Prijava

sta da objasnis kako vakcina utice na dnk.?a on kao zna hhahaha

ako si bio zdrav, prav i u godini u kojoj si primio vakcinu ili sledecoj pocnes da imas neke zdravstvene probleme onda sta mislis do cega je.imas tri put pravo da pogodis? hehhe

Aj kad se već patišpanjiše malo da se kurčimo.

Btw biznis objavljivanja i prodaje naucnih radova, nezavisnih, zavisnih, svih je veci od globalne muzicke industrije, i jedan je od najisplatljivijih izdavackih poslova jer uzimas pare i od autora i od cotalaca, a sve to ide iz raznih drzavnih univerzitetskih budzeta tako da toliko o tome

Mislim da najbolje od svih tu prolaze prevodioci, makar u ovoj dolini plača, jer univerzitetski profesori mahom znaju engleski ko moja pokojna baba stojna što ga znala, pa možeš da ih klepaš tu ko nezdrave. A ti čuveni "naučni radovi" su tolika jedna gola kurčinela, mlaćenje prazne slame, presipanje iz šupljeg u prazno, to je toliko suvoparno dosadno sranje, ko to uopšte čita? (hint: niko). NIŠTA novo se tu ne napiše, samo se navode reference iz već postojeće literature, potvrđuje ono što se već zna, mrse se muda bez ikakve potrebe. Jedino za šta služe je da ti silni profesori mogu sebi da prikače učešće na pisanju rada sebi u biografiju, što više radova imaš to si veće jaje, iako su u velikoj većini samo potpisnici, nisu prstom maknuli prilikom pisanja. To pričam za stanje u našoj Srbijici, tamo u Švicarskoj je možda drugačije, nisam video i ne mogu da komentarišem.

ja licno ne verujem da vakcina ostavlja neke posledice.mozda neke bas male i to retko.

Što se mene tiče zakazao sam termin u ponedeljak, biće moderna jbg shvatio sam da su to sve ipak bili moji podsvesni strahovi zbog trauma koje vučem iz mladosti. Za buster dozu ću fajzera, po ugledu na Hoćula koji je ipak dokazao da ima sposobnost donošenja zdravorazumskih zaključaka, nije ga čak ni Ejdus mogao zajebati a trudio se iz petnih žila vragolan

Ne znam, ako je tačno da je mRna vakcina za koronu jedina tog tipa i ako radi na tom mijenjaju dnka ovako ili onako, to je dovoljno jak razlog da bar za sada otkazem vakcinaciju.

Jbg druže, nije nužno ne vakcinišem se protiv Polia. To je nešto tipa neispitanih lijekova za liječenje raka ali ti ljudi su u terminalnoj fazi pa idu na sve i ništa. Genskoj terapiji podvrgnuti masu zdravih i mladih ljudi da bi dobio ništa, meni je suludo.

Ovo sto smoklja napisao, profesori se bave kontinuiranom prepisivacinom uz minimalna otkrica i svi jedni drugima tapsu.
Pri tome drkaju studente wnnabe profesore da umesto njih odrade fizikaliju.

Valjda na tu vrstu autoriteta Celt misli.
Naucnik se bavi naukom, ali nauka za vakcine ne postoji.

Bravo Pil Do. Zrelo razmišljanje.

A ljudi poput Celta jednostavno, čak i kada posumnjaju da nešto ne valja, odmah prebacuju televizor da vide šta kaže nauka.

I ono, Celt krene da razmišlja i čini mu se da nešto očigledno ne štima, ali to ne može biti teorija zavere. Uključi TV i eto ga Fauči kaže - Omikron je došao od južnoafričke šimpanze. Nema razloga za brigu, samo se vakcinišite što pre.

I onda kaže sebi, dobro je - naravno da ne postoje teorije zavere. Šta sam počeo da umišljam, da bi se neko igrao sa zdravljem čoveka.

Celt - profesionalni zakretac glave.

ja licno ne verujem da vakcina ostavlja neke posledice.mozda neke bas male i to retko.

Ретко можда, али баш мале не, само у комшилуку имам два случаја здравих људи који захваљујући спасоносној ваццини сад миришу љубичице с погрешне стране.

И не, не мислим вакцинисали се па умрли месецима касније, мислим непосредно након вакцине им се слошило, и никад више нису ни устали.

ako je tačno da je mRna vakcina za koronu jedina tog tipa

Не само да је једина тог типа, него се тај тип вакцине буквално називао теоретским концептом све до децембра 2020, чак је и на Википедији јебеној стајало, онда се прича окренула за 180 степени.

И сетимо се да се клиничке студије (без којих раније ниси могао ни да поднесеш захтев за одобрење) требају завршити тек 2023. године по званичним прогнозама, и то је још рачунајући преклапање фаза и слична срања која се никад у историји нису радила. Уопште није забрињавајуће.

Pod hitno provesti moderaciju kroz temu. Prekipelo je.

Zap po hitnom postupku da su umoduje sa specijalnim ovlascenjima.

Pandemija je a raznorazne internet budale sire svoje teorije o necemu sto je spasilo toliko ljudskih zivota. Zar treba vukajlija da se vrati u srednji vek.

E ne zaboravite, kad ukinete vakcine koje nas truju i porobljavaju ukinite i ostalih 7326 stvari koje rade to isto.

Ocekuje takodje vas velike freedom fighterse da vidim na protestima sutra, mislim valjda je borba protiv trovanja vakcinom jednako bitna kao i borba protiv trovanja vazduhom, vodom, otimanjem zemlje itd

Sta kazes ne mozes u subotu ima dobra tekma west ham - chelsea? A nista onda poz

Bravo za gospodjetinu.
Neces kucku zajebat trivijalnim novinarskim pitanjima

Tako je scouser, izlaze i avaxi da podrze proteste.

Такви првенствено и излазе, ко ће да се бори за слободу, да неће они са 86 маски 700 вакцина и промовисањем фашистичких мера, лол

Пардон, ЛОЛ

Da jbt.
Maskeri i vaxeri oni su za policijske mere i lokdaune. Skupili bi se na protestu samo da protestuju protiv slabih mera, desavalo se.