Prijava

trebao sam da napisem 90te i danas, al aj ipak nismo primali ona cuda sto ti ostanu 3 rupe na ruci

Trifors se plasi uboda inekcije.

po triforsovim prognozama, dosad bi vec trebalo da preskacemo abortirane fetuse na ulici

nemojte se vakcinisati, jednog dana ćete umreti.

Gospodo slobodno se bodite što se mene tiče ja sam ionako ovde došao da pobedim a la veni vidi vici eto neće trebati još dugo da se pokaže koliko vakcinisanih je uspešno razvilo autoimune bolesti, sindrome, mišićne i nervne blokade, zatrovanja žlezda itd itd, i ono najbitnije čemu ova vakcina i služi: sterilizacija

Ste vi ludi pa da umire svaki peti od vakcine propo bi im plan načisto hahaha ne znam dal da se smejem il da tuyno odmahnem glavom na takvo razmišljanje

Sad nevezano za ovo, čuo sam za 3 čojka u rl da su se vakcinisali i dobili koronu posle

i ja sam cuo neke primere al za kinesku samo

mada manje vise su samo nju i primali ovde

Ja gledam po Domu zdravlja u Mladenovcu i redu ispred na crvenoj zoni
Par dana je popustilo sad opet čeka po 100 ljudi u svakom trenutku

Tron ne znam koje su vakcine u pitanju kod ovih ljudi

Mogu oni da imaju virus ali nije im nista.

Danas sam bio u Bg na sajmu, primio vakcinu, sve ok, za 3 sedmice dolazim opet. Svaka čast domaćinima, dočekali nas kao pioniri Tita, uhodani, organizovani, sve pohvale. Ako se neko ne slaže sa navedenim, nije upoznao banjalučko zdravstvo :-)

Mogu oni da imaju virus ali nije im nista.

Iako sam dao reč da uopšte neću komentarisati ovog vrištavca od 17 ipo godova ukazala se zlatna prilika da se istakne činjenica da ova rečenica važi za 99,99% stanovništva

LOL ajde bezi poremeceni podrumasu.

Dobili koronu skroz nakon celog procesa, nakon obe vakcine ili koliko ih vec ima?

https://thetruthaboutvaccines.com
2 plus jedna u bulju ako si baš baš zadovoljan

"Lideri EU, među kojima raste podrška uvođenju digitalnih sertifikata o vakcinaciji razgovarali su o takozvanim “korona pasošima” na redovnoj video konferenciji, sa koje su zvanično poslali samo poruku da će nastaviti rad na tome". https://rs.n1info.com/svet/merkel-pre-leta-digitalne-potvrde-o-vakcinaciji-da-se-nesmetano-putuje/

Ja podržavam korona pasose samo i isključivo zbog debila poput tebe, da vas gledam kako sistite

Wie ist Deutschland Sevaste hyohyo