Prijava

Ma ne odbacujem ja mogucnost da ljudi vole da preuvelicavaju i lazu, ljudska priroda jebiga. Samo mi je ocigledno da se uvek sprdnji izlazu stvari sa kojima se ne slazemo ideoloski ili politicki. Onda je to odmah teorija zavere cak i kada zvuci i logicno i odudara od standardne vincansko pismo-5g-iluminati matrice

Uostalom uvek se nekako sa jedne strane potezu argumenti naucne utemeljenosti i logike, a sa druge strane se sve opravdava frazom "novac upravlja svetom". Pa ako vec znamo da je tako i da postoje dvostruki arsini u svim porama drustva u globalu(pogotovo sa globalizacijom gde je suverenitet na bilo koji nacin upitan, a cesto i nemoguc po svim osnovama), zasto onda odbacivati mogucnost da ce neko zloupotrebljavati moc da neko umesto njega izvuce deblji kraj zarad nekog "viseg cilja"

Ne vidim ni jedan razlog zašto bi se iko mladji od 50 koji nema hroničnih problema vakciniso tako da ne

Zato što cilj nije da neko izvuče deblji kraj nego da se zarade pare. Farmaceutska industrija kao i svaka druga ima jedan cilj - profit. Da bi mogli da prodaju lek on mora da bude odobren kroz studiju a to znači da se uspešno testira na oodređenom broju pacijenta i da rezultati budu potvrđeni u više zemalja jer razni faktori mogu da utiču na uspešnost tipa klima, ishrana, higijena, itd. Te studije ne rade proizvođači nego takozvane CMR (Clinical Medical Research) ili TCTC (The Clinical Trial Company) firme.

One organizuju studije tako što nutkaju lekarima pare da daju pacijentima lekove i da popunjavaju formulare o kontraindikacijama . Ono što je bombaš napisao je tačno (za zatvorenike nisam siguran) ali ne zato što nekog bole ona stvar za crnce i srbe nego zato što lekari rađe prihvataju novac jer su im plate manje a pacijenti lekove jer ih u siromašnim zemljama nema ili ljudi nemaju para da ih kupe. Na zapadu doktori imaju privatne prakse i zabole ih da se cimaju za dodatnih 100 evra po pacijentu i popunjavaju neke web forme jer zarađuju 100K+ i neće da dovode u pitanje svoju reputaciju. Još jedan razlog je što u siromašnim zemljama imaš veći broj obolelih pa imaš i na čemu da testiraš. U razvijenim zemljama ljudi zdravije žive, manje oboljevaju, imaju para za neke alternative...

Trenutno su kod nas popularne studije za terapije raznih kancera. Sad da li su nas bombardovali da bi napravili teren (i) za to, ne znam. U svakom slučaju te terapije koštaju i po par desetina hiljada evra i jedini način nekim ljudima da dođu do tih lekova jeste kroz studiju. Nečiji životi su i spašeni upravo zahvaljujući ovim testiranjima.

Te studije se prezentuju po belom svetu na kongresima za medicinare i ako nešto stvarno leči onda bude prihvaćeno i u bogatim zemljama.

Ovo pišem jer imam i ja nekoliko prijatelja iz te industrije.

Da neko hoće da pobije ljude pa valjda bi stimulisao širenje bolesti koje to upravo i rade. Mogli su i da uvedu mere da zabrane maske jer nisu u skladu sa hrišćanskim vrednostima

ja sam naucio kolut napredyyyy

Pa slazem se sa ovim gore napisanim, osim sto eto nisam znao ko obavlja ta istrazivanja

Ajd ko vodi stranicu ''Nije se desilo'' evo kvalitetan hašteg:

bombas
Parafraziram lika iz jedne velike farmaceutske evropske kuce, pricao mi je kako se testiraju novi lekovi i vakcine

1. Prvi krug - Afrika i Indija, potplate se doktori lokalni da daju lekove bez pristanka pacijenata. Ako crnje i indusi prezive i nema vecih kontraindikacija, ide se na drugi krug.

2. Drugi krug - ista prica kao prvi, samo u latinskoj i juznoj americi.

3. Treci krug - belci u americkim i drugim zatvorima. Beo covek, ali psiho-fizicki nije u situaciji slobodnog coveka.

4. Cetvrti krug - Mi. Balkan. Isto na kvarno. Njegove reci - smatramo vas dovoljno slicnim Evropljanima da mozete sluziti kao poslednja karika do razvijenog coveka.

Ako mi prodjemo, zvanicna testiranja u razvijenim drzavama kod belaca volontera. I onda prodaja.

ovaj bombas sve neke dojave dark web prva ruka, luminati, reptilijanci,farmako mafijaši, svetski moćnici, rotarijanci i ostala ekipica. Vrlo bitna figura izgleda u celom tom sistemu dojava.

ma sta ti znas, imas 128 poena za 5 godina, jedna moja definicija koju sam napisao tuzan ima tipa 20 puta vise pluseva nego sve sto si ti napisao za 5 godina.. nebitan lik

ok, ako se za merodavnost argumenata u 2020 gleda broj poena na definicijama napisanim pre deset godina na šaljivom sajtu vukajlija onda si me potukao do koske priznajem.

smešno mi jer sam pratio sajt još tad, i dok si furao sliku onog sa tompusom na profilu, ali isti tip postova, iste rasprave, iste izmišljene priče tipa ti znaš nekog bitnog koji ti saopštava istinu... nisi evoluirao ni malo.

128 bodova za 5 godina i javlja se nesto... e svasta se moze videti.

Bombaš napadaš njega a ne njegov argument. Zar to nije kukavički? Koliko neko ima bodova je baš nevažno u skoro svakom smislu.

vrana vrani oci ne kopa

Aha, nemaš odgovor. Tipično od kukavice.

nisam nikog napao, samo odgovorio na napad na licnost (moju), pogledaj malo iznad

Taj se obazire na argumente samo kad služe njegovom nekom ličnom dokazivanju i koristi, a inače ih o sebi krije kao zmija noge, tako da vodi i ti računa da mu ne serviraš neke informacije jer će ih zloupotrebiti protiv tebe, a o sebi će iznositi samo ono što ga ne korumpira i ne diskredituje. Govnar mrtvi lažljivi

Bombaš, ne nisi nego si ga otpisao na osnovi koliko bodova ima. Čisti ad hominem.

ne znam sta to znaci

Isto tako površno procenjuje ljude i inače u životu