Prijava

Ajde više neki asteroid i da se sve agonije završe..Jebem ti sranja!

Drago mi je što ga i dalje šiljiš na svaku smrt, makar to bio hranitelj obitelji i otac sitne dece. Ne treba odustajatii od principa.

samo astra zeneka

Blaga korekcija terminološka: ne postoji sindom iznenadne smrti, postoji samo sindrom iznenadne SRČANE smrti, što kod se ovog nesrećnika može utvrditi samo sudskomedicinskim veštačenjem, možda je srce, moždana aneurizma, intoksikacija, povreda glave na koju nije obraćao pažnju, ali lepo je znati da se Ejdus drži svojih principa i ne odstupa ni jotu

Sindrom iznenadne smrti postoji samo kod novorodjenčadi i dece do godinu dana- sudden infant death syndrome, SIDS, nadam se da Ejdus nije baš toliko zabrazdio da i za to navija.

A koji su uzroci SIDS-a? Ili šta se smatra da su uzroci?

kako sta, pa kriva je vakcina sestro, ko i za sve na ovome svetu

kako god, tesko da ce ti zapata kaze vise nego sto ima na wikipediji. moze da bude dosta uzroka, a onaj koji je preventivan je da stavis dete da spava na ledja ili da sklonis gluposti i lutke iz kreveca dok malo, i ne pokrivas cebetom nego kupis ono cudo sto se uglave u njega kao u torbu sto ne moze da im predje preko glave, da sprecis da se slucajno ugusi, posto smo poprilicno nesposobni u tom prvom periodu zivota.

takodje da ne grejes sobu previse i ne umotavas dete puno da mu ne bude ladno, pogotovo zimi, jer u principu ako mu hladno (a nece nikad da bude ako si u toj sobi i ti) ono place, a ako se pregreje moz umre.

Celtinjo jel pala četvrta doza brt? Sad ispočetka kreće, ove prethodne izlapele.

nego kako, navuko sam se, sad mora se vakcinisem mesecno inace kriziram

Nemojte se vaksati bre

Sinko, nemoj te vakcine. Ako mora vec igla, uzmi heroin ko sav normalan svet.

Ne znam da li se ovo sad računa kao četvrta ili prva? Biće obavezno naravno, sad kad se završe letovanja i ljudi izdivljaju i potroše sve para što imaju, kreće nova tura.

Pandemija je prošla, nove globalne krize sviću

De de, imacemo drugih vecih problema dok prezivljavamo inflaciju generisanu kratkovidoscu i preteranom reakcijom na koronu jer ljudi ne umeju da razumno rese problem nego moraju da su ili a ili b, tj RaTOm u UkRaJINi

samo ruska vakcina u venu

Celte, postoji li zabrinutost u švici povodm rata u ukrajini odnosno prestanka snabdjevanja plinom u krajnjem slučaju, ima li nekih naznaka krize u vidu povećanje potražnje za električnim konvektorima i peletom lol

Ne znam uopste kako svica stoji s energentima, koliko je ovisna odnosno neovisna o snabdjevanju iz rusije

Rekoh ja, mi smo generacija cinicnih i nesposobnih debila sto se da videti ovde. Nece biti bolje