта ће решити пандемију коронавируса ако не вакцина?

A i V (no pun intended). U svakom slučaju treba uvek da si dovoljno suveren i informisan o sopstvenom telu da možeš da znaš šta je dobro za tebe i kako da podigneš sopstveni imunitet, nikako to ne treba prepuštati nekom liku u belom mantilu koji će samo strpati pare u pdže i izvući zaključke o tvom zdravlju na osnovu nekih statističkih podataka. Opet kažem, statistika je ok ali se njom vrlo lako manipuliše, a nama ovde životi zavise od nje sada.

Hospitalizovati triforsa i leciti ga zracima visoke frekvencije

hahahaha sevastokrator izvukao najgore iz triforsa

шта ће решити пандемију коронавируса
A i V

dobro, to smo znali

Biti antivakser je debilno, ali isto je i debilno bosti se vakcinom koja je tek izasla, bez nekog preteranog testiranja.

No rush.

Kroz bolesti se telo leči

Kroz bolesti se telo leči

S ovim hoću da kažem da telo prepoznaje da ima problem kroz bolesti i da su one neophodne više kao upozorenje nego bilo šta drugo.

Smejte se sada, plačite posle
Bitno da ste pročitali i da vam je ušlo u svest

Biti antivakser je debilno, ali isto je i debilno bosti se vakcinom koja je tek izasla, bez nekog preteranog testiranja.

To svakako. Jos uzmi u obzir da je i za neku beton-liga vakcinu najcesce potrebno 5+ godina, a ovo je navodno za super zajebani virus o kome se ne zna apsolutno nista, sanse su da ce se sve odigrati, na ovaj ili onaj nacin, prije nego sto se i priblizimo otkricu bilo kakve prave vakcine.

I povrh svega toga - Srbija, u koju se oduvijek iskrcavalo svo smece od proizvoda koje u normalnim drzavama ne moze proci testove i dospijeti na trziste. Ovde ce biti dobro ako stigne i za 1000 godina