Prijava

i da ostavis bugare i afrikance.

Po svemu sudeći ostaviće najviše Azijata jer ovi imaju tu genetsku poslušnost i strahopoštovanje u sebi lol

aj kad me teras:

To što imamo privid umesto jasnu sliku o tome kako elita funkcioniše i još bitnije kako je funkcionisala nekada uključujući sledeće kategorije: njihovu tehnologiju, njihov način ishrane, vid zabave, nivo intelekta, medicinu i najbitnije sliku o sebi (da li sebe vide kao bogove među ljudima ili nešto treće) pa možemo samo da nagađamo da smo im mi potrebni zbog novca, ekonomije ili nekih drugih stvari, a sve one se lako mogu ispostaviti kao vrlo trivijalne za njihov opstanak, to dakle samo pokazuje usku perspektivu iz koje ih mi gledamo. Na kraju krajeva oni nam se nikad ne prikazuju, stavljaju hleba i igara u prvi plan i sve maskiraju nekakvim lažnim vladarima koji su tu da drže iluziju živom.
Razmišljati na nivou "ok ali mi im trebamo" znači da si sebe stavio u poziciju da znaš nešto o njima, a priznaćeš znaš moj kurac

jedino sto je gore od toga da "elita" sebe smatra bogovima je da ih ti smatras bogovima sto i radis ovim da je "nemoguce da ih razumes", "mozes samo da nagadjas"

generalno ovo

njihovu tehnologiju, njihov način ishrane, vid zabave, nivo intelekta, medicinu i najbitnije sliku o sebi (da li sebe vide kao bogove među ljudima ili nešto treće) pa možemo samo da nagađamo da smo im mi potrebni zbog novca, ekonomije ili nekih drugih stvari, a sve one se lako mogu ispostaviti kao vrlo trivijalne za njihov opstanak

je osnova kako se drzi vlast, od najmanje grupe do drzave. drz iluziju da izgledas drugacije od raje. da razmisljas u nekim drugim sferama, ti strategija oni svakodnevica, ti koncepti oni realnost, ti bitno oni nebitno. ti bozanstvo oni kmetovi.
a u sustini drvis kurac i vecinu vremena trosis na smisljanje prica i izgovora kako da ucinis da izgleda da to jeste tako.

https://pdfcoffee.com/img/illuminati-cards-3-pdf-free.jpg

Igrajmo se sledeće igre: Pronađite što više uspešno predviđenih događaja u razmaku od 1982. kad su izašle karte (ovo iznad su samo 9 komada, ima ih još brda, za celu kolekciju možete naći pdf negde online) pa do 2021. godine.
Paranoje bez, znači samo ono što se ostvarilo, ja već imam 3 samo iz ovih

Celt verovatno misli da se Britanska kraljica hrani u Meku i da pije česmušu iz Temze. Takođe misli da se i ona zaštitila vakcinom kao vrhuncom tehnologije čovečanstva.

Celt prijatelju, što se ubeđuješ sa nama antivakserima kad si ti školovan i već znaš da si u pravu? Idi gledaj Formule i uživaj. Ovo sa virusom je slučajnost ali će to nauka to rešiti vakcinama - ako ne prvom onda osmom. Držimo stvari pod kontrolom. Biće sve dobro.

Eydousz BTFOs celt with facts and logic

Dobro ajd malo sumiramo s vremena na vreme, da se ne bismo pogubili skroz. Šta smo ono imali : ismevanje tvrdnji da će

- se dobijati i više od dve vakcine
- da će biti gola kurčina i neće štititi od zaražavanja
- uvešće kovid pasoše
- vakcinisati dečurliju
- ljudi će se razboljevati od vakcine.

Najglasniji su svakako bili Celt i doktordžekil (jer su najstariji i najrazumniji, učili su nauke i videli života i sveta). Bilo je tu svega, omalovažavanja, napušavanja kurcem, pečurkarenja i ostalog ciganjenja. Ispalo da su debili, u šta niko nije ni sumnjao u prvom redu, niko izašao i rekao - jeste, malo sam se zaleteo, vidi pička im materina stvarno nas jebu ko majmune...Čemu se takodje niko pametan nije nadao. Dobro, pošto smo ovo već sve obavili imamo još da

- ljudi malo masovnije oboljevaju i umiru od posledica cine i
- mračni krugovi šteluju podatke i to malo prikrivaju.

Meni je od starta ova tema prirasla za srce, jer moći ćemo na tenane da češljamo ko je kad šta izjavio i napisao i koliko govedo je ispao. Milina.

Napišeš lepo ljudima pre godinu i po dana kako stoje stvari, i onda se opet vratiš na isto, hteo ne hteo:

..."Trka za vakcinom je krenula još sredinom marta, u njoj učestvuje desetak najvećih farmaceutskih kuća, prvih 3-4 milijarde otišlo je na istraživanje još u prvih mesec dana. Što znači da su neki vrlo uticajni i zajebani ljudi več potrošili desetine milijardi da nadju lek...I sad ti kao stekneš imunitet, virus oslabi i ostalo, i ko jebe staru dobru vakcinu. Neće da bude rodjeni, ima da je primiš u bulju i to pet santima, za svaki slučaj. Dve ima da dobiješ. Takozvani doktor Kon ima da nosi i dve maske ako je potrebno, ima da bude ne treći već sedamnaesti pik dvaesosmog talasa, ima da te maltretiraju na svakom koraku, neš smeti preko grane...Sve što bude neophodno, dok čovek lepo ne kaže - Au kurac, daj više to govno da se vakcinišem i da mogu da nastavim sa životom. E al onda prc - virus se menja, mutira, udružio se sa ovim sezonskim i jebiga, jedna nije dovoljna, moraš sad i drugu da primiš. I čovek šta će jebiga, što se mora mora se, preživeo ovo prvo pelcovanje, preživeće i drugo"...

Ne stvarno, da ne znam da je u pitanju sajens fikšn, došao bih u iskušenje da pitam doktora i još par ljudi da li su svojevremenpo glumili u The planet of apes, ili makar statirali :)

Izgleda da vam se bockio Novax, ejdusi. Ide u Sidnej lolzzz

melkor, fajzer, a i moderna mislim su javne kompanije, sto znaci da ako si siguran u svoja predvidjanja o bogacenju farmakomafije u odnosu na sve ostalo, mozes da skupis ustedjevinu, ulozis u njih i gledas kako svet propada, i lepo zaradjujes na gluposti vaksera.
ok, ne mozes bas ti da kontrolises svet, ali bar da nisi na pogresnoj strani.

mozda i jesi, al ako nisi, svojim znanjem, predvidjanjem, bi ulaganjem u modernu na pocetku pandemije dobro prosao (ako si prodao akcije septembra prosle god, od tad se maltene prepolovile), skoro 4-5x bi imao vise novca sad. bolje nego bitkojni.
fajzer manje, otprilike ko i ostali. bolje naravno, ali nista sad specijalno.

ako nisi, drvis kurac u prazno. sta ti znaci to sto znas sta ce da bude i kako ce da izgleda, ako ne umes to nekako da pretvoris dobrobit za sebe.
ako umes, a nije preko ovoga, voleo bi da znam kako.

da se razumemo, ne pricam ti ovo sa neke visine, nisam ni ja nesto pismen finansijski, a vala nisam bas ni siguran toliko u svoja predvidjanja, samo kazem da ako ti jesi, a ne radis nista povodom toga, da si jos gluplji nego ja koji uopste ne znam sta ce da se desi.

mozes i danas to da uradis. ako cemo svakih 6 meseci da primamo vakcine a to da ucini ovu elitu bogatom, tek ce da rastu akcije, nista nisi propustio.

ovo ti je stvarno dobronameran savet, ako si 100% siguran u svoja predvidjanja buducnosti. ja nekako sve sam siguran dok ne dodje do nekih realnih postupaka koji mogu da imaju posledice ako nisam bas u pravu, onda prestanem da budem. nije mi bas prijatno da priznam to, al tako je.

evo trifors je u stanju da 1000$ stavi na svoja ubedjenja i da promasi. mozda se ne slazem sa ubedjenjima, ali to postujem, to znaci da ne jedes govna samo.

Ispratio sam te do ulaganja i zgrtanja novca - to nije novac već nekakve digitalne cifre na nekakvom računu, koji uskoro neću moći da praznim jer ću uskoro postati nevakcinisana personanongrata. Eventualno da platim da mi dostave hranu, što bi takodje brzo sasekli jer bih predstavljao rizik za dostavljače. Idem dalje da te čitam.

Dobrobit za sebe - generalno, mene ova situacija ni najmanje nije iznenadila (boleština negde jeste doduše, ali to je svejedno samo povod za druge stvari) - ja shvatio davnih dana na šta se svelo čovečanstvo, video da ćemo potonuti u govna i pazariti opasnu šljagu, prebacio se na onlajn posao, imam kuću u selu i u principu slabo zavisim od bilo kakvog sistema. Nemam šefove i poslodavce, kolege, rokove, norme...Ja sam slobodan i srećan čovek.

Drugo, ako već dodje dotle da se ide u neka brda i šume (što će pre ili kasnije svakako biti slučaj, iz ovog ili onog razloga) imaću dovoljno vremena da pazarim nekakve zalihe i nabavim šta mi je potrebno kako bih preživeo u divljini). Žao mi je opet i dalje što će ljudi pazariti tu šljagu no dobro, ništa nismo naučili na prethodnim fejlovima i to je negde, na kraju krajeva, pošteno.

a sta je inace novac, stampan papir? to je mnogo vrednije od digitalnih cifri jel tako?

poenta je da mozes da ga pretvoris u nesto tebi vredno ako oces. recimo malo pre nte apokalipse sto predvidjas, da budes malo spremniji za to.

u principu mudro seres, to je to.

pazi predvidjanja su ti vrlo konkretna i poprilicno iskoristiva da se postavis u situaciju da kad se to sto je neminovno, neminovno desi budes u dosta boljoj relativnoj situaciji nego sto si sad.

ono, svi cemo da odemo u kurac al ti mozes dosta manje.

zasto svesno ne reagujes na to?

Ono ne krivim ja tebe, naprotiv - uložio si suviše vremena, truda, napora i odricanja da bi dobacio do Švajcarske, bavio se nečim što ima smisla i živeo život dostojan čoveka, da bi sad sve to precrtao i vratio se u Sorabiju zarad nekakve slobode i uverenja, gde će te možda, na posletku, svejedno primorati na bezizlaznu situaciju. Možda imaš nekakve kredite koje valja otplatiti i porodicu koju sad treba mobilisati na takvo hodočašće, svakako, imaš prijatelje i bližnje koji bi te smatrali bezumnikom i idiotom. Jednostavnije je dakako zavrnuti rukav s vremena na vreme i nadati se najboljem ishodu, jer ako nas već nisu spržili uranijum, srpski vazduh, arsenik iz gradskog vodovoda i dizalice i spuštalice na koje nismo bili gadljivi, neće valda ni ovo govno.

U šta da pretvoriš - u nekretninu? Koji će ti kurac ako nisi u stanju da živiš u njoj. Ima da ideš u neki sanatorijum za antivakserske ravnozemljaše, tako da ti ni kuća ni okućnica, avion, automobil, tehnodrom...Neće puno vredeti. Papir je sam po sebi jednako bezvredan, jer činjenica da za 1000 dindži možeš da kupiš danhil, hleb, paštetu i blic stvar je pukog dogovora. Nema više zlata, dijamanata...Da podrže takozvani novac; ekonomija i uredjenje kakvo imamo je pred neizbežnim kolapsom, koji jedino još odlažemo upumpavanjem fiktivnog novca gde stignemo i pretvaranjem da je sve u najboljem redu. Neće pasti za 10 godina, možda ni za 20, ali pašće neumitno jer nema načina da se ispliva iz govana koja smo u proteklih pola veka izasrali.

Kad se ode u kurac Celte ja neću uopšte da budem sa vama, ne zanimate me, jebite se kako znate i umete :)