Prijava

jako visoko kvalitetan lik.

Evo odgovori samo sa da ili ne sad si me zaintrigirao nemoj da staješ, dakle ti stvarno misliš da je grip nestao zbog kovid mera? Neću te prozivati ozbiljno pitam

A brate jel ti stvarno mislis da kovid mere nisu uticale na to da se uspori sirenje virusa gripa i da posledicno ima mnogo manje slucajeva nego inace? Niko ne tvrdi da je iscezao sa planete

https://www.zerohedge.com/economics/right-cue-biden-who-admits-high-cycle-pcr-tests-produce-massive-covid-false-positives

WHO has changed their guidance on the use of PCR tests on the day of Biden's Inauguration.

They now state a positive result is not in itself an indication of infection with #COVID19 and that a 2nd test along with a clinical diagnosis is required.

The new guidance on "Nucleic acid testing (NAT) technologies that use polymerase chain reaction (PCR) for detection of SARS-CoV-2" dated January 13th was updated/published on January 20th.

Documents released on the same day Trump leaves office and Biden agrees to start paying the WHO again.

For months, many scientists have criticized and warned that PCR testing practices are flawed and lead to an inflated case count for #COVID19.

Cases and COVID-19 related deaths will magically go down dramatically now.

https://www.who.int/news/item/14-12-2020-who-information-notice-for-ivd-users

Jebem mu mater pa nije moguće da sam ja jedini koji kapira o čemu se radi - PCR test daje jebeno isti rezultat i za kovid i za grip, eno vam Zapata ako se još uvek nije roknuo svedok da ljudi umiru od pneumonije, imunitet 0

stvarno misliš da je grip nestao zbog kovid mera

ovo su malo blesave price, i tacno je da grip nije nestao. ustvari sama cinjenica da nakon aprila, ovaj drugi talas se poklapa sa sezonom gripa svuda je zato sto virusi prehlade obicno napadaju u grupama, a sars je jedan od njih.

sad, to ne menja cinjenicu da ako se ukombinuje uz grip napravi da cela situacija bude mnogo gora nego da nije, tako da moze da se kaze da je neko umro od koronavirusa.

ali poenta je da se samo od koronavirusa verovatno ne umire toliko, koliko pomaze da se umre uz ostale stvari. inace ne bi imali najvecu smrtnost po 100 stanovnika jos odavno.

zanimljivo je sto svako iz ovako nekako napisanih cinjenica (a ima ih) pohvata ili samo "koronavirus ne ubija" ili samo "koronavirus ubija", i zatrpa ljude koji razumno pricaju o ovome.

inace izraelci na 600k ispitanih, sto je vec ozbiljna brojka potvrdili da je fajzerova vakcina efikasna 94%. i medju starijom i slabijom populacijom.

nisu lose vesti, kad se izvakcinisu matori mozemo i da zajebemo sa svim ovim i da se vratimo normalnom prolecu.

prelezo sam pre pre 3 nedelje, i kad pocnem rekreativno sklekovi, trbusnjaci, krene mi neka neprijatnost i bol u grudima i umorim se relativno brzo. Ne znam je l to od kovida, usro sam se da ne bude majkl odzo. Miris mi se nije vratio jos.

Jeste. Recimo cura što je išla na krosfit rekli joj posle oporavka da iskulira još neku nedelju pa onda polako da krene da se vraća na pomalo, postepeno. A taman se napravi na pičku...
I još ljudi koje znam da su progurali kažu da su se brže umarali neko vreme posle bolesti.
Tako da opusteno, samo laganim intenzitetom.

Pa jbg otprilike ko kad preležiš neki stomačni virus, isto bar nedelju dana posle nisi ni za kurac

https://prntscr.com/102bo5p
I nastavljamo u istom stilu samo za vas rubrika mudrost dana spešl edišn

21 milion amerikanaca je oboleo od korone znaci lazu nije nego 20,6

Kjerkegarde idi neka ti urade krvnu sliku. Meni su se u jednom trenutku srozali (mislim) trombociti (dogadja se i od lekova), krenuo sa treningom ponovo, osećam da sam kilav. Svi koji su preležali kukaju da su kilavi, mada svi realno imaju 35+ i ništa ne rade ni leti a kamoli preko zime, pa se duša popne u nos kad crkne lift i treba otići na četvrti...Ali iskontroliši to svejedno, ja moram uskoro.

Ne znam Celte, malo mi se kenja od svih tih famoznih podataka, procenata, statistike...Tako gledano, možemo konstatovati da su hemomicin, beli luk i šumeće tablete efikasni u 99% slučajeva. Ne znam kako neko može uopšte da izadje u javnost i kaže da je vakcina 94% učinkovita a ljudi se vakcinisali pre 2-3 nedelje, još uvek im je ograničeno kretanje, nose maske i žive kao da se nisu ni vakcinisali.

Ne znam kako neko može uopšte da izadje u javnost i kaže da je vakcina 94% učinkovita a ljudi se vakcinisali pre 2-3 nedelje, još uvek im je ograničeno kretanje, nose maske i žive kao da se nisu ni vakcinisali.

Pratis brojeve nakon masovne vakcinacije, uporedjujes s onima koji nisu primili vakcinu, gledas koliko procentualno oni koji su primili vakcinu i zakace virus zavrse u bolnici/umre i izmeris to. Postoje parametri koji su relevantni i koji s velikom verovatnocom mogu da ti kazu dal je vakcina ucinkovita ili ne. U Izraelu je primetno drasticno smanjenje broja novih slucajeva od kovida u zadnje dve nedelje u odnosu na januar recimo. U poslednjih 5 dana imaju 2-4k novih slucajeva dnevno, u januaru je to uglavnom islo od 5 do 10k. Ne mora nuzno biti posledica vakcinisanja, ali po svemu sudeci to je. Znacemo za mesec-dva otprilike.

Naravno. U martu su imali porast, u maju pad, u septembru porast, u decembru dodatni porast, sad opet pad itd. Žao mi je ali statistika nije naročito egzaktna stvar (morao sam da je učim dve godine, manje - više opet nažalost). Da ne dužimo, svakako neće izaći pred ljude i reći - e ovako, delotvorna je nekih 45-60%, nije nešto al jbg već smo uzeli gomilu tako da nema bacanja, moraćete da primite. A i da tvrdiš kako je 99% učinkovita opet ne ide. Ovako šta ćeš, ako se nadješ u tih 6% šta da se radi, takav je život, ni nauka nije svemoguća.

Ne zaista, kod nas recimo leče ljude hemomicinom i febricetom (vrv ponegde i menjaju). Ako uzmeš činjenično stanje da se pre vakcinacije, realno, izlečilo 99% ljudi (medju njima svakako i stari), dodješ do toga da h i f leče u 99% slučajeva, što je na papiru tačno, ali apsolutno ništa ne znači. No kad smo uopšte kod toga - pre sat i po odradim čas sa japanskim onkologom, dotaknemo se naravno aktuelnosti, kaže čovek - jeste, zajeban je virus jako, primiće vakcinu, ali mu nije svejedno pošto su je sklepali za godinu dana i testirali smo je preko one stvari. Reko - čitao sam da je fajzer svoju radio novom metodom, kaže - da, što baš i nije ok, i narednih minut mi je objašnjavao zašto nije ok (što mi opet nije puno značilo). Dok ne prodje 3 - 5 godina i ne odmaknemo se od situacije dovoljno da možemo da je sagledamo, sve manje - više svodi na to da lupamo gluposti.

Koliki post da se kaze ok ne umiru ljudi od vakcine al ja sam msm jos skeptican

Are you “reassured about the safety of Pfizer BioNTech and Moderna COVID-19 vaccines”?

Does this sound like a public health agency concerned about overseeing the health of American citizens, or does it read more like a marketing brochure for the pharmaceutical industry?

As we have reported numerous times, the CDC is a corrupt organization that cannot be trusted. They are the largest purchaser and distributor of vaccines in the world, allocating over $5 BILLION in their budget (supplied by American taxpayers) each year to purchase and distribute vaccines from Big Pharma.

The CDC also owns over 56 patents on vaccines, and many of their scientists earn royalties from the sale of vaccines. (Source)

The CDC has a long history of corruption, and over the years many of their own scientists have tried to blow the whistle on this corruption only to be silenced.

In addition, many of the directors running the CDC go on to work for Big Pharma developing vaccines after they complete their term at the CDC.

Meanwhile, outside the U.S. in news reports this week, Spain is halting the second dose of the Pfizer experimental mRNA COVID injections because46 residents out of 145 in one nursing home in Spain all DIED after the second dose

In Germany, as we reported earlier this week and also earlier today, whistleblowers from nursing homes are coming forward and reporting,along with video footage, that residents in their nursing homes are being injected with the COVID vaccines forcibly against their will, and many of them are dying.

German lawyers have already filed criminal complaints, and one of the attorneys is saying that they are looking athomicide and possibly even murder charges.

Here in the U.S. however, the official position of the CDC and the FDA is that the experimental non-FDA approved mRNA COVID injections are perfectly safe and effective, and everyone should go out and get them as soon as they are available.

And that seems to be exactly what the majority of the American public is doing or planning on doing.

https://humansarefree.com/2021/02/cdc-929-dead-and-15923-injured-following-experimental-mrna-covid-injections-february-12-update.html

Over 52 million doses of COVID-19 vaccines were administered in the United States from December 14, 2020, through February 14, 2021. During this time, VAERS received 934 reports of death* (0.0018%) among people who received a COVID-19 vaccine. (Source)

da pricestis 52 mil puta 30mil ljudi, 934 njih ce da umre za 5 dana.

aj odlucite se, neko kaze jedan, dva od 100 umre nakon sto se zarazi virusom - ma nije to nista sta se jebemo, to kao grip jedes beli luk sve ok to od maski, ne umiru ti ljudi od korone sta vam je, umrli zato sto se naljutili, oni i onako imaju nesto od cega bi umrli.

sa druge strane neko kaze, jedan od 32000 njih koji primi vakcinu umre nakon toga. odjednom real deal, vakcina je sigurno

plus sto velika vecina ovih sto vakcinisani matoro. jbt, uzmu tako neke objavljene podatke sto bas ne idu uz pricu kad se ukljuci mozak, a uz to nabacaju gomilu rekla kazala i poneku sopstvenu laz, i eto ti vest a-la "humans are free"

morao sam da napravim ovaj meme iako smara:
https://i.imgur.com/0YlLebZ.jpg