Prijava

Možda sam nekad pomalo dosadan ali jako mi je stalo do vas dečice. Moram da doprem do vas kako bismo izbegli novu hipnozu koju nam spremaju.

Jebeni lok više, LOK.

e prije ključa samo da pitam vas koji ste se vakcinisali koliko se glupo osećate povodom toga od 1 do 10

Ja kad sam vido krkobabića kako javno odbija da se vakciniše nisam bio u dilemi više

Dobro, nećemo da budemo prestrogi prema njima. Većina ljudi je takva. Ukalupljena da više veruje "meteorologu" koji kaže da je napolju sunčano iako svojim očima vide kišu i oblake.

kada je predsednik Brazila Bolsonaro rekao da se ne vakcinišemo, jer će nas to pretvoriti u krokodile, shvatio sam da je to istina.

Ljudi nemojte slati Cari faluse u pvt, ogavni ste. Takve stvari trudnici raditi. Pogotovo ti, Maestro.

Inače ceo ovaj shitshow oko abortusa istrigerovao sve Jevreje na tviteru najjače moguće hahaha meltdown jebeni

Ja sam vaksovan, ako je krokodilstvo najrealniji ishod iskreno se ne žalim, fascinantna životinja

Bolsonaro je rekao samo da niko odgovara za nuspojave, i cak i da se pretvorite u krokodila, dzabe, niko nece odgovarati. Najobicnija hiperbola koju su pelcovani daunovci preveli u "oN tVrDi dA vAkCiNa pReTvArA ljUdE u kRoKoDiLe"

Sto, s druge strane i nije zacudjujuce, svako ko je bio dovoljno retardiran da se sprica ovim sranjem svakako nema intelektualni kapacitet da shvati razliku. Hotul is as hotul does

Ne znam ko je radio ovaj poduhvat sa vacom, ali bi mu trebalo dati nobelovu nagradu, da piše udžbenike i predaje na vrhunskim univerzitetima. Savršen biznis plan

- daj ljudima nešto što mora da se pazari, i napravi tako da
- mora da se uzme što više
- traje što kraće (da bi se kupovalo češće)
- ne sme da se poklanja drugim zemljama, da bi svi morali da plate (i uništeno je naravno plaćeno).

Uz to se pokazalo da ne radi baš najbolje, zapravo jedva da uopšte i radi. Genijalna priča.

Tema koja je nafilovala cmarove naivnih laktodavalaca koji skvice ko veprine.

Ostani da nam kažeš nešto još, ostaniii ovaj dan je bio loš

Caro, bez tebe nas nema predugo nema i fališ nam jako jakooo

Caro okolo svuda je tama
A ti si lijepa i mlada
Nemoj ići od nas

Plidu, prestani, kud ćeš trudnu ženu da navataš, to nije moralno ispravno.

Cara - oštećena roba. Sad se miraz mora minimum poduplati.